Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Neymar powiedział, że chciałby, aby Argentyna dotarła do finału i zmierzyła się z nimi?
Leo Messi: "Tak, wiem, że tak powiedział, bo to dobry chłopak. Ale to finał i wszyscy chcemy wygrać."
10
UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko Anglii w związku z niedopuszczalnym zachowaniem kibiców. Mowa o:
- Świeceniu laserem w oczy Kaspera Schmeichela
- Puszczaniu fajerwerków w trakcie meczu
- Zakłócaniu duńskiego hymnu narodowego
10
I ten komentarz gościa dlaczego nie lubicie Anglików XDDD, właśnie dlatego
19
Wiadomość Daniego Alvesa do Pedriego po meczu Hiszpania - Włochy: "Chłopaku, to jest dopiero początek. Jesteś fenomenalnym piłkarzem, przed tobą jeszcze wiele pięknych chwil!
8
Kto następny?
9
@Mns21 Emiliano Martínez
6
Jaki mi szkoda tego Messiego w tej reprezentacji że to się opisać nie da, zawsze coś
1
@Encore Mimo wszystko Pedri na spokojnie zważając marketing i poziom prezentowany w tym roku i na to ile spotkań rozegrał
0
@Encore 21, ale w nominowanych nie ma dużej konkurencji by mógł ktoś ewentualnie mu zagrozić
2
@Encore I przyszły zdobywca Golden Boya
26
Luis Enriqué: „Widzieliście co robił ten osiemnastoletni chłopak? Nikt tak nie grał w jego wieku na takim poziomie, nawet Andres Iniesta. Pedri był nieprawdopodobny! Fenomenalny! I będzie tylko lepszy”.
1
Najpiękniejsze intro PESA
3
@Pilka_jest_okragla Z tym akurat bym polemizował że nie dostawał szansy, po prostu to był piłkarz który nie był na poziom Barcelony, a występ sporadyczny z PSG niczemu temu nie dowodzi.
5
Kto następny w rewolucji Barcelony?
5
@TheGoldenEleven Spinazzola
5
Chyba co kilka dni trzeba coś takiego dodawać.
0
@BarcaInfo Oż kurde, ale dali zagwostke
31
XDDDD
0
@Phoenixx Ale skąd wy wiecie że tylko na dwa lata? Sytuacja z zbiegiem czasu może się zmienić co jest prawdopodobne
1
To co dzisiaj w nocy pierwszy finalista Brazylia?
0
@kodi77 Liczę mimo wszystko na transfer pomocnika, macie jakieś pomysły oczywiście realne?
58
Lionel Messi w 35 meczach w tym roku jakie zagrał zdobył aż 26 razy nagrodę jako najlepszego piłkarza meczu. To jest niepojęte
14
Przecież to takie złoto
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Kettger Nawet gdyby była dwójka Mbappe z Haalandem czy Messiego to wybrałbym Leo, który kocha ten klub i przez tyle lat dawał nam tyle że żaden piłkarz w historii nam tyle nie dostarczył, oglądanie Leo to uczta.
3
@kubix05 Zdecydowanie najlepsze konto z Twittera
32
Alvaro Morata : Pedri? "To będzie jeden z najlepszych hiszpańskich piłkarzy w historii. W wieku 18 lat momentami zachowuje się jak piłkarski geniusz, to niesamowite.
11
@Pasiak Co? Szanujmy się mieć najlepszego piłkarza w historii to jest bardzo duży przywilej, Barcelona zrobiła bardzo dużo nie przeczę, ale zobaczmy na to ile Barça zawdzięcza Leo w ostatnich latach, aż strach pomyśleć co byłoby gdy jego nie było i też ewentualna strata Messiego byłaby dużą stratą marketingową, mnie np nie obchodzi kto jest za Messim bardziej niż za Barceloną, bo to jest sprawa indywidualna, ale no to jest kuriozalny powód (bo fanboye Messiego uciekną). Zobaczycie jak naprawdę odejdzie to wtedy docenicie, mnie osobiście irytuje pisanie tego typu rzeczy, a prawda jest taka że obecnie Leo Messi jest dla Barcelony bezcenny i jakikolwiek piłkarz by nie przyszedł nie da nawet w połowie tyle jakości co Leo gdzie porusza się na każdej pozycji w ataku.
3
Już nie będzie Leo Messiego w FC Barcelonie. Pożegnanie Leo Messiego z La Liga… Trzydzieści pięć pucharów, w tym cztery Puchary Europy, siedem Pucharów Króla, dziesięć za Mistrzostwo Hiszpanii. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze bramkę w zawodowej karierze strzelił tu, na tym stadionie jako siedemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Leo na całym świecie, jak Mistrz Świata Ousmane Dembélé, który powiedział, że Leo go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu Barcelony Messiego. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy odbierał szóstą Złotą Piłkę w swojej karierze, na gali w Paryżu. Trzynaście przeszło milionów - Finał Ligi Mistrzów w Berlinie. To Jego ostatnie zwycięstwo w Champions League i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Messimanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Leo Messim trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Leo! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.
3
Szczerze trochę nie rozumiem jednego, dlaczego nie ma oficjalnego osiągnięcia porozumienia z Messim przed końcem wygaśnięcia jego kontraktu, a pojawi się gdy będzie wolnym agentem i nie mówicie o spokoju bo Copa America, ale ilu takich zawodników że w trakcie turnieju osiągnęło porozumienie z klubem.