9

@vangoor Ale ty głupie pytania zadajesz

7

https://x.com/BKalendarza/status/1414700692195921921
To jest coś w stylu 0:4 z Liverpoolem, gdy oglądasz masz ten sam ból jak przy obejrzeniu tego na żywo. TOP 3 Najsmutniejszych momentów jako kibica...

18

Ale teraz tak abstrahując wyobrażacie sobie taki finał MŚ Portugalia vs Argentyna rywalizacja pomiędzy Messim a Ronaldo i kto zostanie Mistrzem Świata, uważam że to byłby najbardziej wyczekiwany finał w historii.

0

Którego jest gala Złotej Piłki?

15

W sierpniu 2019 roku Pedri zadebiutował w seniorach w wieku 16 lat:

✅ 07/2020: Dołącza do Barcelony

✅ 09/2020: Debiut w Lidze Mistrzów

✅ 03/2021: Debiut w reprezentacji Hiszpanii

✅ 04/2021: Pierwsze trofeum (Puchar Króla)

✅ 07/2021: Został ogłoszony najlepszym młodym zawodnikiem Euro 2020


4

@macio_944 Ale autentycznie przewijam i ciągle są grafiki Messiego

5


Ruszamy z kampanią na TT #LM7 to jest ten czas.

4

Uwielbiam delektować się komentarzami o narzekaniu na Laporte, który na razie robi dobrą robotę, ale ktoś usłyszy o tym że Saul będzie wymianą z Griezmannem, już widzę jak Lapcio się zgodzi na wymianę jeden do jednego bez żadnej dopłaty przez Atleti, słuchajcie tutaj już nie ma Bartka, ja na razie jestem zadowolony z tego okienka i z tego co robi Laporta

1

@barcowy1899 nie, Coutinho + Pjanic za Verratiego i możemy grać

4

1

Emi Martinez: "Powiedziałem, że wolałbym, aby to zwycięstwo było dla niego (Messiego) niż dla mnie. Dzisiaj byliśmy w stanie mu je dać. To było to, czego najbardziej pragnął w swoim życiu."

7

Czy też wasz żenuję strasznie ten serial co prowadzą przed Euro Laskowski i Mila?

5

Byłem za Argentynę i Leo Messim zdecydowanie, ale bardzo mi szkoda Neymara pomimo że go nie lubię, zagrał świetny turniej i bardzo dobry mecz z Argentyną gdzie zagrał lepiej od Leo i te obrazki po meczu naprawdę chwytające za serce, bardzo szkoda mi się go zrobiło.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

124

Przyznam szczerze, jestem fanem Barcelony i będę takim samym jak odejdzie Leo, ale jednak to zwycięstwo dało mi taką dużą satysfakcję że w ostatnim czasie żaden mecz Barcelony nie dał mi tyle radości co dzisiejsze zwycięstwo Argentyny, bo zamknęło pyski wszystkim hejterom.

3

@patataj Ludzie, zrozumcie że teraz Hype na Messiego jest niesamowity że wreszcie dokonał tego i wygrał coś z reprezentacją w dodatku z Brazylią gdzie to jest największy klasyk, A poza tym Messi sam w sobie jest jednym z dwóch najbardziej marketingowych osób na świecie w piłce, a ty mówisz o jakiś zawodnikach ze wcześniejszych turniejów gdzie nikt nie ma podjazdu do Leo.

1

Ktoś ma filmik gdzie Leo kolejno przegrywał finały i wreszcie na końcu udało mu się wygrać? Bo przewinął mi się dzisiaj taki

1

Byłem za Argentynę i Leo Messim zdecydowanie, ale bardzo mi szkoda Neymara pomimo że go nie lubię, zagrał świetny turniej i bardzo dobry mecz z Argentyną gdzie zagrał lepiej od Leo i te obrazki po meczu naprawdę chwytające za serce, bardzo szkoda mi się go zrobiło.

5

Do tej pory oglądałem wszystkie mecze Copa America i siłą rzeczy każdy mecz Argentyny i widać było jak Leo jest żądny do zwycięstwa w całym turnieju, nie tylko daje mnóstwo jak zwykle piłkarsko, ale również mentalnie widać było zresztą podczas konkursu jedenastek z Kolumbią, czas teraz na wielki finał największy klasyk reprezentacyjny Brazylia - Argentyna, Messi vs Neymar, liczę na to by wreszcie Messi dokonał to i wygrał ważne trofeum z reprezentacją w takim meczu, zasługuje na to jak żaden piłkarz, to będzie wielkie widowisko, gdzie Brazylia jest faworytem, ale trzeba kibicować i trzymać kciuki, aby po meczu finałowym widzieć go w takim nastroju i najważniejsze z pucharem. Vamos Leo!

3

@Pitinho Dogrywka

0

Neymar: "Messi jest najlepszym piłkarzem. To mój przyjaciel, ale zmierzymy się ze sobą w finale, więc chcę wygrać.

3

@Encore Właśnie o dziwo nie, jest mega postów związanych z finałem Argentyna vs Brazylia że klasyk stracie Neymar vs Messi itp, a o finale ME nie ma nic za bardzo.

5

Czy też zauważyliście że większy Hype jest na finał CA niż na finał ME?

12

https://x.com/ReshadRahman_/status/1413815742382944261
Ansuuuu, najlepszy widok jaki mógł człowiek dzisiaj ujrzeć

5


Coutinho następny?

8


I dlatego w tym okienku warto słuchać tylko topowych źródeł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie to jest piękne uczucie mieć w wieku 22 lat lepszą kondycję niż mając 16, gdzie dwa lata temu już byłem zmęczony po 1km

14


Leoś

15


Za coś takiego zawsze szanuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?