Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RoberDzik a co ma to za znaczenie? Wprost nie cierpię pociągania kogoś do "odpowiedzialności" za nie swoje słowa czy czyny, tylko członka rodziny...idąc tym tokiem rozumowania, to jeżeli RL9 miałby brata, który zostałby skazany za gwałt, a on nie zerwał z nim stosunków rodzinnych to byś powiedział, że popiera gwałcicieli...
5
@RoberDzik Jakby prezydentem był Trump, to Rosja by nie zaatakowała Ukrainy, więc wsparcie z pewnością byłoby mniejsze.
1
@Aragorn33 a moim zdaniem wręcz przeciwnie - nowych piłkarzy będziemy mogli sprawdzić z silnymi zespołami, a jeżeli jakiś element będzie źle działał, kogoś będzie brakowało - zawsze można dokonać kolejnych korekt składu zimą, żeby na wiosnę było już wszystko dobrze. Klepanie ogórków po 4/5:0 niczego nam nie powie w zakresie prawdziwej jakości tej drużyny. Plus dla młodych graczy każdy mecz z Bayernem i Interem to duży plus, który może być potem widoczny na wiosnę.
Z grupy wyjdziemy na 100%, czy na 1 miejscu czy na 2 to zobaczymy, Inter nie ma z nami szans.
0
@Destroyer_of_Worlds i pierwsza bramka Fatiego w LM na San Siro
0
Pamiętacie grupę z Interem i Pilznem? to było chyba za Valverde jeszcze, nie?
0
Jest Inter jak chciałem ;)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
z 3 proszę o Inter teraz, a z 4 Marsylię i wychodzimy z kompletem punktów.
0
JEEEEEEST!!! Będzie zemsta! :)
0
Ja poproszę o grupę LM z City, Interem i Marsylią...jak chcemy odzyskiwać uznanie w Europie, to trzeba ogrywać silnych.
0
@Wossi61FCB dzieciak, którego jak posadzimy na ławce, to skończy jak Bojan...
0
W tej chwili to typowy mecz Barcelony z City z minionych lat w LM...z tym że City gra jak Barcelona, a Barcelona jak City...
0
Może i dobrze, że tego Kounde nie zarejestrowaliśmy do dzisiaj...kto wie czy byśmy wygrali z nim w takiej dyspozycji z RSSS.
2
@Adi006 myślę, że nie będzie stałego środka pola, tylko wreszcie mamy na tylu wartościowych graczy, że będzie decydować dyspozycja sportowa.
0
tak na marginesie, jeszcze wiadomo, wiele się zdarzy, ale z takim Ansu Fatim moim zdaniem Hiszpania dołącza do grona ścisłych faworytów Mundialu.
0
@Rhaan był generalnie bardzo chaotyczny, zostawiał czasem puste przestrzenie po lewej stronie i cofał się do środka obrony...chociaż kto wie jakie miał polecenia i zadania?
2
najlepsze zaskoczenie pierwszych minut to Balde, taki Balde jest wystarczającą alternatywą dla Alby moim zdaniem. Nie trzeba Alonso.
1
FdJ pokazuje, że w pełni zasługuje na swoją podwyżkę xD
0
@mientusek1407 Ja to bym się na obecny moment cieszył z jakichkolwiek bramek Barcelony...bez różnicy jakie one będą. Ładna gra niech będzie od wiosny, teraz byle nie stracić za dużo.
0
@michal26 kiedyś pisałem, że jest dużo prostsze rozwiązanie...
- każdy sklep/sieć/galeria może sobie wybrać 1 niedzielę w miesiącu, kiedy jest otwarty
- zostawiamy też te 2 niedziele dla wszystkich z grudnia
- w miesiącach gdzie jest 5 niedziel mogą być otwarci wszyscy w tą 5-tą, pod warunkiem, że nie będą pracowały osoby, które już przepracowały 1 niedzielę w danym miesiącu.
Byłoby to najbardziej kompromisowe rozwiązanie dla obu stron, bo i pracy w niedzielę nie ma za dużo, a każdy gdzieś zakupy sobie zrobi w niedzielę.
ps. a jeżeli ktoś chce sobie pracować w niedzielę, to naprawdę nie będzie miał problemu ze znalezieniem dodatkowego zlecenia.
0
@Janas11224 co prawda ja większość cyklu przesłuchałem na Storytel, czytałem tylko fragmentami, ale jeżeli chcesz długą serię fantasy to polecam The Wheel of Time. Ja już powoli kończę (12 książka w cyklu), a siedzę przy niej już z rok czasu ;) 14/15 długich książek, czas wszystkich audiobooków po angielsku to 19 dni 5 godzin i 25 minut, po polsku pewnie podobnie albo i dłużej...
ps. można słuchać z przyjemnością na szybkości 1.4x. ;)
0
@Uukasz_93 pięknie grał wtedy w Final 8 w Lizbonie.
0
@PatrychoO no masz rację, za nazwisko powinna być nominacja z klucza...w ogóle skandalem jest, że jeszcze jego dzieci nie nominowali do Złotej Piłki, a przecież też mają nazwisko Messi.
0
@Graczdari91 to była inna epoka w finansach.
1
@mesi8191 obaj powinni zostać. Znowu Dembele coś zerwie, Fati wyleci z gry i zostajemy przynajmniej z 5 napastników: Ferran, Depay, Lewandowski, Auba, Raphinha.
1
@Sulimo 95/118
0
@Yoshi94 a porównaj sobie ile dni był niedostępny przez ostatnie 2 sezony Dembele, ile Fati, a ile Araujo, zanim głupoty zaczynasz pisać.
2
@Mizander napisałem, cytuję: "90% meczów w sezonie (w których trener by chciał go wystawić)", więc nie wiem do czego odnosi się twój komentarz.
0
@Kondziubarca ale ja zakładam, że nie będzie zdrowy, jak Fati. Dlatego taka trójka w ataku. Ile to już lat się oszukujemy, że będą oni zdrowi? Mam nadzieję, że będą, ale wolę na to nie liczyć, żeby się ewentualnie nie rozczarować, tylko pozytywnie zaskoczyć. Dodatkowo z tego powodu Abde lub Memphis powinni zostać, żeby była możliwa jakaś rotacja przy spełnieniu czarnego, aczkolwiek możliwego scenariusza jak nauczyły nas poprzednie sezony.
3
@SkilledHydra16 z tym Dembele to spokojnie, niech rozegra chociaż 90% meczów w sezonie (w których trener by chciał go wystawić), to na pewno okaże się, że będzie miał udany sezon. Niestety tutaj jeden wślizg obrońcy Getafe czy Cadiz może wszystkie nasze marzenia i nadzieje związane z Dembele boleśnie rozwiać. Chciałbym wierzyć, że to jego koniec problemów ze zdrowiem, ale uwierzę dopiero, jak zobaczę. Dla mnie nadal podstawowy skład ataku w trakcie sezonu to będzie Ferran - Lewandowski - Raphinha, a zdrowi Fati czy Dembele będą fajnym dodatkiem do tego ;)