0

@Songo91 Myślę że tak

0

Kto waszym zdaniem zawodnikiem meczu?

2

To co jutro oficjalka Depaya?

3

@hoeniker Nie, my jesteśmy najgorszą drużyną na Euro i to dosłownie, będzie wysokie zwycięstwo Hiszpanów.

2

Serio? Prawie co każdy post musi być o tej sytuacji Ronaldo z Colą? Wiem że marketing tak działa że ludzie nie mają o czym pisać, ale no serio XD

0

Ter Stegen - Dest - Araujo - Laporte? - Alba - de Jong - Pedri - Van de Beek? - Messi - Depay - Griezmann/Fati? Wyglądałoby to naprawdę fajnie i co najważniejsze bardzo realne

1

Van de Beek zaoferował się Barcelonie. Piłkarz byłby zachwycony gdyby mógł zagrać w barwach Barçy. Holender nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Manchesterze. W grę może wchodzić wypożyczenie. Co myślicie?

1

Ale najpiękniejsze jest to że PSG się zgłosiło po Depaya, ale on chciał do Barcelony, takich zawodników się pozyskuję

3


I te czepianie się Laporty, gdy już stroje są ustalone z rocznym wyprzedzeniem.

0


Czekamy, info o wymianie Barcelony z City

6

Pedri - de Jong - Pogba byłoby przyjemnie

15

Ale mnie jara gdy widzę że Messi strzela dla Argentyny w wielkich turniejach

6


Przecież to takie Złoto w dzień meczowy Polski

3

Ale dzisiaj de Jong profesor

1

@ShinobiQWE A co ty gadasz, niesamowicie byłoby pompowane pierwsze zwycięstwo na wielkim turnieju reprezentacji przez Messiego w roli głównej, nikt by nie gadał o takim Lukaku jako indywidualnej jednostce jak o Messim, a jak myślisz że byłoby inaczej to jest to zabawne

2

@DaPidejpi Zależy od Copa America czy Argentyna wygra, gdyby jej się udało, to nie wierzę że Messi jej by nie zgarnął jeszcze przy świetnym turnieju.

1


Myślicie że wszystko klepnięte?

6

W punkt!

19

„Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza." - Jan Paweł II
Pamiętajcie

2

@Encore Ciężko powiedzieć, dużo większe oczekiwania miałem na MŚ 2018, teraz mam podobne jak na Euro 2016, ale będzie duży niesmak jak odpadną, jednak na papierze wydaje mi się że mamy drugą najlepszą pakę i mamy obecnie najlepszego piłkarza świata

5


A jednak!

1

A tymczasem dzisiaj żadnej informacji na temat Depaya

3

I klasyk ludzi przed wszelkiego rodzaju mistrzostwami "Nie wiem jak wy, ale ja nie czuję tych mistrzostw XDD

0

Ale ciaryyy po hymnie Włoch

0


Żadna ceremonia, ta piosenka oddaje cały klimat Euro

6

KOKO KOKO EURO SPOKO

1

NA RAZ DWA TRZY

1

@Nazio87 Masz Copa America od tego

0

W ogóle pytanko, jak u was ze strefą kibiców w waszych miastach/ miasteczkach czy będzie na mecze Polaków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?