3

@Sttrikerr Gavi powinien grać z "8", a Pedri z "6" ;) czemu tak, to chyba każdy kibic wie ;)

1

@don'T.R.I.P.e klubów to chce dużo, kwestia to zarobki. Jak podjął decyzję, że może zjechać mocno z kontraktem, to chętne będzie PSG (bo na wiosnę są urodziny siostry Neymara znowu), Atletico (transfer ala Suarez), być może Bayern, Milan, Inter.

0

Wy naprawdę myślicie, że Ronaldo nagle powiedział co myśli? Jeżeli tak, to jesteście jeszcze głupsi, niż sam Ronaldo. To na 100% zagrywka Mendesa, żeby United mu pozwoliło bez odstępnego odejść zimą do innego klubu, bo coś udało się już nieoficjalnie ugadać.

0

@Uukasz_93 myślisz, że w Primera miałby czas w takiej akcji na 3 kontakty z piłką? Liga holenderska a hiszpańska to jednak mimo wszystko większa przepaść, niż między np. polską a holenderską...niech zagra wybitne mecze w tej lidze z PSV i Ajaxem, to będzie o czym gadać.

0

@AmigoBlancos czy atak wygląda imponująco? Gdybyśmy o tym rozmawiali w maju tego roku, to wyglądał przepotężnie...ale od tego czasu Beznema i Dembele zaczęli grać (jak na ich możliwości) słabo, Griezmann dalej bez formy...to są wielkie nazwiska, ale grają na razie słabo...Nkuku też ma gorszy sezon.

0

@AmigoBlancos ale sukcesu im nie wróżę bez Pogby...Kante jeszcze mają kim jakoś zastąpić (tymi z Realu), ale tam brakuje wyraźnie takiej "6"...chyba, że jakoś głębiej będzie grał Griezmann i nagle wróci do formy.

5

@AmigoBlancos Francja wyjdzie, ma za słabych przeciwników, żeby odpaść...z takiej grupy B, F czy H mogli by odpaść. Szczególnie, że moim zdaniem mają mega przeciętną pomoc.

0

@Marcelinho99 raz Real był za nami zdobywając 96 pkt (i mając remis w ostatniej kolejce, tak by miał 98), więc 2 miejsce mając np. 101 pkt (rekord Ligi) jest w teorii możliwe.

0

Co by było gdyby...
Xavi zdobywa ponad 100 pkt w lidze, ale jednocześnie nie wygrywa żadnego trofeum (np. 2 miejsce La Liga, 1/2 LE i 1/2 CdR) - uważacie, że powinien zostać, czy szukamy nowego trenera?
Bo być może za chwilę na rynku będzie dostępny np. Klopp czy Enrique...

1

dużo osób uważa, że brak Balde kosztem Alby/Gayi to zaskoczenie...a moim zdaniem zaskoczenie to brak Grimaldo, bo gra świetny sezon (szczególnie w LM).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 swoją drogą, te mieszkania z balkonem na stadion to pewnie chodzą po 30k euro za metr xD

1

@Cvzx i jaki to ma związek?

2

@Cvzx poczekaj 3 miesiące, to zobaczysz.

1

Moim zdaniem najlepsze możliwe losowanie dla nas (znowu, tak jak w LM).
1. Rywal najsilniejszy z możliwych, a takich potrzebujemy. La Liga robi się mega przeciętna, a nasi młodzi gracze potrzebują doświadczenia z mocnymi rywalami, klepanie ogórków nic tej drużynie, patrząc na przyszłość drużyny, nie da. Zbieranie tych doświadczeń będzie bezcenne w perspektywie następnych 4-5 lat.
2. Rywal jest bardzo atrakcyjny marketingowo, zapełni stadion, zapewni wpływy. W kolejnej rundzie jeżeli byśmy przeszli to poproszę np. Romę. Wiele osób myśląc o wpływach z europejskich pucharów patrzy tylko na premie od UEFA, zapominając o wpływach z biletów i reszty z tzw. dnia meczowego.

0

@FcPortoFan1999 nie tylko ciąg, ale nawet ma jakąś tam umiejętność (i odwagę) do gry 1 vs 1.

1

Skóraś jak utrzyma formę, to powinien wyjść w 1 składzie na Meksyk. Najlepszy obecnie polski skrzydłowy.

0

@barti_VEB97 czytał z kartki.

1

@karci0 Lech nie gra w Lidze Europy...

1

@Nazio87 Larnaka albo śmierć

0

Jeszcze poproszę 5...;)

0

@FcPortoFan1999 tam dalej w losowaniu to chyba będzie Larnaka albo śmierć...bo reszta na tem moment to Bodo, Roma, Braga, Sherff, Lazio, Qarabach, Trabzon...

0

Mourinho chce chyba jako pierwszy obronić tytuł w Lidze Konferencji.

0

Xavi to by pewnie z 3 zdania powiedział o jakości murawy...

1

Szykuje się 8-2 dla Lecha xD

0

@napisal gdyby w 2014 był w formie z roku 2012, to na lekko by to Argentyna wygrała.

4

@RichardWinters wolę chyba jednak Vancouver, bo z drugiej strony złoto dla Hannawalda też by wtedy było :(

0

@macio_944 na pewno zagram, ale raczej na premierę nie kupię, tylko jak trochę zleci cena, aż tak napalony na to nie jestem, jak byłem na nowego Horizona w tym roku.

5

@MesQueUnClub96 Złoty medal Małysza na IO. W Salt Lake czy Vancouver - whatever. Jeżeli coś się jakiemuś sportowcowi kiedykolwiek należało, to Małyszowi złoto igrzysk.

0

@napisal ja jestem daleki od stwierdzeń, że coś się komuś po prostu należy...na wszystko trzeba zapracować, a zupełnie szczerze, to dotychczasowa gra Messi'ego na Mundialach moim zdaniem nie zachwycała (licząc od 2010 roku, bo 2006 to się nie nagrał za bardzo). Biorąc pod uwagę tylko grę na Mundialach (nie patrząc nawet na bramki czy asysty), to ciężko powiedzieć na razie o nim, że był najlepszy w historii. Teraz ma ostatnią szansę na wybitny turniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?