Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@chudinhomc prawdopodobnie najwybitniejszy aktywny trener NBA, drużyna nie jest obecnie jakaś topowa ale ma świetną markę. Szansę na pewno dostanie, a w jakim wymiarze, to już zależy od samego gracza.
7
Jeremy Sochan wybrany z nr 9 przez San Antonio Spurs! :)
1
@Worny Antonio Cassano
0
Nie chce mi się całego HP słuchać, to tylko napiszcie tutaj potem, za ile ten Meksyk kupujemy :)
0
@LS Hicks wkurzał niemiłosiernie pudłami na zeszłorocznych IO, ale przynajmniej od czasu do czasu coś trafiał...bez rzutów z dystansu nie da się awansować do "4".
0
Trochę wpierdziel dostajemy od Holandii...ale ze skutecznością rzutów z dystansu na poziomie 0% na kilkanaście prób, ciężko czegoś innego oczekiwać...
1
@DaPidejpi kto wie, może Czesiu kupi nam mecz z Meksykiem i wreszcie wyjdziemy z grupy? Najważniejsze wydarzenie w końcu dopiero przed nami - wyznaczenie sędziów :)
5
@Bobo25 tak jak "zresocjalizowanego" pedofila nie powinno się dopuszczać do dzieci, tak samo takich osób jak Michniewicz do świata sportu.
0
@Janas11224 a Pavard to w ogóle gola życia nie zdobył ;)
4
@BorzyKrzys to taki serial "do kotleta", żeby w tle sobie poleciał, typu jeden odcinek, jedna historia. Kto co woli, jeden woli z tego gatunku House'a, drugi Sutisów, a trzeci Lucyfera, seriale o bardzo podobnej konstrukcji, tylko inna tematyka.
3
Taka ciekawostka - przedawnienie karalności przestępstwa związanego m.in. z ustawianiem meczów ustaje po 15 latach od popełnienia przestępstwa. Główny okres zarzutów związanych z ustawianiem meczów za "fryzjera" przypada na lata 2000-2006. Czyli przedawnienie karalności "najmłodziej" ustawionych meczów przypadało...w zeszłym roku. W tym roku nawet jakby winni by się przyznali, to nie można im nic z tego powodu zrobić. Ciężko uwierzyć, że po tylu latach nagle teraz dziennikarze wywlekają ten temat "na tapetę", kiedy akurat ew. winnym już nic stać się nie może...
0
@Kondziubarca ja tam do Thiago nigdy się tak nie przywiązałem, jak do Cesca. Ja od małego, od pierwszego turnieju reprezentacyjnego jaki "nałogowo" śledziłem, tj. EURO 2004 zawsze byłem za Hiszpanią, więc dla tej generacji mistrzów 2008-2012 mam specjalnej miejsce w pamięci ;)
0
@Kondziubarca dlatego chyba wrócił zbyt szybko do Barcelony...a akurat jak Xavi schodził z gry, to go sprzedaliśmy, a w zamian dostaliśmy nasz symbol, dzielnego Ivana...jakie to wszystko smutne...
0
Ludzie wiele ostatnio piszą o de Jongu, Bernardo Silvie, Kessie'm i innych...ale tak zupełnie szczerze, czy można być w ogóle pewnym jakiegokolwiek transferu do środka pomocy w Barcelonie po Cescu? to był pomocnik, który "na papierze" był wręcz zbyt idealny do gry dla Barcelony, a jednak koniec końców nie wypalił...
ps. pamięta ktoś tę bramkę? jedna z tych, o których chyba nigdy nie zapomnę. Dupa mnie do dzisiaj boli, że nie został jednym z liderów Barcy na lata...
1
@Antimadridista_WR to koniecznie muszą się wtedy w reprezentacji wymienić, Gavi z 8, a Pedri z 6 ;)
0
@Filipfcb2000 ten to aż nie wierzę, że nie chciał 10 rok temu. Pewnie 5 minut po konferencji Messi'ego już dzwonił do Laporty, ale nawet ten uznał, że to będzie przesada.
0
@pt9 Ja akurat właśnie wolałem bardziej bezpośrednią grę Enrique, niż tiki-take Guardioli. Drużyny Guardioli są skuteczne, ale...nudne niestety.
0
@AdiKingu96 to nie takie proste...Guardiola miał lepsze wyniki w lidze mistrzów, niż MSN.
2
Barcelona 2015 Luisa Enrique vs Barcelona 2009 Pepa Guardioli - która była waszym zdaniem lepsza? Bo mi się wydaje, że w bezpośrednim meczu Barcelona Enrique by zbiła dotkliwie Barcelonę Pepa.
2
@maniak33333 nie będą musieli się zastanawiać. Lobby motoryzacyjne jest zapewne równie mocne co zbrojeniówka czy zdrowie. Firmy wyłożą w najbliższych latach trochę $$$ na zasponsorowanie polityków w UE, a oni potem w geście wdzięczności grzecznie wycofają się z tego durnego pomysłu i tyle wyjdzie z całego zamieszania.
0
Wytłumaczycie mi dlaczego ludzie tak "podniecają" się tym pożal się boże "zakazem" sprzedaży aut spalinowych w 2035 roku? Bo po pierwsze, to chyba jeszcze z 2 razy Parlament Europejski się zmieni do tego czasu i nikt z was nie wie tak naprawdę, czy to wejdzie, a jak tak to kiedy...po drugie będzie tyle sposobów na obejście tego, że naprawdę dajcie sobie spokój. Może będzie trochę drożej, ale będziecie w Polsce mieli normalne nowe auta spalinowe wyprodukowane po 2035 r., z tym że zarejestrowane po prostu na wasze spółki z Czarnogóry czy innej Macedonii.
0
@mekston teraz we wtorek to już liczę, że JKD wygra, jeżeli chce walczyć o wygraną.
0
@Keson teraz zdobędą, ale z szybkiego wznowienia pewnie stracą...:(
0
@msmsms Talant. A Daniel jak był bardzo młody to grał w Barcelonie.
0
@MatiVEB25 jak chcesz pro to poczekaj na jesień, będą nowe. ps. jeżeli odliczasz 23% VATu, to nie są aż tak drogie. Nawet jak ktoś nie ma spółki czy działalności, to zazwyczaj kogoś ma w rodzinie etc....
0
@Medium Zacznijmy od tego, że Netflix nie jest wart tych 60 zł. Gdyby nie to, że płacę za niego w lirach jakoś 1/3 tej kwoty, to bym już dawno zrezygnował.
Disney+ za te 20 zł miesięcznie ma znacznie więcej do zaoferowania, niż Netflix za 60 zł i to jest oczywiste.
0
@Rust_Cohle Sevilla nie, bo mają w La Liga zakodowany gen przegrywa.
2
@mekston nawet nie w tym rzecz...nawet jak Caruana ma słaby turniej, to Duda ma z nim wielkie problemy. Nie siedzi mu ten przeciwnik, czasem się wydaje, że Magnus jest dla Dudy znacznie łatwiejszym przeciwnikiem, niż Caruana.
2
@mekston jutro Duda ma najgorszy dzień na turnieju, miejmy nadzieję, że ten remis wyrwie.
3
@PatrykBarcelona lepiej - skoro pieniądze nie grają roli, to niech wpłacą klauzulę - nie muszą wtedy nawet w Barcelonie siedzieć.