Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@vangoor Ale ty głupie pytania zadajesz
7
https://x.com/BKalendarza/status/1414700692195921921
To jest coś w stylu 0:4 z Liverpoolem, gdy oglądasz masz ten sam ból jak przy obejrzeniu tego na żywo. TOP 3 Najsmutniejszych momentów jako kibica...
18
Ale teraz tak abstrahując wyobrażacie sobie taki finał MŚ Portugalia vs Argentyna rywalizacja pomiędzy Messim a Ronaldo i kto zostanie Mistrzem Świata, uważam że to byłby najbardziej wyczekiwany finał w historii.
0
Którego jest gala Złotej Piłki?
15
W sierpniu 2019 roku Pedri zadebiutował w seniorach w wieku 16 lat:
✅ 07/2020: Dołącza do Barcelony
✅ 09/2020: Debiut w Lidze Mistrzów
✅ 03/2021: Debiut w reprezentacji Hiszpanii
✅ 04/2021: Pierwsze trofeum (Puchar Króla)
✅ 07/2021: Został ogłoszony najlepszym młodym zawodnikiem Euro 2020
4
@macio_944 Ale autentycznie przewijam i ciągle są grafiki Messiego
5
Ruszamy z kampanią na TT #LM7 to jest ten czas.
4
Uwielbiam delektować się komentarzami o narzekaniu na Laporte, który na razie robi dobrą robotę, ale ktoś usłyszy o tym że Saul będzie wymianą z Griezmannem, już widzę jak Lapcio się zgodzi na wymianę jeden do jednego bez żadnej dopłaty przez Atleti, słuchajcie tutaj już nie ma Bartka, ja na razie jestem zadowolony z tego okienka i z tego co robi Laporta
1
@barcowy1899 nie, Coutinho + Pjanic za Verratiego i możemy grać
4
1
Emi Martinez: "Powiedziałem, że wolałbym, aby to zwycięstwo było dla niego (Messiego) niż dla mnie. Dzisiaj byliśmy w stanie mu je dać. To było to, czego najbardziej pragnął w swoim życiu."
7
Czy też wasz żenuję strasznie ten serial co prowadzą przed Euro Laskowski i Mila?
5
Byłem za Argentynę i Leo Messim zdecydowanie, ale bardzo mi szkoda Neymara pomimo że go nie lubię, zagrał świetny turniej i bardzo dobry mecz z Argentyną gdzie zagrał lepiej od Leo i te obrazki po meczu naprawdę chwytające za serce, bardzo szkoda mi się go zrobiło.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
124
Przyznam szczerze, jestem fanem Barcelony i będę takim samym jak odejdzie Leo, ale jednak to zwycięstwo dało mi taką dużą satysfakcję że w ostatnim czasie żaden mecz Barcelony nie dał mi tyle radości co dzisiejsze zwycięstwo Argentyny, bo zamknęło pyski wszystkim hejterom.
3
@patataj Ludzie, zrozumcie że teraz Hype na Messiego jest niesamowity że wreszcie dokonał tego i wygrał coś z reprezentacją w dodatku z Brazylią gdzie to jest największy klasyk, A poza tym Messi sam w sobie jest jednym z dwóch najbardziej marketingowych osób na świecie w piłce, a ty mówisz o jakiś zawodnikach ze wcześniejszych turniejów gdzie nikt nie ma podjazdu do Leo.
1
Ktoś ma filmik gdzie Leo kolejno przegrywał finały i wreszcie na końcu udało mu się wygrać? Bo przewinął mi się dzisiaj taki
1
Byłem za Argentynę i Leo Messim zdecydowanie, ale bardzo mi szkoda Neymara pomimo że go nie lubię, zagrał świetny turniej i bardzo dobry mecz z Argentyną gdzie zagrał lepiej od Leo i te obrazki po meczu naprawdę chwytające za serce, bardzo szkoda mi się go zrobiło.
5
Do tej pory oglądałem wszystkie mecze Copa America i siłą rzeczy każdy mecz Argentyny i widać było jak Leo jest żądny do zwycięstwa w całym turnieju, nie tylko daje mnóstwo jak zwykle piłkarsko, ale również mentalnie widać było zresztą podczas konkursu jedenastek z Kolumbią, czas teraz na wielki finał największy klasyk reprezentacyjny Brazylia - Argentyna, Messi vs Neymar, liczę na to by wreszcie Messi dokonał to i wygrał ważne trofeum z reprezentacją w takim meczu, zasługuje na to jak żaden piłkarz, to będzie wielkie widowisko, gdzie Brazylia jest faworytem, ale trzeba kibicować i trzymać kciuki, aby po meczu finałowym widzieć go w takim nastroju i najważniejsze z pucharem. Vamos Leo!
3
@Pitinho Dogrywka
0
Neymar: "Messi jest najlepszym piłkarzem. To mój przyjaciel, ale zmierzymy się ze sobą w finale, więc chcę wygrać.
3
@Encore Właśnie o dziwo nie, jest mega postów związanych z finałem Argentyna vs Brazylia że klasyk stracie Neymar vs Messi itp, a o finale ME nie ma nic za bardzo.
5
Czy też zauważyliście że większy Hype jest na finał CA niż na finał ME?
12
https://x.com/ReshadRahman_/status/1413815742382944261
Ansuuuu, najlepszy widok jaki mógł człowiek dzisiaj ujrzeć
5
Coutinho następny?
8
I dlatego w tym okienku warto słuchać tylko topowych źródeł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie to jest piękne uczucie mieć w wieku 22 lat lepszą kondycję niż mając 16, gdzie dwa lata temu już byłem zmęczony po 1km
14
Leoś
15
Za coś takiego zawsze szanuję