15

Szczerze? Nie możemy oczekiwać już strat punktów od Realu bo i tak dał nam mnóstwo, i żaden gen zwycięzców bo tyle co stracili to Barcelona już powinna dawno odskoczyć, prawda jest taka że my to wszystko zwaliliśmy

2

Wróciłem do domu i patrzę znowu Karniaka rywal Atlético nie trafił.... Dający remis, idę o zakład że gdyby grali z Barceloną na pewno by strzelili, to wkurza najbardziej

0

Wasza lista piłkarzy którzy myślicie że odejdą z Barcelony jak i lista którzy do nas przejdą?

26

Wiecie co mnie wkurza w Barcelonie najbardziej? Że gdy wynik tak naprawdę nie jest jeszcze rozstrzygnięty to przechodzą na tryb ekonomiczny i tylko klepią, a potem są tego konsekwencje, a dzisiaj zirytowało mnie to że mając w głowie jak ważny jest to mecz, z całym szacunkiem dla Granady, ale ona powinna w normalnych okolicznościach przegrać z kretesem, jak w pełni rozumiem sezon przejściowy i tak już jest coś powyżej co oczekiwałem, ale naprawdę z Granadą? W tak ważnym momencie... To boli fest

0

Ale dali dupy strasznie...

22


Piękny widok

5

Leo Messi jest teraz bardziej szczęśliwy w Barcelonie. Zbliża się powoli koniec tematu odnośnie jego przyszłości i jak na ten moment wygląda na to, za zakończy się to wszystko szczęśliwie dla fanów Barcelony. (Achraf Ben Ayad)
Via : Daniel TT

1

@Emhyr Wtedy zobaczymy, ale najważniejsze jest dobro klubu

0

Przy odejściu Dembélé i Coutinho z tych większych nazwisk, kto ewentualnie mógłby do nas przejść prócz Aguero/ Depaya i Garcia pewniak.?

6

Nie lubię Manchesteru City, ale satysfakcja zwycięstwa Guardioli drużyny w półfinale z PSG jest piękna, Mistrz

17

Ale Brych to TOPKA sędziów piłkarskich, kapitalne zawody w jego wykonaniu.

0

Macie do wyboru jeden wielki transfer, dzięki ewentualnej umowie sponsorskiej Barcelony kto by to był?

26

Joan Laporta jest bliski zawarcia umowy sponsorskiej dla Barcelony wartej około 500M euro. (El Chiringuito)

49

https://x.com/BKalendarza/status/1387153580214276096
Ale to wykończenie Pique było sztosem, co jak co ale w ofensywie zawsze dużo daje.

0

Ranking Złotej Piłki wg. „Goal.com”:

1. Kylian Mbappe (PSG)

2. Leo Messi (FC Barcelona)

3. Robert Lewandowski (Bayern)
Zgadzacie się?

1

@Shroud + Wygrana Lille

0

W sumie wiem że to jest kwestia indywidualna, ale dziwi mnie tak duże zafascynowanie Snookerem o którym wbrew pozorom jest bardzo głośno, oczywiście pograć to tak, ale dziwi mnie popularność tego sportu, jakie wy macie zdanie?

0

@Dembouz1899 Dziękuje wam wszystkim, dawno nie oglądałem na Streama kiedyś w tym siedziałem, ale teraz odwykłem XD

0

Mam pytanko macie jakieś sprawdzonego streama na mecz z Villarealem? Bo dzisiaj nie mam jak w domu obejrzeć, prosiłbym ewentualnie na Priv lub tutaj, byłbym bardzo wdzięczny.

36

Jak mówimy o zjazdach piłkarzy, to zobaczmy teraz jaka kolosalna różnica jest pomiędzy Albą a Marcelo gdzie niedawno to była dwójka najlepszych LO, w jakiej formie teraz jest Alba a w jakiej Marcelo.

6

Chyba nikt mnie bardziej nie irytuję jak Casemiro, gościa nie da się lubić po prostu autentycznie.

7

Leo Messi ma więcej ligowych bramek niż dwóch najlepszych strzelców w historii Premier League razem wziętych.
Messi - 514 meczów, 469 goli
Shearer i Rooney - 932 mecze, 468 goli

10

https://x.com/BKalendarza/status/1385704531955232770
Chyba po Liverpoolu najbardziej bolesna porażka w fazie pucharowej Barcelony w Lidze Mistrzów...

8

Obecnie TOP 3 jeśli chodzi o Złotą Piłkę? Moja trójka Mbappe, Lewandowski i Messi kolejność przypadkowa.

0

@saczers438 Na jakiej?

10

Tak abstrahując, to śmieszy zawsze mnie ta gadka że Messi znika w ważnych meczach, a w lidze każdy jeden mecz jest tak samo ważny bo jest za taką samą stawkę 3 punktów, a odejmijmy te wszystkie wykreowane sytuację, asysty, bramki to Barcelona zapewne w ostatnich sezonach, zwłaszcza w sezonie poprzednim ledwo co może byłaby na 3/4 miejscu w tabeli, także trzeba się cieszyć że Leo jeszcze może gościć w barwach Barcelony i mam nadzieję że zostanie jeszcze dłużej

39

Ale Messi to jest jednak klasa mając szansę na Hattricka swojego od dawna, dał strzelił słabemu dzisiaj Griezmanowi i powiedźcie kto zdecydowałby się oddać karnego w takim momencie, uwielbiam typa.

0

@Wossi61FCB To Lewy teraz, Messi za rok, chyba każdy zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?