Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stasik91 Dla Realu akurat to chleb powszedni
2
@ElKamil Co ty bredzisz człowieku, zobacz na jego inteligencję na boisku, przypominam że to jest jego pierwszy sezon w Barcelonie, brakuje mu skuteczności, ale i tak liczbowo wygląda naprawdę dobrze, a przy Xavim w przyszłym sezonie jestem pewny że będzie się coraz bardziej rozwijał.
2
@tbas XDDDDDDDDDDDD
0
Zabawimy się oczywiście realne ruchy, kto według was powinien odejść i przyjść do Barcelony w tym okienku?
5
@DonMatteo901 Ja nawet jakoś specjalnie nie liczę na City bo nie mają genu zwycięzców i wiele razy zawodzili, uważam że Liverpool jest faworytem do wygrania LM, oni mają trenera który jest największym gigantem mentalnym oraz mają świetną kadrę i myślę że wygra te rozgrywki, ale co się wydarzy to zobaczymy.
22
https://x.com/MessiMX30ii/status/1517092606865461248
Piłka przed Messim i po Messim. Niesamowite
1
@Dembouz1899 Ja uważam osobiście że jeszcze nie przejdzie do MLS, sam podkreślał że chcę pobić Daniego Alvesa jeśli chodzi o liczbę trofeów w historii i to że jest głodny ich zdobycia, dlatego myślę że jeszcze 2-3 sezony w Europie pogra, gdzie zobaczymy może powrót do Barcelony? Gdzie jego rola byłaby inna.
0
Jak myślicie gdzie Messi wyląduje gdy skończy mu się kontrakt z PSG 2023 roku?
9
@paweldunajecfcb
9
@Messibestplayerintheworld Wiele źródeł mówi że chodzi o Carlosa Solera z Valencii.
0
@Wossi61FCB W PSG nie ma opcji że zagra, nie wierzę w to że zagra z Messim w jednym zespole.
0
Jak myślicie czy ten sezon Ronaldo to nie był ostatnim w Lidze Mistrzów? Czy jeszcze raz chociaż w niej wystąpi
0
@marko111122 Nani,ale nie zgadza mi się z Silvą
28
https://x.com/Barca_Buzz/status/1516469794287071232
To że wtedy on nie zdobył Złotej Piłki to jedna rzecz, ale że nie był w najlepszej jedenastce, bo znaleźli się Messi, Ronaldo oraz Griezmann to jest paradoks
97
Leo Messi w 2019 roku: "Wygraliśmy 8 tytułów mistrzowskich w ciągu 11 lat. Nie wszyscy doceniają ten sukces i później zrozumieją, jak ciężko było go osiągnąć."
4
Kontynuacja filmu po latach który okazał się wielką klapą? Ode mnie zdecydowanie Kogel Mogel
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11642304
Mówi o udziale zawodnika przy bramce, a jak ktoś nie ogląda po jakim obszarze boiska gra i nie jest typową "9" to niech się nie odzywa, bo Messi porusza się na wielu pozycjach i dużo częściej kreuje niż wykańcza, ludzie umniejszają Leo, ale Ci coś nie oglądają tak mega umniejszają mu zasługi, ale nie bo Lewy nie zdobył Złotej Piłki i ludzie już się doczepią wszystkiego, nawet jak zdobędzie trzy asysty to już podkreślają że w takiej lidze to takie liczby powinien mieć co mecz. Naprawdę rozumiem że ktoś może uważać że Ronaldo jest lepszy bo każdy ma prawo do zdania, ale Messi na swoją wielkość i ile dał piłce jest niedoceniany.
30
Kiedyś to była atmosfera
21
@Cwaniak4 Oczywiście, śmieszą mnie komentarze ludzie którzy mówią że wszystko znowu byłoby na Messiego, a Xavi mając Messiego w składzie miałby dużo wariantów a i tak Leo byłby pewnie najlepszym zawodnikiem w zespole, a Xavi potrafiłby go wkomponować w drużynę
5
Culés! Gdy w Listopadzie Xavi obejmował Barcelonę była ona na 9 miejscu w tabeli La Liga, w tym czasie drużyna Xaviego strzeliła w lidze cztery bramki między innymi Bilbao, Atlético, oraz Realowi Madryt który został upokorzony na Santiago Bernabéu, Barcelona aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, Barca zrobiła ogromne postępy, a wiemy dobrze jaką Koeman pozostawił drużynę, bardzo boli że w takim momencie przegrywamy z "9" drużyną Ligi Europy drużyna podeszła do meczu mega lekceważąco, Socios zrobiła wiele wstydu sprzedając kibicom z Niemczech bilety i graliśmy jakby to był finał i każdy miał taką samą ilość miejsc... To była dla Xaviego i całej ekipy duża lekcja i mam nadzieję że wyciągną wnioski. Praca, praca i praca. Życzę wam jak i sobie że przyjdzie w najbliższych sezonach moment że będziemy dominować w Europejskiej piłce. Ale aktualnie klub jest ciągle w przebudowie, ból dzisiaj jest niesamowity, ale mam nadzieję że przyjdą chwilę chwały. Dobranoc Cules!
0
@fcbfan1993 XDDDDD
1
Jakim cudem kibiców Eintrachtu jest aż tyle?
0
Nie wiem jak wy, ale ja już czuję wagę spotkania
2
Piękna informacja na wieczór
0
@Jacu327 Leo Messi
25
Ale powiem wam, że tęsknie za takimi wieczorami w Lidze MIstrzów w tej fazie z Barceloną, pamiętam jak czekałem na rewanż Barcelony z Liverpoolem, gdy już po pierwszym meczu odliczyłem dni do rewanżu i żyłem tylko tym spotkaniem, jednak wieczory te w LIdze Mistrzów liczą się najbardziej jeśli chodzi o wszystkie rozgrywki.
32
Ronaldinho był graczem po którym zostałem kibicem Barcelony
Leo Messi był graczem po którym pokochałem ten klub
Pedri jest graczem który zapełnia tą lukę po odejściu Leo w moim kibicowskim sercu.
Przewrotne życie kibica Barcelony
1
@qchulainn Nie ma opcji że Lampard był lepszy był genialnym pomocnikiem, ale Pirlo to jeden z najlepszych pomocników w historii i jest porównywany do Xaviego czy Iniesty jeśli chodzi o wielkość, Lampard nigdy nie był porównywany do takiego Topu.
0
Marek Torzewski od rana na słuchawkach i utwór "Do przodu Polsko" hit ponadczasowy, największa perełka podczas meczów o stawkę naszej reprezentacji. W dodatku jadę na mecz Polski ze Szwecją. Niesamowite emocje.
0
PILNE ! Pytanko ktoś z was kupował może bilety na mecz reprezentacji Polski przez stronę Łączy nas piłka?