1

Gdyby to był finał LM byłbym za BVB, ale świadomość że w półfinale Borussie czekało by PSG to dzisiaj jestem za City, bo jestem przekonany że BVB by odpadło.

5


Piękne widoki

4

3


Ależ będzie gorąco w letnim okienku transferowym.

3

Przy ewentualnej sprzedaży trójki Dembele, Griezmanna, Coutinho myślicie że dałoby radę wyciągnąć kogoś z górnej półki pomijam Depaya oczywiście i ewentualnie kogo byście widzieli?

0

8

Jejku ale wy macie ból o tych sędziach, ludzie zamiast patrzeć w przyszłość, to rozwodzicie się nad tym że sędzia mało doliczył czy czegoś tam nie zagwizdał, rozumiem po meczu, ale już minęły dwa dni i nie ma co już do tego wracać, warto skupić się na to co nas czeka.

1

Człowiek ma 399 komentarzy i tylko dwóch obserwujących wiocha.... XD

10

@FC1899Barca Paradoksalnie uważam, że Griezmann bardziej pasuje do Atleti, a Felix do Barcelony.

2

@Mns21 Guardiola, Filck i nie można pominąć Zidana za jego mental w ważnych spotkaniach.

4

@kacperek_psg2006 Ja zawsze traktuje to w ten sposób, że trzeba to po prostu przetrzymać i zapomnieć o porażkach z Realem jak najszybciej, ale jak Barcelona wygra to możesz się tym delektować do następnego spotkania.

0

Jejku ależ ja osobiście miałem inne nastroje jak Sevilla strzelił gola z Atleti a jak teraz Tello, bo obawiam się że Real zdobędzie jak nic tego mistrza pomimo że dużo kolejek zostało, bo będą strasznie wyrachowani

0

Edinson Cavani najbardziej niedoceniany napastnik ostatnich lat. Chyba zgoda?

2

@lucas/catalan Son mógłby grać na każdej pozycji w ataku i dałby tyle samo jakości

3

Tak na spokojnie słowa od siebie. Przed sezonem nie miałem żadnych wymagań względem Barçy byłem gotowy na sezon bez jakiegokolwiek trofeum, przegraliśmy dwa mecze z Realem i nie możemy mówić o błędach sędziego bo w pierwszej połowie mogli zamknąć już mecz strzałem Valverde w słupek, druga połowa była zdecydowanie lepsza my dominowaliśmy stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji, ale niestety to Real wyszedł zwycięsko, zostało jeszcze 8 kolejek dużo może się wydarzyć, ale na razie Królewscy mają wszystko w swoich rękach.... Ale nie mogę mieć pretensji, bo kilka tygodni temu Atlético miało +10 przewagi i ligę w zasięgu ręki, po prostu lepiej nie mieć żadnych oczekiwań, a koniec końców z samego pucharu ( oczywiście jak zdobędziemy) to możemy uznać to za dobry sezon, patrząc na przebudowę naszej drużyny a jest ona widoczna. Także trzeba wspierać nasz zespół i nie mieć żadnych oczekiwań, najwyżej się bardzo pozytywnie zaskoczymy. Visca El Barça

9


Messi coraz częściej uśmiechnięty, dobry znak!

6


Dokładnie 11 lat temu, piękny gest obu ekip.

4

1

@blodziakk A jak jakoś czuję że na przekór bardzo dobrego tygodnia w LM Viniciusa to teraz Dembele będzie miał swój mecz, podobnie coś w stylu 2017 gdy Ronaldo wyelimonował Bayern swoimi bramkami a potem Messi zdobył dublet.

0

@Katalończyk 99 To akurat było dobre aż dam herba XD

0

@kuz I właśnie dla takich chwil Lewy bardzo mało pokazuje swoje potomstwo bo obchodzą was rzeczy które kompletnie nie powinny was interesować, co Cię obchodzi jego rodzina to jest sprawa prywatna i to czy dostała czy nie, szanujmy się.

6


Ale i tak znajdą się osoby które napiszą że Lewy to twardziel i da radę być gotowy na rewanż z PSG

3

Jak ja się boję momentu gdy Mbappe odejdzie tak oficjalnie do Realu, chyba że jakimś cudem jest szansa na jego pozyskanie?

1

OFICJALNIE : Mateu Lahoz będzie głównym sędzią El Clásico!

2

@amanter Przesada? Ostatnich 14 spotkań w Lidze i 13 zwycięstw, ogólnie też nie lubię się napalać, ale mówiąc że Barcelona nie jest w formie to jest dla mnie kuriozalne, prędzej bym nie napalał się na Real przy bardzo słabym Liverpoolu, ale Klasyk to Klasyk i boisko zweryfikuje.

1

Ależ El Clásico się szykuje! Barcelona i Real w dobrej formie = Wielkie widowisko mam nadzieję że z korzyścią dla nas! VAMOOOS

0

@maatiixx No i słusznie, zrozumcie że mecze teraz nie są co trzy dni, a każdy mecz następny będzie tak samo ważny.

5

@Messibestplayerintheworld Mnie najbardziej rozwaliło to jak po meczu dał do zrozumienia że będzie chciał odejść z Realu, jak w takim momencie najlepszy zawodnik drużyny może coś takiego powiedzieć, ale oczywiście chciał zwrócić na siebie uwagę po beznadziejnym finale przez niego.

20


(*)

16

I teraz odpowiedzmy sobie na pytanie, kto chociaż raz nie zanucił sobie jeden z jego utworów, chyba największy artysta muzyczny starszego pokolenia. Spoczywaj w pokoju (*)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?