0

@Khajio na pewno nie ostatnim...do następnego EURO większość z obecnej kadry pewnie dociągnie.

2

Swoją drogą, pewnie wielu tak samo ma, że jak jest jakiś turniej jak EURO czy Mundial, to w zasadzie ogląda się wszystko jak leci, nieważne jaki paździerz grają...oczywiście, mecz taki musi współkomentować wtedy Andrzej Strejlau (i każdy w trakcie oglądania co chwilę go słysząc się zastanawia "o czym on znowu pier..."). Na EURO dostał m.in. dwa pasjonujące mecze Macedonii...jak myślicie, co w tym roku dostanie na Mundialu?
1. Katar - Senegal
2. Tunezja - Australia
3. Japonia - Kostaryka
4. Kanada - Maroko (chociaż tutaj to Kanada może być ciekawą drużyną)

0

@Pilka_jest_okragla Hiszpanii brakuje skrzydłowych/napastników, reszta to absolutny TOP, no może poza bramkarzem. Gdyby taki Fati nagle w październiku odpalił to zupełnie inaczej będziemy patrzeć na szanse Hiszpanii. Tam trochę nie ma obecnie kto strzelać, od czasu meczu na MŚ z Paragwajem w 2010 roku i bramki Villi, to słabo to wygląda jeżeli chodzi o lidera ataku, a minęło już przeszło 12 lat...Euro 2012 czy nawet Euro 2020 (21) jakoś im wyszły na kolektywie, ale ciężko bez klasowego zawodnika w ataku coś ugrać więcej...mają oczywiście tam piłkarzy świetnie wyszkolonych technicznie i inteligentnych, ale nie ma nikogo kto by sprawiał takie "wow" ze swoją szybkością albo dryblingiem albo strzałem z dystansu...

0

@Bartula akurat to są fajne rzeczy, żeby otworzyć po zakończeniu kariery muzeum a'la Stoch ;)

1

Śmiesznie będzie, jak teraz wobec kontuzji Pique zrobi występy/minuty i mu się kontrakt przedłuży na kolejny sezon ;)

0

i tak La Rambla już wydała wyrok, więc pójdzie siedzieć.

0

@draxidox zaczepki idą tylko w jedną stronę, bo Wolski jest zwykłym zerem, który na Bartosiaku chce się wypromować. Nikt przed wojną nie wiedział kim on jest, po wojnie też wszyscy o nim szybko zapomną, więc wykorzystuje swoje 5 minut, żeby zarobić.

0

trzeba go było brać z Dinama za rozsądne pieniądze, a nie teraz za takie kwoty...

1

@PatrychoO i równocześnie ocenia piłkarzy, nigdy zawodowo w tym temacie nic nie osiągając...zwykły hipokryta.

2

Hugo Guillamón ma kontrakt z Valencią tylko do końca tego sezonu...co byście powiedzieli, żeby go wykupić za małą kwotę zimą i sprawdzić na pozycji Busquetsa?

1

Przegraliśmy z mistrzem afryki, zdarza się. Ważne, że ogrywamy europejczyków.

1

City 2 celny strzały i 2 bramki...gdyby Barcelona na 3 celne strzały zdobywała 1 bramkę, to byśmy zdemolowali konkurencję w LM...

2

w polskich koszykarzy wstąpił duch Jordiego Alby.

0

Swoją drogą, co muszą czuć kibice Porto po porażce 0-4 u siebie z Brugią?

0

@qbuteq jak zejdzie cena do ok. 1k to tak.

1

Hymnu to Włochom strasznie zazdroszczę.

0

@Pawlak1992 kiedyś duet Jaroński - Wyrzykowski przy kolarstwie i biathlonie.

2

@zodiak_10 - 3x wygrana LM z rzędu przez real...

0

@takisobiektos z drugiej strony - po tym z jakim skutkiem Lech łączył grę w lidzie i pucharach 2 lata temu i po tym jak robiła to samo Legia w zeszłym sezonie - obawy nie były w sumie całkowicie bezpodstawne.

1

@SuperPatsonFCB i teraz dość korzystny terminarz - przez miesiąc bez wyjazdów, można w spokoju potrenować.

2

@PanPatrykk to Roosevelt nas sprzedał, nie Churchill. On zamiast lądowania w Normandii chciał otworzyć front w 43/44 na Bałkanach i uderzyć na północ w kierunku Polski, odcinając ZSRR od Europy Zachodniej

0

@Nazio87 serio? po tym jak czekał na to całe życie? xD

0

za tydzień na TVP będzie City - Borussia (pewnie ze względu na fatalną grę Lipska), więc chyba bez Realu w fazie grupowej na TVP, a nasz będzie komplet...bo kolejne mecze raczej to będą oczywiste pary: w 3 kolejce Chelsea - Milan, w 4 Barcelona - Inter, w 5 Barcelona - Bayern, w 6 Juve - PSG.

0

Lewy pięknie wyjaśnia Haalanda i Mbappe w kwestii korony króla strzelców w Lidze Mistrzów ;)

0

jaki odbiór Dembele wślizgiem...mniejsza z asystą, ten wślizg....WOOOOW!

0

nie myślicie, że jakbyśmy za Fati'ego wprowadzili Raphinhie, to worek z bramkami się rozwiąże?

3

@Sulimo możesz przez telefon użyć aplikacji Shazam

0

@The_Man a masz dane przedstawiające bilans, a nie same kwoty? bo kwoty wcale tak wiele nie mówią...Legia kupi piłkarza z Lecha za 400 mln, a Lech z Legii też za 400 mln to mamy wtedy 2 miejsce i jesteśmy bogatą ligą?

2

umowa dot. Griezmanna dot. % występów tylko w La Liga czy wszystkich rozgrywkach?

0

Wiadomo, że przez tydzień wiele się może zmienić, ale za tydzień jest chyba najlepszy czas na wyjazd na Sevillę, bo na chwilę obecną grają po prostu słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?