0

@Herbert @kejdzi
Wy naprawdę świetnie byście się sprawdzili w administracji putina. Podobny sposób myślenia. Na szczęście FC Barcelona należy do zachodniego świata, gdzie promowane jest poszanowanie prawa, w tym prawa proceduralnego. Pewnie to dla was szok, ale FC Barcelona to stowarzyszenia, tj. działa w określonej formie prawnej. Stowarzyszenia mają statuty czy w Hiszpanii może inne podobne akty założycielskie i prawno-kształtujące. W "statucie" jest jasno wskazane w jaki sposób można zostać członkiem stowarzyszenia, a także w jaki można kogoś usunąć ze Stowarzyszenia. Jeżeli usuniesz Bartomeu niezgodnie z postanowieniami statutu - nie dość, że w sądzie odzyska te prawa, to jeszcze dostanie odszkodowania/zadośćuczynienie, a dopóki nie ma ŻADNEGO prawomocnego wyroku stwierdzającego, że działał na szkodę Stowarzyszenia (czyt. klubu), to nie ma zapewne podstaw do podejmowania takich działań na ten moment. Będzie wyrok - to od razu go usuną, bo będzie do tego prawna podstawa.

0

@KmN z Hiszpanią w 1/2 przegra ;) po jakimś zjawiskowym meczu, np. 4:5, gdzie Leo zdobędzie 4 gole, a dla Hiszpanii strzelą: Pedri, Gavi, Eric, Fati i na 5:4 nie kto inny jak Ferran, bo ja wiadomo miotła to i raz na rok wystrzeli ;)

2

@tbas @kejdzi @Barcanajlepszyteam @Firestone @Litman
Trzeba być bardzo dużym ignorantem, by nie rozumieć czemu socios nie chcą NA OBECNĄ CHWILĘ podpisać się pod czymś takim. I pokazują zarazem, że to dobrze, że oni zarządzają klubem, a nie np. Wy. Zamiast bazować jak wszyscy na emocjach, Socios muszą zachować logikę i rzetelność. Jeżeli zagłosują za usunięciem innego Socio tylko na podstawie pogłosek, artykułów prasowych, zdaniach obecnego zarządu to stworzą niebezpieczny precedens do usuwania w przyszłości przeciwników. Socios z pewnością poczekają na PRAWOMOCNY wyrok sądu z którego jasno będzie wynikało, że Bartomeu i jego ludzie działali niezgodnie z prawem na szkodę stowarzyszenia i wtedy w 1 dzień zbiorą podpisy od wszystkich. Tak to powinno działać w cywilizowanym kraju i naprawdę nie uważam, że w Barcelonie Socios powinni przyjmować zasady rodem wyjęte z ruskiego/putinowskiego reżimu, gdzie nie liczą się fakty i wyroki, tylko prywatna opinia określonego kręgu osób.

2

@Lionel_Messi10 Messi to hipokryta, miał tysiące opcji, żeby dalej grać dla "ukochanego" klubu, ale wolał katarskie $$$. Mógł podpisać jakiś mały kontrakt w Argentynie z wcześniejszym ustaleniem, że go wypożyczą do Barcelony na 2 czy 3 sezony...no ale pieniądze by się wtedy na pewno nie zgadzały.

0

@Sau_Ron musimy ograć Inter 2 bramkami i Bayern 3, wtedy wyjdziemy. W innym wypadku będzie ciężko.

0

@barcelonaLM z tą Sevillą to ostrożnie, bo z taką grą, to mogą mieć 4 miejsce w grupie.

2

@Danny Gaucho ale jak to CR7 ma więcej asyst od Messi'ego? Przecież Messi to GOAT itd. i w każdej statystyce musi być najlepszy. To na pewno jakaś prowokacja i oszustwo. Pewnie mu odjąłeś "1" i z 137 zrobiłeś 37.

0

Apropo wczorajszego meczu...jeżeli nie wygramy za tydzień z Interem (i de facto odpadniemy z LM) i byłaby możliwość zatrudnienia Kloppa to jak uważacie - zwalniamy Xavi'ego?

0

normalnemu złodziejowi, to można by chociaż w mordę strzelić...ale jak jest jednocześnie sędzią w twojej sprawie, to nie zrobisz nic :(

0

Uważam, że UEFA powinna publikować adres zamieszkania każdego sędziego z LM. Wtedy może cyrki by się skończyły.

0

miejmy nadzieję, że zejdzie ten "typ" co gra z "8" i wejdzie za niego Pedri. Do tego Fati za Raphinhie poproszę.

0

@Vernon_Roche na jeszcze na początku coś tam 1 vs. 1 dawał, ale teraz to już dramat...ale to kolejny piłkarz, który na siłę ustawiany jest nie na swojej pozycji.

0

@SuperPatsonFCB chyba najlepszy mecz ery Koemana.

0

niech nasi zagrają chociaż na 50%, to z 3-0 na luzie wygramy.

0

@Doren01 a teraz jest jakaś różnica Nike/Adidas? Za moich czasów wolałem piłki Nike, ale było to z 8 lat temu, pamiętam że te Nike były jakby bardziej "miękkie".

0

Z kolegą po wielu latach siedzenia w biurze chcielibyśmy sobie trochę wyjść pokopać piłkę, ale zupełnie wypadłem z tematu. Jaką piłkę (rozmiar 4) polecacie kupić tak w cenie 100-200 PLN? Gdzieś czytałem o serii Top Replique od Adidasa, polecacie? Czy czegoś innego szukać?

2

@michal26 "Gdzie są teraz rzekomo Ukraińcy? A no w Berysławie" - jakieś źródło?

0

@JarekS "Alba to legenda (...) reprezentacji Hiszpanii - wygrał wszystko (...)" - bez przesady, w kadrze był dopiero od EURO 2012...Legendy to są piłkarze, którzy wygrali wszystkie 3 trofea z rzędu: Casillas, Reina, Ramos, Arebeloa, Albiol, Xavi, Iniesta, Fabregas, Alonso, Silva, Torres...a za nimi cała reszta mistrzów świata z tylko 1 EURO, zaczynając od Villi, przez Puyola, Pique, Busquetsa, Valdesa, Capevile, Marchene, Martineza, Navasa, Mate, Pedro, Llorente...

0

@waletpl sprawozdanie finansowe obejmuje ubiegły sezon, nie obecny...strzelam bez sprawdzania, że kluby piłkarskie za rok obrotowy przyjmują okres od 1 lipca do 30 czerwca każdego roku.

0

@avanes nie w tym roku, w tym roku to Dania jest czarnym koniem, może wespół z Chorwacją.

1

@Xpert77 "i strzelam, że gdyby mieli trochę więcej tego szczęścia, wygrali by poprzednie Mistrzostwa Europy." - a ja tak samo uważam w przypadku Danii ;)

0

@damianex10 Polska, Izrael, Ukraina, Gruzja, Białoruś. A w innej m.in. Armenia i Azerbejdżan.

0

@Kondziubarca i niech robią, wylecą szybciutko z NATO i będzie z nimi spokój. Zwykłe szkodniki.

1

@PatrychoO po to wprowadzili m.in. multiwersum, żeby dobrzy aktorzy mogli swobodnie wracać do swojej roli, jeżeli będą mieli taką ochotę...

0

@Emhyr moim zadniem Dania, ale na jedno wyjdzie...nie rozumiem, dlaczego ludzie tak deprecjonują tą drużynę, od zeszłorocznego EURO, falstartu z Finlandią itd. grają świetną piłkę, a samą Francję w tym roku ograli 2 razy. Gdyby nie te dwie wpadki z Chorwacją, to stawiałbym Danię nawet jako mocnego kandydata do "4" turnieju.

ps. a gdyby nie nurek sterling, to kto wie, czy nie wygraliby całego EURO.

0

@Luciano99 @Tasde no chodzi bardziej o to, że jest jakaś moda na nieustanne posługiwanie się skrajnościami. Myślę, że w jeżyku polskim pomiędzy "świetny mecz/sezon" a "kompromitacja" znajduje się wiele pośrednich przymiotników, które lepiej w istocie ilustrują prawdę. Np. 0-2 z Holandią to był moim zdaniem bardzo przeciętny mecz, ale nie nazwałbym go złym, bo złym było 0-5 z Belgią, a słowo "kompromitacja" lepiej by raczej pasowało do (miejmy nadzieję, że nigdy to się nie zdarzy) ew. porażki z np. Gibraltarem, San Marino etc.

0

@Bartula ale dalej...przegrać z Wyspami Owczymi? aż sprawdziłem, kiedy ostatnim razem przegrał z nimi ktoś z TOP100 rankingu FIFA...sob. 13 cze 2015 wygrali z Grecją, wcześniej pt. 14 lis 2014 z Grecją (xD) i...niedz. 22 mar 2009 z Islandią (wtedy ok 90 miejsca w rankingu)...ps więcej takich wydarzeń w XXI wieku nie było...

1

@kamiVeB wystarczyłby jakiś automat, co jeżeli jakaś osoba otrzyma np. między godziną 00:00 a 6:00 (do postu/postów utworzonych w tym okresie czasowym) z 10/15 zgłoszeń, to wtedy jej wszystkie komentarze są automatycznie tymczasowo ukrywane, a konto tymczasowo blokowane do czasu "ręcznej weryfikacji" przez moderację.

0

Dopiero teraz zauważyłem, że Wyspy Owcze ograły Turcję...jeżeli ktoś chce "obrażać" naszą kadrę i mówić o kompromitacjach po meczach z Belgią czy Holandią, to wiedzcie, że w skali kompromitacji nie doszliśmy chyba nawet do połowy możliwej skali i mamy przed sobą dużo pracy do wykonania (upokorzeń do osiągnięcia).

0

@Khajio na pewno nie ostatnim...do następnego EURO większość z obecnej kadry pewnie dociągnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?