Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio na pewno nie ostatnim...do następnego EURO większość z obecnej kadry pewnie dociągnie.
2
Swoją drogą, pewnie wielu tak samo ma, że jak jest jakiś turniej jak EURO czy Mundial, to w zasadzie ogląda się wszystko jak leci, nieważne jaki paździerz grają...oczywiście, mecz taki musi współkomentować wtedy Andrzej Strejlau (i każdy w trakcie oglądania co chwilę go słysząc się zastanawia "o czym on znowu pier..."). Na EURO dostał m.in. dwa pasjonujące mecze Macedonii...jak myślicie, co w tym roku dostanie na Mundialu?
1. Katar - Senegal
2. Tunezja - Australia
3. Japonia - Kostaryka
4. Kanada - Maroko (chociaż tutaj to Kanada może być ciekawą drużyną)
0
@Pilka_jest_okragla Hiszpanii brakuje skrzydłowych/napastników, reszta to absolutny TOP, no może poza bramkarzem. Gdyby taki Fati nagle w październiku odpalił to zupełnie inaczej będziemy patrzeć na szanse Hiszpanii. Tam trochę nie ma obecnie kto strzelać, od czasu meczu na MŚ z Paragwajem w 2010 roku i bramki Villi, to słabo to wygląda jeżeli chodzi o lidera ataku, a minęło już przeszło 12 lat...Euro 2012 czy nawet Euro 2020 (21) jakoś im wyszły na kolektywie, ale ciężko bez klasowego zawodnika w ataku coś ugrać więcej...mają oczywiście tam piłkarzy świetnie wyszkolonych technicznie i inteligentnych, ale nie ma nikogo kto by sprawiał takie "wow" ze swoją szybkością albo dryblingiem albo strzałem z dystansu...
0
@Bartula akurat to są fajne rzeczy, żeby otworzyć po zakończeniu kariery muzeum a'la Stoch ;)
1
Śmiesznie będzie, jak teraz wobec kontuzji Pique zrobi występy/minuty i mu się kontrakt przedłuży na kolejny sezon ;)
0
i tak La Rambla już wydała wyrok, więc pójdzie siedzieć.
0
@draxidox zaczepki idą tylko w jedną stronę, bo Wolski jest zwykłym zerem, który na Bartosiaku chce się wypromować. Nikt przed wojną nie wiedział kim on jest, po wojnie też wszyscy o nim szybko zapomną, więc wykorzystuje swoje 5 minut, żeby zarobić.
0
trzeba go było brać z Dinama za rozsądne pieniądze, a nie teraz za takie kwoty...
1
@PatrychoO i równocześnie ocenia piłkarzy, nigdy zawodowo w tym temacie nic nie osiągając...zwykły hipokryta.
2
Hugo Guillamón ma kontrakt z Valencią tylko do końca tego sezonu...co byście powiedzieli, żeby go wykupić za małą kwotę zimą i sprawdzić na pozycji Busquetsa?
1
Przegraliśmy z mistrzem afryki, zdarza się. Ważne, że ogrywamy europejczyków.
1
City 2 celny strzały i 2 bramki...gdyby Barcelona na 3 celne strzały zdobywała 1 bramkę, to byśmy zdemolowali konkurencję w LM...
2
w polskich koszykarzy wstąpił duch Jordiego Alby.
0
Swoją drogą, co muszą czuć kibice Porto po porażce 0-4 u siebie z Brugią?
0
@qbuteq jak zejdzie cena do ok. 1k to tak.
1
Hymnu to Włochom strasznie zazdroszczę.
0
@Pawlak1992 kiedyś duet Jaroński - Wyrzykowski przy kolarstwie i biathlonie.
2
@zodiak_10 - 3x wygrana LM z rzędu przez real...
0
@takisobiektos z drugiej strony - po tym z jakim skutkiem Lech łączył grę w lidzie i pucharach 2 lata temu i po tym jak robiła to samo Legia w zeszłym sezonie - obawy nie były w sumie całkowicie bezpodstawne.
1
@SuperPatsonFCB i teraz dość korzystny terminarz - przez miesiąc bez wyjazdów, można w spokoju potrenować.
2
@PanPatrykk to Roosevelt nas sprzedał, nie Churchill. On zamiast lądowania w Normandii chciał otworzyć front w 43/44 na Bałkanach i uderzyć na północ w kierunku Polski, odcinając ZSRR od Europy Zachodniej
0
@Nazio87 serio? po tym jak czekał na to całe życie? xD
0
za tydzień na TVP będzie City - Borussia (pewnie ze względu na fatalną grę Lipska), więc chyba bez Realu w fazie grupowej na TVP, a nasz będzie komplet...bo kolejne mecze raczej to będą oczywiste pary: w 3 kolejce Chelsea - Milan, w 4 Barcelona - Inter, w 5 Barcelona - Bayern, w 6 Juve - PSG.
0
Lewy pięknie wyjaśnia Haalanda i Mbappe w kwestii korony króla strzelców w Lidze Mistrzów ;)
0
jaki odbiór Dembele wślizgiem...mniejsza z asystą, ten wślizg....WOOOOW!
0
nie myślicie, że jakbyśmy za Fati'ego wprowadzili Raphinhie, to worek z bramkami się rozwiąże?
3
@Sulimo możesz przez telefon użyć aplikacji Shazam
0
@The_Man a masz dane przedstawiające bilans, a nie same kwoty? bo kwoty wcale tak wiele nie mówią...Legia kupi piłkarza z Lecha za 400 mln, a Lech z Legii też za 400 mln to mamy wtedy 2 miejsce i jesteśmy bogatą ligą?
2
umowa dot. Griezmanna dot. % występów tylko w La Liga czy wszystkich rozgrywkach?
0
Wiadomo, że przez tydzień wiele się może zmienić, ale za tydzień jest chyba najlepszy czas na wyjazd na Sevillę, bo na chwilę obecną grają po prostu słabo.