3

Kurcze szkoda że Leo ma taką stratę do Lewego jeśli chodzi o Złotego Buta, ale Lewy już zasłużył by go wreszcie zdobyć, ale tak myślę 7 Złoty But to byłaby miazga.

75


XD

2

@macio_944 Nie no, szanujmy się projekt Superligi dzisiaj padł, nie wierzę w kontynuację po takim smrodzie, w dodatku jak sam Pique sobie śmieszkuje na TT

4

@amanter Niby tak, ale Laporta dając wybór samym Socio wyszedłby na osobę która liczy się z zdaniem kibiców.

0

Czyżby Laporta byłby wygranym tego wszystkiego? Nie dość że nie wychylał się w laury tego projektu, to jeszcze Socio będą mieli decydujący głos tak napisał w dokumencie o przystąpieniu do Supeligi, Wielki Joan.

1

@Striker Właśnie nie, ja szanuję że walczą o swoje bo głównie przez ich kluby UEFA mają tyle kasy, a dostają ochłapy

2

Po tych słowach Pereza czuję że jednak będzie kompromis i zmiany w Uefie.

1

@barcelonaLM Ale Real jak cieszył, strasznie byli żądni tego pucharu jak i kibice.

2

Szczerze? Aż nie chcę mi się wierzyć że to coś może wejść w życie już w następnym sezonie, liczę że coś się zmieni. Bo układ jaki mamy jest idealny.

4

Nie jestem pazerny, ale szkoda mimo wszystko że Getafe nie wygrało, bo zdecydowanie mieli to w zasięgu.

0

Jordi Alba zanotował wczoraj 2 asysty w całym sezonie już ma ich 18. Co za zwierzę.

0

Ile dni minęło od pucharu zdobytego przez Barcelonę?

8

@krzyrzak69 Idź spać, pora najwyższa.

0

@prokofiew Ale on się za takiego nie uważa sam podkreślał niejednokrotnie że ekspertem nie jest, a często mówi coś z sensem, myślę że jesteś po prostu uprzedzony do niego, ja mam inaczej że na początku nie podobało mi się jego podejście takie słabe było, od momentu jak potrafił przyznać że Real był lepszy i potrafił coś powiedzieć szczerego względem Barcelony to zacząłem szanować i ogólnie kanał wygląda bardzo przyjemnie na ten moment przede wszystkim taką ludzką normalność a nie o to nam chodzi?

12

@prokofiew Ale wy macie problem z nim, ja tam bardzo go szanuję przede wszystkim mówi jak jest i super się ogląda jego Live gdzie widać mega naturalność i nie udaje przy nich Bóg wie kogo, ja w ogóle nie rozumiem tych hejtów na niego, mam wrażenie że jest tutaj dużo dzieciaków co imponuje dużo nie wartościowych rzeczy.

9

@damian777 Zrozumcie że Xavi jeszcze do nas nie przyjdzie i dobrze, bo musi powąchać czegoś w Europie i całe szczęście że nie pcha się do Barcelony, jak Pirlo do Juve gdzie poniósł klęskę, a poza tym nie wyobrażam sobie tego że Xavi będzie trenerem kiedy jeszcze gra Messi, Busi, Pique, on musi zbudować coś nowego z nowymi zawodnikami nie mając sentymentów.

6

Mam przeczucie że gdy wygramy odpukać puchar bo nie wolno zapeszać, to będzie to początek czegoś co się urodzi z nowymi zawodnikami Pedri, Moriba, Mingueza, Araujo itp, ale trzeba kibicować z całych sił.

0

W sumie jestem ciekaw co myślicie nad Nagelsmannem i jego ewentualnym przyjściu do Barcelony? Prosiłbym o jakąś ciekawą dyskuję.

0

@TheHeisenberg Bez przesady odpadli w ćwierćfinale z Arsenalem, gdzie drużyna z Londynu pewnie ich pokonała w dwumeczu 4-1

0

Kurcze sobie tak myślę że gdyby Barcelona wygrała np w następnym sezonie Ligę Mistrzów to zdecydowanie najlepiej smakował ten puchar mimo że kibicuje im od 15 lat, ale jest straszna rządza tego pucharu, a jak u was jest z tym?

2

@10SzymonBarca10 Krótko
Busi - Nie pojawi się oferta na 100% także zostanie
Lenglet - Ciężko powiedzieć bo mimo wszystko musimy mieć ewentualną ławkę obsadzoną, ale przy dobrej ofercie tak
Griezmann - Tak
Dembele - Tak ale za dobre pieniądze, gdy suma byłaby niska to nie sprzedawałbym
Alba - Nie, nie ma rynku lepszego LO na świecie do wzięcia niż on, aczkolwiek zakontraktowałbym Gaye
Roberto - Zależy od tego czy będzie dostępny bo jak nie i będzie łapać kontuzję to bym sprzedał, a jak nie to chciałbym by został bo nie oszukujmy się to jest jeden z nielicznych zawodników na świecie który może grać dosłownie wszędzie, a teraz to się ceni bardzo.

2

@Ronaldinho10VB Nam potrzeba mimo wszystko gościa który jest mistrzem taktyki, a Haag top byłaby duża niewiadoma, ale jestem na razie za pozostaniem Koemana w Barcelonie, ewentualnie gdy odejdzie to chciałbym Nagelsmanna który genialnie pracuje z młodzieżą

4

@LeoMessi1994 Co za pytanie, oczywiście że Puyol przecież to najlepszy kapitan w historii i patrząc na przyszłość to nikt nigdy nie będzie lepszy.

1

@Rokita Na pewno Real Madryt, ale myślę że Sociedad może też być wysoko.

0

@Kamiloza91 Real bez Ronaldo i tak grający, będzie bolał jeszcze bardziej niż kiedykolwiek.

4

@itmustbejoke Szanujmy się, Ter Stegen jest jedną z ostatnich osób na którą można coś mówić, wystarczy mieć pewnego bramkarza, ale jak cały kolektyw jest doskonały to sam Bramkarz nic nie zrobi.

0

@Damian11 Ja wbrew pozorom nie chciałbym go w Barcelonie, ale w ostatnich latach mega ważnym i niedocenianym ogniwem jest Casermiro.

0

@itmustbejoke BVB - City czuję meczycho i mam przeczucie że City odpadnie.

3

@MaTt_BarcaFan W tamtym sezonie stawił i nie trafił na pustą bramkę z Lyonem w tak ważnym momencie.

1

@Kondziubarca Aczkolwiek City też nie lubię, ale City to najmniejsze zło, w ogóle w decydującej fazie są same zespoły które nie lubię XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?