6

@Burixon Takie gadanie, Dembele w tamtym czasie był największym talentem nawet większym od Mbappe, także takie gadanie można sobie teraz wsadzić.

0

@Jasialdinho Ale obecna sytuacja jest taka że i tak go Bayern puści, kompletnie nie wyobrażam sobie tego żeby Lewy będąc poza klubem został tam jeszcze sezon.

0

Jak dla mnie oferta za Lewego powinna być maksimum 50mln, bo nie oszukujmy się i tak Lewy odejdzie z Bayernu jak nie teraz to za sezon i tutaj Barcelona powinna być asertywna.

1

@PatrychoO Będzie na pewno, jest w kodzie gry.

4

Mimo że to końcówka Fify, ale ze wszystkich okresów, ten lubię najbardziej


1


Dokładnie 8 lat temu...

1

@P33ck Te PSG XD

49

https://x.com/Lionel30i/status/1545988263130824704
Dokładnie rok temu, Leo Messi doczekał się jakże wyczekiwanego trofeum Copa America. Przepiękny to był moment

2

@sergio5 Mam nadzieję że za rok, Araujo spotka się z Leo na treningu ponownie.

0


Ależ to był niesamowity poziom rywalizacji

1

@fenix1983 Szczerze powiedziawszy, nie oglądam dużo Valencii, ale oglądałem wszystkie mecze Hiszpanii w Lidze Narodów i Soler i kompletnie mnie nie przekonał.

0

@Worny Ludzie mają kompleks Romero, a fakty są takie że przez niego przechodzą najważniejsze informacje na temat Barcelony.

1


Dla graczy FUTA

4



Barcelona ma tylko jednego Króla

0

@Herato Serio są ludzie którzy wierzą w coś takiego ? Przecież to byłoby największe skurczysynstwo wobec Leo, gdzie nie nie przedłużyli z nim kontraktu, a sezon później kupiliby Ronaldo gdzie zarabiałby pewnie najwięcej w klubie, ja z automatu już bym miał obrzydzenie do tego klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pytanie dla osób grających w FUTA
Co myślicie będzie po zmiennokształtnych kartach, czy może już za tydzień wypuszczą wszystkie specjalne karty do paczek?

0

Dokładnie rok temu, Leo Messi został oficjalnie wolnym zawodnikiem..

Największa wyrwa w mojej kibicowskiej przygodzie odejście Leo, nadzieja zawsze pozostanie że jeszcze zobaczymy go w jego ostatnim sezonie w barwach Barcelony i pożegnanie na które zasługuje

7

@Krystian1588 Dlatego jak zawsze są pytania na jakich meczach emocjonowałeś się najbardziej, to nie mówię o meczach Polskiej reprezentacji bo to inna kategoria kibicowania niż np swojemu ulubionemu klubowi, przy meczach kadry na wielkich turniejach cały naród się łączy.

2

@Rust_Cohle A tam, w Barcelonie miał niesamowity komfort, kiedy Barca zawodziła to wszystko było na Messiego tak samo odwrotnie a na sposób jego podejścia do życia nigdzie nie miałby lepiej niż tutaj, a też żaden piłkarz nie byłby ponad Messim, a z czasem przejąłby tą pałeczkę, w Barcelonie miał wszystko by moć być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

0

@Danny Gaucho Piłka nożna przed Messim i po Messim

1

@Pilka_jest_okragla Bo taka jest prawda, Taki zawodnik jak Ronaldo może się powtórzyć, ale nie wiem czy będziemy mieli takiego zawodnika jak Leo nie wydaje mi się.

0

@The_Man United moim zdaniem to obecnie najgorzej zarządzany klub, w ogóle nie zarabia dużych kwot przy sprzedażach, kupuje jakiś zawodników za niesamowicie duże pieniądze gdzie w ogóle nie są tyle warci. Jakoś w ogóle nie czuję MU jako triumfatora Ligi MIstrzów.

0

@M.a.t.i26651 Dla jasności Bayern zapłacił za niego 50 milionów funtów

1

@Seba_89_ Paradoksalnie tak samo jak PSG i City, zdecydowanie więcej hejtów dostaję PSG, a to wszystko jedno i to samo, że gdyby nie pieniądze od nowych właścicieli to nigdy nie byliby taką marką.

2

@FC1899Barca Te Chelsea z dwoma pucharami nie do końca gitara, a to wszystko zaczęło się od Abramowicza

1

@Janas11224 I pomyśleć że taka Argentyna chyba najsłabsza mentalnie i piłkarsko od lat, była tak naprawdę ze wszystkich drużyn w rundzie pucharowej najbliżej by wyeliminować Francję.

2

@Deviler Śmieszy mnie że takie komentarze nie są usuwane, a jak ktoś zacznie normalny temat który budzi jakieś kontrowersję i można przy tym fajnie podyskutować to od razu usuwają.

2


Ładnie by się to prezentowało

0

Czy według was ewentualny finał MŚ Argentyna vs Portugalia byłby najbardziej pożądanym finałem marketingowo w historii wszystkich finałów? Bo dla mnie jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?