0

Myślicie że będzie dzisiaj oficjalne potwierdzenie odejścia Semedo czy Luisa?

0

@Lincolm Czy ja wiem, u nas od razu będzie w pierwszej jedenastce a to może być kluczowe.

0

Co wybierze Dest, Bayern czy Barcelonę?

5

Napiszę jedno, może Suarez jest już cieniem zawodnika który był kilka sezonów wcześniej, ale za to co zrobił dla Barcelony i że kocha ten klub udowadniając to niejednokrotnie, takiej 9 długo będziemy szukać, aż łza wokół się kręci, ale niestety to już jego czas, Dziękujemyyy

17

W sumie bardzo fajna paka na sezon :)

BR: MAtS, Neto, Inaki.

OB: Pique, Lenglet, Alba, Roberto, Firpo, Araujo, Eric, Dest.

PM: Sergio, Pjanic, Coutinho, Frenkie, Alena, Puig, Pedri.

AT: Griezmann, Messi, Dembele, Trincao, Ansu, Depay.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak myślicie kto przejdzie w tym okienku transferowym do Barcelony (Oczywiście jeżeli ktoś przejdzie) tak patrząc oczywiście realnie kto może przyjść

0

Macie dwa wybory z tej trójki
Depay, Garcia, Dest kogo wybieracie?

9

Dest, Garcia, Depay i wtedy zawieję optymizmem w trakcie sezonu :)

0

Gdzie jest transmisja jutrzejszego meczu Barcelony w Pucharze Gampera?

20

Bartomeu po raz pierwszy rozważa rezygnację. Dzisiaj nie spasuje, ale teraz wszystko jest możliwe." [Catradio]

0

@BarcaInfo Mam duży szacunek za to co zrobił dla Barcelony, ale powinien odejść już z klubu i będę mega wkurzony jak w nim zostanie, bo Barcelonie jest potrzeba świeżość

0

Ma ktoś jakiś sprawdzony link do meczu?

0

Kupując Garcie, Depaya, sprzedając Vidala, Suareza (ewentualnie Umtitiego) będziecie uważać za udane okienko przez Barcelonę?

5

@Encore Ja się już nauczyłem że lepiej mieć kłopot bogactwa niż odwrotnie, jak byliśmy w tamtym sezonie zmuszeni kupić Martina z powodu kontuzji Dembouza

1

Romano jest jak oficjalka, także już mogę się cieszyć, bo na papierze w ataku jest z czego wybierać

2

To co sprzedają jeszcze Vidala, Suareza, Umtitiego, kupują Depaya i Garcie, chyba wszyscy zgodni i jest to bardzo realne

0

Ależ się cieszę że wszystkie znaki na niebie wskazują że Depay do nas przejdzie, uwielbiam styl jaki on prezentuje i uważam że może dać dużo świeżości Barcelonie którą Barca tak bardzo potrzebuje

15

Memphis Depay will sign for FC Barcelona. His Official presentation will take place later on this week. [@MikeVerweij]

2

Kiedyś jak była informacja od Gerarda Romero to informacja była pewnikiem, a teraz? pisał że Vidal dzisiaj odejdzie, a tu nic, od sagi z Neymarem dużo wpadek mimo że jest czołowym źródłem Barcelony

3

Jejciu, jak ja bym chciał aby w tym sezonie coś się ruszyło z grą, by patrzenie na nią było czystą przyjemnością, jak kiedyś, tęsknię za tym bardzo, może się łudzę jakoś, ale mam nadzieję że ujrzę to i coś Koeman zmieni bo jest charakterną osobą, aj no zobaczymy

3

Czasami, gdy wydaje Ci się, że masz wszystko, w jednej chwili możesz to stracić. W takiej sytuacji, kilka lat temu znalazł się Eric Abidal...

Po sukcesach z Barceloną, 15 marca 2011 roku, zdiagnozowano u niego guza wątroby. Dwa dni później diagnoza była szokująca... To nowotwór i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Nikt wtedy nie myślał o jego powrocie na boisko, bo lekarze walczyli o jego życie.


„Thierry Henry przyjechał odwiedzić mnie w Nowym Jorku, kiedy byłem w szpitalu. Gdy zobaczyłem go na korytarzu, zacząłem płakać. Nie chciałem, żeby zobaczył mnie w takim stanie, ale w głębi serca byłem bardzo szczęśliwy, że mnie odwiedził ”.


Abidal był silny, walczył i 3 maja 2011 roku, niecałe 2 miesiące od usunięcia guza, pojawił się na boisku na ostatnie minuty w meczu półfinału Ligi Mistrzów. Zmienił wtedy Carlesa Puyola w 92 minucie, który przekazał mu wtedy opaskę kapitana.


28 maja w finale Ligi Mistrzów Barcelona wygrała z Manchesterem United 3-1. Eric wystąpił wtedy w podstawowym składzie, a przy odbieraniu trofeum, Puyol poprosił go, aby to Abidal podniósł puchar jako pierwszy w górę.


Po pewnym czasie Carles Puyol skomentował swoje zachowanie z 2011 roku:


„Gdybym miał wybrać najpiękniejszy moment w mojej karierze, to właśnie wtedy, gdy Abidal podniósł trofeum Ligi Mistrzów. Ze względu na to, jak wiele to dla nas wszystkich znaczyło. Bardzo trudno to wyjaśnić. Zasłużył na to najbardziej."


Zwycięzca na boisku i poza nim. Wszystkiego Najlepszego z okazji 41-szych urodzin, Eric Abidal... ♥️

3

@PatrychoO Matko jak mnie oczy pieką od pisania takich głupot, jeszcze dużo do końca okienka transferowego, a wy już piszecie o tym że Busi i Vidal będą grali w pierwszym składzie, gdzie ten drugi nie wierzę żeby został, Koeman ze swoją osobowością nie jest głupi aby taki Busi grał w pierwszym składzie, trochę świeżego spojrzenia bym prosił, bo tego się czytać nie da, jeszcze to że Dembouz gdy będzie zdrowy nie będzie w jedenastce...AJ szkoda gadać czasami.

2

Wijnaldum wants to stay at Liverpool. Klopp also wants him to stay. [sky]

0

Jak uważacie koniec końców kto przejdzie i kto odejdzie podczas tego okienka transferowego?

2

@BarcaInfo Dobre źródło z info o dwóch Holendrach?

36

Ivan Rakitić: "Z szacunku opuściłem już grupę Barça WhatsApp i myślę, że to była właściwa decyzja. Nie do mnie należy wiedzieć, jak się sprawy mają w szatni”. [SER]

0

Ponawiam pytanie po kilku dniach, jak teraz uważacie czy Leo koniec końców odejdzie?

23

W swoim najlepszym sezonie ofensywne trio Bayernu: Gnabry - Muller - Lewandowski strzeliło 90 bramek.


Sam Lionel Messi strzelił 91 bramek w 2012 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?