Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Emhyr Mam przeczucie Gaya & Laporte
0
@kingorbit Myślę że kupią ŚO
0
@adasko1998 Z tym przesytem to przesada, Wini wskoczyłby myślę z miejsca do pierwszej 11
0
@Kgorecki2500 Przeczytaj mój opis na dole XD
4
@Messibestplayerintheworld Jakoś czuję że jednak przyjdzie do nas, wiem że większe zarobki, ale myślę że mimo wszystko marka, liga, koledzy, jego były trener przeważą
9
Ależ to byłoby piękne okienko, tylko bez Donnarummy
3
0
@BarcaInfo
0
@derlysy1979 Swoją drogą że gościu nie był uzbrojony i żadnej ochrony nie było
3
@ZiX Gladiator - Now We Are Free
Zdecydowanie
1
@BarcaInfo Śmiem wątpić, czy jest obecnie lepsze źródło od Fabrizio który jak potwierdza transfer swoim here we go to, to już daje pewność każdemu, no chyba że ktoś jest ślepo zapatrzony w jakiś transfer do danego klubu, ja trzymam się tego co napisał Romano bo nigdy jako dziennikarz mnie nie zawiódł jak większości zapewne i też szanujmy się inaczej Laporta by nie mówił o następnych transferach gdyby nie miał pewności
0
@BarcaInfo Jak dla mnie wszystko zostało uzgodnione, tylko prasa coś wymyśla, a Romano jest mega mocnym źródłem i nigdy się nie pomylił ze swoim here we go!
1
Już zaczynają pisać głupoty o Winim do PSG, przecież wszystko jest uzgodnione, Romano potwierdził (Najlepsze źródło + Laporta ogłosił że w przyszłym tygodniu będą nowe transfery
0
Dzisiaj będą paczki piłkarzy Ultimate w paczkach?
9
Joan Laporta: "W przyszłym tygodniu mam nadzieję ogłosić kolejne transfery"
1
Pytanie do Graczy FIFY UT czy od jutra będą paczki z zawodnikami Ultimate? I kto myślicie tam się znajdzie?
4
@MesQueUnClub96 Messi > Każdy inny zawodnik
2
Wojciech Adamczyk (Reżyser Rancza) : Drodzy Miłośnicy RANCZA! Mamy scenariusz zamykający tę historię. Tytuł: ZEMSTA WIEDŹM. Czekamy na zgodę TVP. To film fabularny. Trzymajcie kciuki!
9
4
Wini asysta Depay brameczkaaa, o to chodzi
2
Gdybyście wybrali dwóch zawodników którzy zostaną w Barcelonie ze starej gwardii typu Messi, Piquè, Alba, Roberto i Busquets kogo byście zostawili? Ja Messiego i Albę ( moim zdaniem Alba to ciągle sam TOP i może wiele dać tylko potrzeba mi konkurenta
3
Co o tym myślicie?
1
Z dnia na dzień uważam jednak że De Ligt jest jak najbardziej w zasięgu, a po transferze do Juve myślałem że zostanie tam na bardzo długo, ale mam przeczucie że wyląduje u nas.
31
A ludzie i tak będą marudzić
17
https://x.com/ReshadRahman_/status/1400002178996183041 Proszę niech oni go już sprzedadzą,
40
OFICJALNIE : Eric Garcia został nowym zawodnikiem FC Barcelony!
6
Sergio Agüero : "Pep Guardiola powiedział mi, że przechodzę do najlepszego klubu na świecie. Niech się nie wygłupia i wraca.
0
Co myślicie o Julesie Koundé?
0
BR : Ter Stegen, Peña
Obrońcy : Alba, Gaya, Araujo, Lenglèt, Garcia, Mingueza (obrońca z TOPU), Dest, Emerson
Pomocnicy : de Jong, Moriba, Busquets, Pedri, Puig, Nico, Wijnaldum
Napastnicy - Messi, Fati, Depay, Agüero, zostawienie jednego z dwójki Dembélé & Griezman, Collado ( Za rok wszystkie siły na Haalanda
To jest taka moja rewolucja która myślę że jest jak najbardziej w zasięgu.
1
Pytanko dla graczy Fify UT czy zostawiać paczkę 20x84 na piłkarzy Ultimate i kto według was się tam znajdzie?