0

@Encore Uwielbiam Leo, ale Polska to inny kalbier emocji u nas wtedy każdy w Polsce by się zjednoczył i byłyby to niezapomniane chwile coś nie do opisania, myślę że nawet jakby Leo wygrał to byłby smutek, aczkolwiek po czasie inaczej bym na to popatrzył.

1

@Encore Też tak uważam, ale w przypadku Messiego będzie nawet bardziej głośne niż wygrana Ronaldo na Euro, w dodatku jaki nacisk ma w reprentacji.

6

@Pawel13sz Bo sukces z reprezentacją > Wygrana Ligi Mistrzów moim zdaniem w przypadku jak media by o tym trąbiły że wreszcie zdobył coś z Argentyną.

4

@Pawel13sz Myślę że ewentualne zwycięstwo w Lidze i Pucharu i wygrana CP na spokojnie by wystarczyła.

1

To co Messi ze 7 Złotą Piłką?

0

@Avatarr Ostatnio taką funkcję ma Pjanić, bo Puig to jeszcze wchodzi w końcówce, ale Pjanić kompletnie nic nie dostaje, ale w tym przypadku to rozumiem bo gdyby nie dostawał powołania to jego cena jeszcze bardziej by zniżyła

2

Dopiero wróciłem z pracy, Ale powiem wam jedno Iwański swoją informacją o miesiącu kontuzji dla Lewego i te komentarze wszystkie śmiejące się z niego i te info od wszystkich źródel o 5-10 dniach, gdy okazało się że koniec końców Iwański miał rację to chyba była największa satysfakcja w historii Twittera, pięknie czytało się komentarze ludzi gdy go przepraszali. Uwielbiam takie momenty.

3

@AV0CAD0 Z początku myślałem że wymieniasz skład Argentyny na Copa America

39


ZACZYNAMY!

3

@Coutinho007 Albo Viva La Vida

6

0

@Verema Wiadomo jak poważny jest to uraz?

84

Jejku chyba od kilku lat nie czekałem tak mocno aż zakończy się przerwa reprezentacyjna, by móc znowu obejrzeć Barcelonę, Koeman Dziękuje Ci chociaż za to.

17

Jordi Alba zanotował już 15 asyst w tym sezonie. Co za zwierzę!

6

@tbas Moim zdaniem piłkarza pokroju Messiego nigdy więcej nie ujrzymy a co dopiero w Barcelonie.

5

@PershingFanatykLMFCB No niestety czy tego chcemy czy nie, to jest piłka i w zawodzie masz zapisane że mogą być wszelkie rodzaje kontuzji.

23

Pięć lat temu odszedł z tego świata Johan Cruyff - legenda Barçy, twórca absolutnie niepowtarzalnego stylu gry, trener słynnego "Dream Teamu", a wcześniej strzelec 48 goli w 143 występach w barwach Blaugrany! Pamiętamy! (*)

0

1

@Krzysiek872 Przecież Neymar przedłuży umowę, Romano pisał.

43


Najbardziej podoba się te ostanie zdanie.

4

@AdiKingu96 Ja osobiście mam coś takiego, Lewandowskiego bardzo szanuję za profesjonalizm no i ogólnie, ale nie lubię Bayernu i nie będę cieszył z bramek Lewego, bo prawda jest taka że one załatwiają im głównie mecze.

0

Gra ktoś PES MY CLUB MOBILE? Bo mam pytanko

0

@Roafson24 No tak, ale w ewentualnie jakiś rankingach czy drużynie, to byłby ustawiony jako LO

19

Alba obecnie najlepszy LO na świecie?

0

Ale imo szkoda tej Ligi Mistrzów

1

@FC1899Barca Ale warto zauważyć jedno że Lewandowski jest strasznie pazerny na gole, a ilekroć jest tak że Messi mógł spokojnie władować więcej ale wolał uspokoić grę.

3

@Michal03 Bez przesady, nie oczekujmy że będą tracić co kolejkę punkty.

0

@Borneo Jest jakaś transmisja?

0

@Gomess Jak dawno? Kto sprokurował rzut karny dla PSG?

0

Kto lepszy waszym zdaniem? Dembele czy Vinicius?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?