0

Leo Messi zagra w piątek?

1

@VeB 1899 Akurat w Superpucharze to regularnie to wygrywają

0

@Dojaar Chyba zgoda, mogło by się tutaj zastanawiać nad takimi jak Puyol, Iniesta czy Xavi, ale nie były one ważniejsze dla Barcelony niż ta trójka co wymieniłeś.

0

@Grzbiet Czytaj ze zrozumieniem, w sportowym aspekcie.

1

W ogóle nie wierzę w transfer Ronaldo do PSG, szanujmy się Paryż by tylko na tym stracił, oczywiście jest pełen szacunek obu panów dla siebie, ale to jest największa rywalizacja sportowa w historii, jakiś mecz charytatywny na pewno będzie, ale nie wyobrażam sobie atmosfery w tym klubie gdy przeszedłby CR7, dlatego moim zdaniem ten transfer nigdy nie dojdzie do skutku i myślę że Paryżanie też nie byliby zainteresowani, już bardziej wierzę w transfer takiego Haalanda, śmieszy mnie trochę że ludzie wierzą w te doniesienia, jeszcze patrząc że Ronaldo ma kontrakt z Juve jeszcze przez rok.

0

Mam problem z kodem, gdzie może znajdę infolinię Google Play?

6

@betonito Ale wy macie głupie oczekiwania, piłkarze mają swoje kontrakty i nie mają takiego powiązania z klubem, a wy macie oczekiwania że będą grali za darmo czy odejdą, ciekawy czy ty byś odszedł z takiej pracy, śmieszą mnie komentarze tego typu, to tylko i wyłącznie wina poprzedniego zarządu, a ty piszesz żeby jeszcze gwizdać na nich

3

- Dzień dobry panie Marianie gdzie pan był jak pana nie było?
-u Niemca pracowałem na budowie miesiąc pod Hannoverem harówa od rana do nocy jak wół i tylko słyszałem Marian Arbeit sznela sznela.
-na ale chyba się opłacało prawda?
-no opłacało ale wracam goły jak święty turecki
Jakie to jest złotooo

3

@Michu94 26 Sierpnia

0

@Qba2312 ILE MOŻNA POWTARZAĆ, MESSI JEST NAJLEPSZYM OBECNIE PIŁKARZEM ŚWIATA I JEST GŁODNY TROFEÓW

8

Kontakt do 2023, wypełniaj go do końca i wracaj do nas, bo chcę Cię zobaczyć na Camp Nou

7

Niby Ronaldo ma najwięcej obserwujących na IG itp, ale jednak Messi to zdecydowanie największa petarda marketingowa, patrząc na zasięgi

1

@Bykunn Przecież siłą rzeczy jego rola w Barcelonie byłaby inna, coś w stylu Xaviego w ostatnim sezonie.

2

@Bykunn By dostać pożegnanie jakie zasłużył, a nie jakaś konferencję, a też jako kibicom będzie łatwiej z myślą że może powróci.

2

@ElPonczato Ja akurat uważam że jeden sezon jako piłkarz, jest jak najbardziej możliwy, patrząc że to się wszystko uformuje z covidem i będzie to sezon pożegnalny na który Leo zasłużył.

61


Za mocne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BART97 Marco Verratti

4

@fart Ta fala będzie jeszcze przez długi czas, nie oszukujmy się.

3

A tutaj Leo mówi na konferencji że zostaje, co by tutaj się działo wtedy, to jest nie do opisania XD

0

@Hartge No i też Ligę MIstrzów

1

@Hartge Niemożliwe, jego celem jest na pewno MŚ, do tego czasu na pewno będzie grał w piłkę

3

Nigdy nie będę za PSG w żadnym meczu jak odejdzie co jest najbardziej prawdopodobne, bo najbardziej nie lubię tego klubu, ale gdy zobaczę że cieszy się grą, to malutki kawałek części mnie będzie mu życzył wszystkiego co najlepsze

0

@Katalonbar W dodatku żaden zawodnik po takim czasie nic nie dodał, gdzie jak Suarez czy Rakitić odchodzili to już połowa zawodników wrzucała coś na swoje konta.

17

Anitka to wzór do naśladowania dla każdego sportowca, pokorna, mądra, ciężko pracująca kobieta, a to bardzo rzadkie w dzisiejszych, co z tego że masz talent, ale u większości głowa nie dojeżdża, nie bez powodu Anita ma 4 złota MŚ, 4 Złota ME i już 3 złota Olimpijskie. Niesamowite!

4

Trochę śmieszą mnie komentarze typu że Warholm to najlepszy lekkoatleta w historii, albo ewentualnie porównania do Usaina Bolta który bił na bieżąco swoje rekordy świata, które teraz wydają się nieprawdopodobne w dodatku na każdej ze swoich trzech Olimpiad zajmował pierwsze miejsce żarówno na 100 i 200 m plus oczywiście sztafety, na mistrzostwa świata jest tak samo z wyjątkiem 2017 roku gdzie Gatlin go pokonał, ale wtedy to był ostatni występ Bolta na MŚ, ale jeżeli też o atmosferę to robił coś niesamowitego, każdy czekał głównie na dystanse w którym jets Usain Bolt, w publiczność go kochała i ten jego łuk przy skończonym biegu, wraz z odejściem tego zawodnika bardzo dużo straciła ta dyscyplina.

3

Dembélé to chyba najbardziej irytujący zawodnik w Barcelonie, gość nie dość że jest bardzo często kontuzjowany ( poza tym jednym sezonem) klub wierzy w niego i to że może jeszcze wypalić to ten ma jakieś wymagania i się zastanawia czy podpisać z nami kontakt, gdzie gościu jako jeden z najdroższych piłkarzy w historii nie dał dużo piłkarsko i bardzo mało możemy na niego liczyć, jak na początku miałem o to jest wielki talent, warto poczekać dać szansę, to gościa nie można traktować poważnie.

8

Arsène Wenger:
: "Dlaczego nie jesteś zawodnikiem z najwyższej półki? Nadal nim nie jesteś!"
Robin van Persie:
: "Dobra, powiedz mi dlaczego nie jestem zawodnikiem z najwyższej półki!"
Arsene Wenger:
: "Nie, nie powiem ci, musisz dowiedzieć się sam! Musisz zadać sobie odpowiednie pytania. Rozejrzyj się wokół siebie, na tych wszystkich zawodników z najwyższej półki. Ty nie jesteś jednym z nich."
RvP:
: "Wtedy zacząłem patrzeć, jak grał Robert Pirès, jak poruszał się po boisku Fredrik Ljungberg, na Dennisa Bergkampa, Thierry'ego Henry czy Patricka Vieirę. Zrozumiałem, że [Wenger] ma rację, jestem za nimi daleko w tyle. Oni są na tak bardzo wysokim poziomie. Tam chciałem dojść. On mnie jednak do tego nie zmuszał. Musiałem sam znaleźć odpowiedzi. To najwyższa sztuka trenowania: zadanie pytania przez trenera i samodzielne poszukiwanie odpowiedzi przez zawodnika. To doskonały sposób, dlatego że dzięki niemu *to* poczujesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?