Dembouz1899
Dołączył/a: lipiec 2020
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Burixon Takie gadanie, Dembele w tamtym czasie był największym talentem nawet większym od Mbappe, także takie gadanie można sobie teraz wsadzić.
0
@Jasialdinho Ale obecna sytuacja jest taka że i tak go Bayern puści, kompletnie nie wyobrażam sobie tego żeby Lewy będąc poza klubem został tam jeszcze sezon.
0
Jak dla mnie oferta za Lewego powinna być maksimum 50mln, bo nie oszukujmy się i tak Lewy odejdzie z Bayernu jak nie teraz to za sezon i tutaj Barcelona powinna być asertywna.
1
@PatrychoO Będzie na pewno, jest w kodzie gry.
4
Mimo że to końcówka Fify, ale ze wszystkich okresów, ten lubię najbardziej
1
Dokładnie 8 lat temu...
1
@P33ck Te PSG XD
49
https://x.com/Lionel30i/status/1545988263130824704
Dokładnie rok temu, Leo Messi doczekał się jakże wyczekiwanego trofeum Copa America. Przepiękny to był moment
2
@sergio5 Mam nadzieję że za rok, Araujo spotka się z Leo na treningu ponownie.
0
Ależ to był niesamowity poziom rywalizacji
1
@fenix1983 Szczerze powiedziawszy, nie oglądam dużo Valencii, ale oglądałem wszystkie mecze Hiszpanii w Lidze Narodów i Soler i kompletnie mnie nie przekonał.
0
@Worny Ludzie mają kompleks Romero, a fakty są takie że przez niego przechodzą najważniejsze informacje na temat Barcelony.
1
Dla graczy FUTA
4
Barcelona ma tylko jednego Króla
0
@Herato Serio są ludzie którzy wierzą w coś takiego ? Przecież to byłoby największe skurczysynstwo wobec Leo, gdzie nie nie przedłużyli z nim kontraktu, a sezon później kupiliby Ronaldo gdzie zarabiałby pewnie najwięcej w klubie, ja z automatu już bym miał obrzydzenie do tego klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanie dla osób grających w FUTA
Co myślicie będzie po zmiennokształtnych kartach, czy może już za tydzień wypuszczą wszystkie specjalne karty do paczek?
0
Dokładnie rok temu, Leo Messi został oficjalnie wolnym zawodnikiem..
Największa wyrwa w mojej kibicowskiej przygodzie odejście Leo, nadzieja zawsze pozostanie że jeszcze zobaczymy go w jego ostatnim sezonie w barwach Barcelony i pożegnanie na które zasługuje
7
@Krystian1588 Dlatego jak zawsze są pytania na jakich meczach emocjonowałeś się najbardziej, to nie mówię o meczach Polskiej reprezentacji bo to inna kategoria kibicowania niż np swojemu ulubionemu klubowi, przy meczach kadry na wielkich turniejach cały naród się łączy.
2
@Rust_Cohle A tam, w Barcelonie miał niesamowity komfort, kiedy Barca zawodziła to wszystko było na Messiego tak samo odwrotnie a na sposób jego podejścia do życia nigdzie nie miałby lepiej niż tutaj, a też żaden piłkarz nie byłby ponad Messim, a z czasem przejąłby tą pałeczkę, w Barcelonie miał wszystko by moć być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
0
@Danny Gaucho Piłka nożna przed Messim i po Messim
1
@Pilka_jest_okragla Bo taka jest prawda, Taki zawodnik jak Ronaldo może się powtórzyć, ale nie wiem czy będziemy mieli takiego zawodnika jak Leo nie wydaje mi się.
0
@The_Man United moim zdaniem to obecnie najgorzej zarządzany klub, w ogóle nie zarabia dużych kwot przy sprzedażach, kupuje jakiś zawodników za niesamowicie duże pieniądze gdzie w ogóle nie są tyle warci. Jakoś w ogóle nie czuję MU jako triumfatora Ligi MIstrzów.
0
@M.a.t.i26651 Dla jasności Bayern zapłacił za niego 50 milionów funtów
1
@Seba_89_ Paradoksalnie tak samo jak PSG i City, zdecydowanie więcej hejtów dostaję PSG, a to wszystko jedno i to samo, że gdyby nie pieniądze od nowych właścicieli to nigdy nie byliby taką marką.
2
@FC1899Barca Te Chelsea z dwoma pucharami nie do końca gitara, a to wszystko zaczęło się od Abramowicza
1
@Janas11224 I pomyśleć że taka Argentyna chyba najsłabsza mentalnie i piłkarsko od lat, była tak naprawdę ze wszystkich drużyn w rundzie pucharowej najbliżej by wyeliminować Francję.
2
@Deviler Śmieszy mnie że takie komentarze nie są usuwane, a jak ktoś zacznie normalny temat który budzi jakieś kontrowersję i można przy tym fajnie podyskutować to od razu usuwają.
2
Ładnie by się to prezentowało
0
Czy według was ewentualny finał MŚ Argentyna vs Portugalia byłby najbardziej pożądanym finałem marketingowo w historii wszystkich finałów? Bo dla mnie jak najbardziej.