8

0

Wielki Cristiano na ławce rezerwowych

3

@Croocers Spokojnie, wróci

1

25

/photo/1
Najlepszy!

0

@Pawlak1992 Barcelony

21

Ale wkurzają bramki PSG, gdy Leo nie notuje bramki albo asysty

6


Nie wiem jak wy, ale jakoś w środku mam lekki smutek, że dzisiaj były takie święto a równo rok temu w takich okolicznościach odszedł od nad Leo, dlatego uważam że klub będzie chciał z całych sił go pozyskać i pożegnać go jak powinien.

0

@Transu96 Nie no, myślę że już będzie powtarzalne i z tym zamysłem dali Mendyego pewnie

0


Na dniach pewnie SBC 85x10 powtarzalne i co za tym idzie koniec FIFY

0

@Roobo Bardziej o Frenkiego, bo raz już zapeszył i może wyciągu lekcję

2

Jaki ja jestem zadowolony że Puig odchodzi gościu kompletnie bez ambicji, najważniejsze być w centrum uwagi, chyba z takich młodych zawodników co większość myślała że może coś z niego być zawiódł jeśli chodzi o same podejście, w tym wieku już do Stanów.

1

@arkasath Digne w ogóle nic nie dodawał w ofensywie o ile pamiętam miał zaledwie dwie asysty a grał wbrew pozorom trochę tych meczów.

1

@arkasath Co ty mówisz, przecież Digne to była żadna konkurencja dla Alby.

15

❌Sezon 2020/21: PSG nie udało się wygrać Ligue 1 i Superpucharu Francji.
✅Wtedy PSG podpisało kontrakt z Lionelem Messim.
Sezon 2021/22: PSG wygrywa zarówno Ligue 1, jak i Superpuchar Francji.
Factos!

10


Laporta, Alemany i Xavi chcą rozpocząć rozmowy z Messim w nadchodzących miesiącach, aby sprowadzić go z powrotem do Barcelony.

7

@AllBundy Kiedy wspominasz komentarz równie dobrze jak bramkę, a nawet jeszcze bardziej, to wiedz że Szpakowski niesamowicie to skomentował.

0

2

Ale lekkość ma Leo w tym meczu nieprawdopodobną

28


Jak to było "Leo znika w ważnych momentach" XD

0

@kamiVeB Ale masz wyczucie XD

9


Najprawdziwsza prawda

1


Badany jest powrót Messiego.

6

Można sprzeczać z tym czy Leo Messi powinien wrócić czy nie, ale każdy się zgodzi że jego miejsce jest w Barcelonie i tutaj powinien zakończyć karierę.

2

Dzisiaj coś cicho na temat Kounde, niby Romero zapewnia że do jutra będzie oficjalka, ale jakoś mało się o tym mówię jak na to że zaraz ma być u nas.

0

@Dembouz1899 Też Pique w dobrej dyspozycji będzie aspirował do 11

0

@Culer_1906 I co niby Alba by poszedł na ławke? Jak dla mnie Alba - Kounde - Christensen/ Garcia - Araujo.

2

@Kamiloza91 A ja uważam właśnie że Real będzie miał dużo dobrego z niego.

34

Joan Laporta: "Historia Messiego w Barcelonie jest wciąż otwarta i mam nadzieję, że się nie skończy, naszym obowiązkiem jest dać mu piękne zakończenie”.

3

@Derean Tylko prawda jest taka że Romano dla takich osób które nie są tak mocno obeznane w jakości dziennikarzy czy jest rzetelny, jest najlepszym do obserwowania i gdy padnie Here we go to już transfer klepnięty, Romero to król okienka, ale taka 100% pewność jest gdy Romano doda swoje trzy słowa, dlatego ma tyle obserwujących bo u niego nie ma takich z dupy newsów, tylko prawdziwe działania i oficjalki a dla osoby która lubi konkrety Romano jest idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?