9

Przedłużenie kontraktu z Messim i kupno Haalanda to dwa największe priorytety Joana Laporty! (Sergio A. González)

15

Żeńska Barcelona rozegrała w lidze 20 meczów, 20 wygrała, zdobyła 99 goli i straciła 3! Niesamowita statystyka

4


23;00 - Nowe info o Depayu

2

@kuz Moim zdaniem nie ma czegoś takiego, ewentualnie można nie chcieć żeby ktoś wygrał, ale nie wyobrażam sobie kibicować komuś innego w LM wiedząc że Barcelona nie będzie miała z tego korzyści

1

@kuz Stoch, Loitzl i Janda

3

@Krychaaa10 Barcelona nigdy nie będzie tracić bardzo mało bramek zważając jak gramy wysoko

2

@Mixtape A ja uważam że City wygra, jak z sezonu na sezon mówiłem że coś im zabraknie, to czuję że jednak ten sezon będzie należał do nich w Lidze Mistrzów.

1

Ale jedno wam napiszę o jednym marzę żeby w przyszłym sezonie Barcelona wygrała Ligę Mistrzów ( Nie patrząc czy mają czy nie mają szansy) Ale to byłoby piękne zamknięcie ust

1

@CatalanDream W sumie racja, ale jednak jak po meczu miałem dumę i o dziwo nie zabolała mnie te odpadnięcie, ale teraz niesmak jest, ale myślę że za sezon coś się wykluje dla nas, mając już oczywiście nie zapeszajmy ale obytych młodzieńców w pierwszej drużynie.

1

Ale jest mimo wszystko niesmak że Barcelona odpadła zważając że Barcelona odpukać robi się z meczu na mecz coraz lepsza.

64

IG Messi : "To wielki zaszczyt osiągnąć taką liczbę meczów rozegranych dla Barcelony. Dziękuję wszystkim moim kolegom z drużyny, którzy towarzyszyli mi w tych latach, a także mojej rodzinie i przyjaciołom za to, że zawsze byli u mojego boku."

4

Czy wam też się mega dłuży czas od meczu z PSG do meczu z Huescą?

5

@LeoMessi1994 Najwyższy kunszt w tym serialu to scena Pazura & Pyrkosz o Hamlecie

2

1

@Mixtape Takiej rywalizacji jak Ronaldo i Messi nigdy już nie będzie takich profesjonalistów w swoim fachu, ale chciałbym zobaczyć pojedynki Haaland vs Mbappe aczkolwiek nie zdziwię się jak w trakcie wyłonił się ktoś większy.

3

@norbi77 To jest temat który się uwielbia albo nienawidzi

4

@Borneo To byłby zły ruch zarówno dla niego jak i Realu, nie mogą budować składu na 36 latku, Ronaldo & Real Madryt to już historia

0

@JohnnyBarca Spokojnie przejdzie do Barcelony czy Realu to automatycznie będzie miał powyżej 10

2

@Pawel13sz Francisco Trincão

0

@Pawel13sz Cytując właśnie to Joan Laporta: "Niedawno zadzwonił do mnie bardzo potężny agent. Reprezentuje świetnego piłkarza i wierz mi, istnieje sposób, aby sprowadzić go do Barcelony."

2

@Pawel13sz Ja uważam osobiście że z ewentualnych dużych sprzedaży takich jak Coutinho czy Griezmann, jest to realne, Leo Messi wszyscy dobrze wiemy czego oczekuje drużyny w której co sezon będzie walczył o najważniejsze trofea, jest z czego budować i w następnym sezonie może to wyglądać inaczej, a Halland to wielka bomba i potężne nazwisko na obecną chwilę, a Barcelona mimo wszystko z Messim w składzie to TOP 2 Marki na świecie, gdzie potrzebny jest typowy napastnik, ale jak dla mnie Haaland odejdzie dopiero kiedy jego klauzula będzie 75 mln Euro czyli w następne lato, w dodatku Laporta to bardzo duże nazwisko i każdy agent będzie chciał mieć z nim jak najlepszy kontakt, nawet wspomniał że jest w kontakcie z gigantem i może chodzi właśnie o wspomnianego Norwega i jeszcze sam jest mega fanem tego zawodnika.

9

Jorge Messi przybył do Barcelony trzy dni temu prywatnym samolotem z Miami, aby spotkać się z Laportą. Laporta chce, aby Messi porozmawiał z Mateu Alemanym, aby ten mógł usłyszeć o nazwiskach zawodników w nowym projekcie. (ᴀᴅʀɪᴀ́ɴ sᴀ́ɴᴄʜᴇᴢ)

0


Najlepsza reklama w historii Pepsi

5

Sergio Ramos: "To byłby zaszczyt, gdyby Messi pewnego dnia podpisał kontrakt z Realem Madryt. Wiele przez niego wycierpieliśmy i bylibyśmy szczęśliwi, gdybyśmy go mieli. Mógłbym nawet pozwolić mu spać w moim domu przez pierwsze kilka tygodni, podczas gdy on się zadomowi". (AS)

4

@kamilop + Depay z ławki

4

@Dembouz1899 Co moim zdaniem jest realne, nawet bardzo.

5

@daniel32778
Odejście - Griezmanna, Coutinho
Przyjście - Hallanda i Depaya
I jestem bardzo zadowolony

16

Juventus w LM przed erą Ronaldo:

14/15 – finał (porażka z Barceloną)

15/16 – 1/8 (Bayern)

16/17 – finał (Real)

17/18 – 1/4 (Real)



Juventus w LM z Ronaldo w składzie:

18/19 – 1/4 (Ajax)

19/20 – 1/8 (Lyon)

20/21 – 1/8 (Porto)

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?