Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zajek101010 Co wy macie z tym Dembele, Barcelona miała taki wynik że miała wszystko na tacy a umiejętności były tylko demon w głowie się obudził.
0
https://www.facebook.com/groups/1058778594138968/permalink/4215940961756033/
Al Sadd Xaviego Hernándeza w akcji!
100
Jorgen Klopp: Hansi Flick zasłużył na ten tytuł swoją ciężką pracą. Jestem zaskoczony, że to ja zdobyłem tytuł.
5
Najbardziej wkurza w tych meczach Realu to że oni za każdym razem nawet jak gra kompletnie nie idzie , muszą zdobyć bramkę z niczego, tak jest w ostatnich latach, że piłkarsko patrząc na cały sezon przykładowo 2017/2018 byliśmy zdecydowanie lepsi od Realu ale i tak koniec końców wygrali Ligę Mistrzów, a my zostaliśmy frajerami odpadając z Romą, gdzie walczyliśmy przecież o Ligę bez porażki przy tym miażdżąc Real...
7
Cristiano Ronaldo (Juventus): "Messi jest taki sam jak zawsze (na boisku). Barcelona jest w trudnym momencie, ale nadal jest Barçą. Jestem pewien, że wyjdą z tego. Wszystkie drużyny mają kiepskie okresy, ale Barcelona to silny zespół ”. [Telegraph]
0
@Dembouz1899 Ewentualnie coś zbudować na przyszłość bym na coś zbierał
0
@Dembouz1899 Może ogarnie mi ktoś na Futbinie byłoby mi łatwiej. Byłbym wdzięczny
0
https://zapodaj.net/d2b69eff76150.jpg.html
Co do zmiany? Budżet 80-100 k. Byłbym wdzięczny o zbudowanie jakiegoś składu
0
@Dembouz1899 Mam również między innymi Martiala, Lewego, Haalanda, Goreztke niewymiennych
0
@Dembouz1899 Może ogarnie mi ktoś na Futbinie byłoby mi łatwiej. Byłbym wdzięczny
1
https://zapodaj.net/babf2f1caa291.jpg.html
Co do zmiany? Budżet 70-80 k. Byłbym wdzięczny o zbudowanie jakiegoś składu
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3655145607862582&set=gm.4185671931449603&type=3&theater&ifg=1
Ostatni raz Aż łza wokół się kręci
0
Poda ktoś jakiś link do meczu Cadiz z Barcelona?
77
OFICJALNIE : Bramka Antoine Griezmanna przeciwko Ferencvaos została uznana za najładniejszą bramkę tego tygodnia w Lidze Mistrzów.
0
Mam do was pytanko, czy może ktoś z was wie gdzie ewentualnie byłoby można kupić karteczki do losowań LM? Czy w ogóle są gdzieś dostępne
5
@Katalonbar Widziałbym go w Juve
39
Barcelona po 5 kolejkach Ligi Mistrzów:
- Jest jedyną drużyną z kompletem punktów (15)
- Zdobyła najwięcej goli w fazie grupowej razem z Bayernem (16)
- Oddała najwięcej strzałów na mecz bo aż 14.6
- Najwięcej udanych dryblingów (16) na mecz
- Zanotowała najwięcej dokładnych podań (690) na mecz
- Również może pochwalić się najlepszą różnicą bramek (+14)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3643379815705828&set=gm.4173304539353009&type=3&theater&ifg=1
Piękny widok
45
I od tych słów wszystkie dzienniki zaczną znowu na nowo
21
Barcelona jest jedyną drużyną w rozgrywkach Ligi Mistrzów, która ma komplet punktów po 5 kolejkach
0
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3639251502785326&set=gm.4168914986458631&type=3&theater&ifg=1
Nawet Pedri musiał mieć piłkę z wizerunkiem Pedro
5
@Brashearr Równie dobrze Gladbach mając pewne pierwsze miejsce będzie miało wywalone i przegrają, a Inter będzie mimo wszystko walczył by wygrać chociaż jeden mecz w grupie.
7
7
3
1
Jaki skład na mecz z Ferencvaros?
0
@karol000pl Felix IF mocno grywalny?
0
@Dembouz1899 Może ogarnie mi ktoś na Futbinie byłoby mi łatwiej. Byłbym wdzięczny
2
Co do zmiany? Budżet 500 k. Byłbym wdzięczny o zbudowanie jakiegoś składu
https://zapodaj.net/aad642ce8b1e0.jpg.html