Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
1
@Worny I słusznie bo piłkarsko daje mnóstwo, tylko potrzebuje konkurenta.
0
W ogóle pytanko, jak u was ze strefą kibiców w waszych miastach/ miasteczkach czy będzie na mecze Polaków?
7
A więc jeśli UEFA oleje nakaz sądu z Madrytu w sprawie SLigi i nałoży sankcje na RM, Barça i Juve to jej szefowie (Ceferin) będą odpowiadać karnie (areszt) i cywilnie (majątek) za straty 3 klubów
Tymczasem każdy z 6 klubów EPL zapłaci 4M€ lidze i 5% przychodów z pucharów UEFA
Via : Rafa Lebiedzinski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Paredes Welcome to Barcelona Danza Kunduro
4
De Paul Welcome to Barcelona Danza Kunduro
0
Ter Stegen - Alba - Araujo - Laporte - Dest - Aouar - de Jong - Pedri - Messi - Fati - Depay
Ławka : Peña - Mingüeza - Gaya - Garcia - Lenglèt - Emerson - Busquets - Moriba - Puig - Griezmann - Agüero - Trincao
Co myślicie o czymś takim?
1
@kaamil1910 Pierwsza opcja jest moim zdaniem niemożliwa, druga już jest realna+ minimalna dopłata dla Juve, trzecia tak samo jak pierwsza, ale jakoś osobiście nie chciałbym się pozbywać Griezmanna jeszcze gdyby zgodził się na obniżenie zarobków to byłoby naprawdę fajne, ale jakoś czuję że jeszcze pokaże coś dobrego
1
Chyba pierwszy dzień od wielu tygodni, kompletnie nic o Depay do Barcelony
7
@amanter Mbappe jest tylko odpowiedzialny za ofensywę, a Griezmann jest w każdym sektorze boiska, jest niesamowicie inteligentny, przez niego przechodzą najważniejsze piłki
19
Antoine Griezmann w reprezentacji Francji jest bezwględnie najlepszym piłkarzem.
7
Najbardziej niedoceniany polski serial komediowy? Dla mnie Mamuśki
1
@Corr Zdecydowanie De Ligt, aczkolwiek Verattiego też mi żal bo jest skrojony pod nas
3
@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem z tego co mamy i na co możemy sobie pozwolić, to jedno z lepszych, oczywiście na papierze ale boisko zweryfikuje
5
Agüero ✅
Garcia ✅
Emerson ✅
Depay ✅
Gaya ✅
Laporte ✅
+ Pomocnik kreatywny
Przecież to byłoby kapitalne okienko, czekam na sprzedaże zawodników lub wymiany właśnie na tych jeszcze nie zakontraktowanych zawodników, może jakimś cudem De Ligt za Laporte
1
W sumie trochę śmieszą mnie ludzie którzy narzekają o ewentualnym pozyskaniu Laporte, przecież to jest bardzo dobry obrońca, jeszcze w dodatku znający ligę, przecież za Bartomeu taki transfer byłby niemożliwy, a teraz wydaje się być bardzo prawdopodobny, oczywiście w piłce jest tak że może jakiś czynnik zadecydować i nie pójdzie pomyśli, ale na papierze to świetny ruch
3
Wasze typy?
0
Jakiego pomocnika widzielibyście w Barcelonie na teraz? Oczywiście patrząc realnie?
2
Ale powiem wam, jak mnie zirytuje to jak Depaya ktoś podbierze, aczkolwiek wydaje mi się że przejdzie do nas, ale uważam że przy jego obecnej formie da nam mnóstwo dobrego i jest w idealnym wieku
0
Co wy na to?
12
Ekipa
8
Cieszy mega 6 miejsce Alonso, tyle lat ale umiejętności nadal pozostały
9
Mecz godny finału, Kapitalny powrót Świątek i Sands
4
Laporta to jest jednak szef, ale było do przewidzenia że akurat Lapcio będzie miał Plan B
2
Nie przeczę szkoda mi Winiego, bo uważam że wniósł by dużo dla Barcelony, ale cóż wybrał pieniądze, ale widać różnice zarządu, będą grali piłkarze którzy chcą u nas grać, a nie zawodnicy którzy lecą na hajs, kolejny plus dla Laporty (Który zapewne ma już Plan B)
12
https://x.com/BKalendarza/status/1401287713450446848
Ależ to była Barcelona w Lidze Mistrzów
0
@Gomess Ludzie się prują do tej sytuacji, ale na boisku nie ma przyjaciół każdy walczy dla siebie i drużyny swojej, a koniec końców każdy po meczu chcę zdjęcie czy koszulkę Messiego.
18
Można mówić o transferach, ale prawda jest taka że to byłoby najlepsze wzmocnienie, zdowy Ansu Fati który jest w wysokiej formie jakiej był przed kontuzją https://x.com/ReshadRahman_/status/1401233574930571265
1
Agüero ✅
Garcia ✅
Emerson ✅
Wijnaldum ✅
Depay ✅
Gaya ✅
Laporte ✅
Jaką ocenę dalibyście za takie ewentualne okienko Barcelony w skali od 1-10?