3

Jeżeli Lukaku to "czołg", to dzisiaj strzelał celnie jak ruskie t-34 xD

0

@The Nameless ale problemem są wszystkie mecze, a nie ten jeden. Każdy wyglądał de facto tak samo, jedyną różnicą była indywidualna jakość przeciwnika. Wygraliśmy z Arabią w stylu Cadiz vs Barcelona, gdzie jedna drużyna kreowała grę i atakowała, a druga z dupy strzeliła bramkę...po tamtym meczu powinno już się pokazać czerwone światło, że coś z naszą grą jest nie tak, ale wszyscy tylko na wynik patrzyli.

2

@John_Doe w 1/2 Hiszpania. Jeżeli Portugalia w finale, to awans Argentyny, jak ktoś inny, to Hiszpanii.

8

@Chaoss jest bardziej żałosny niż nasza gra na tym mundialu, a to jednak jakieś osiągnięcie xD

3

Najważniejszą wiadomością dzisiejszego dnia i tak dla mnie jest, że Argentyna wygrała grupę i będzie w innej połówce drabinki niż Portugalia, bo mimo że jestem całym sercem za Hiszpanią, to jednak finał Mundialu Messi vs. Ronaldo (mimo wieku obu panów i faktu, że ich prime dawno minął) byłby po prostu LEGENDARNY.

7

Z kadry Nawałki na EURO 2016 byłem jak pewnie większość dumny, a obecnej kadry się po prostu wstydzę. Tam też graliśmy defensywnie, ale przynajmniej umieliśmy wyjść do kontry. Pamiętacie mecz z Niemcami w grupie? 0-0 z widokami nawet na wygraną...od tego czasu regres zaliczyliśmy straszny. Tej kadrze naprawdę brakuje takiego Błaszczykowskiego, klasowego skrzydłowego.

0

@RomanHoffer Turcja 2008 była kapitalna, nie tylko gole w ostatnich minutach, ale też problemy kadrowe itd. + fantastyczny Sabri Sarioglu.
Rosja 2012, dwa bezbarwne pierwsze mecze i powrót po zawieszeniu Arszawina, dwa kapitalne spotkania i awans do półfinału.
Dania 2021 też była super.

0

@mekston ale jednak Brazylia, Hiszpania, Francja czy Portugalia wydają się trudniejsze, niż Holandia, patrząc na grę tych drużyn.

2

Zwycięzca naszej grupy będzie miał "autostradę" (w porównaniu do teoretycznych innych ścieżek) do półfinału...Australia i USA/Holandia? Kurczę, nawet Polska by mogła dać radę ;)

0

@Inko że nie sprawdził na monitorze, chociaż mógł? nie poczekał na wyrysowanie linii przez VAR?

1

@Przemek2323 Korea Płd. - Korea Płn., Indie - Pakistan, Chiny - Tajwan, Ukraina - Rosja, Izrael - Syria...to byłby bardziej "emocjonujące mecze".

2

Lahoz wie lepiej, niż VAR...

0

No i Dest zajebista asysta ;) a my dalej szukajmy prawego obrońcy...

1

Ten Dest całkiem niezły, może jego kupimy na prawą obronę?

0

Pytanie zupełnie serio:
czemu np. Brazylia i Ekwador mają "czarnych" piłkarzy, a np. Argentyna, Urugwaj czy Chile nie? Przecież te wszystkie kraje były chyba europejskimi koloniami, gdzie sprowadzano niewolników?

2

@Ptasior tylko patrzysz w kontekście „wielkiej kariery”, natomiast dla takiego „normalnego życia” to coś takiego otwiera ci wiele potencjalnych możliwości, niedostępnych dla innych.

19

Benjamin Aguero:
1. Ojciec: Sergio Aguero
2. Dziadek: Diego Maradona
3. Ojciec chrzestny: Leo Messi

Ten to na starcie już wygrał ;)

1

Klopp też kupił piłkarza z "VHSa"? xD

1

To Bellerin znaczy ma już pograne…

1

@Ptasior dlatego powinniśmy zamienić Albe na Grimaldo.

0

Potrzeba szybkości do kontrataków, Olmo i Alba out, Fati i Balde in.

0

Wolałbym jednak Balde niż Albe.

1

myślicie, że Hiszpania by dostała jakąś karę od FIFA, jakby w ostatnim meczu z Japonią w ostatniej akcji wbili sobie samobója na 1-1, żeby wywalić z tunieju "nazistów"? :)

0

@barcelonaLM Bośnia, Iran, Nigeria, Meksyk - G.O.A.T. jak nic. A ile bramek na Mundialu zdobył z potentatami - Brazylia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Holandia etc.?
Niech wyjdą teraz z drugiego miejsca, niech wyjdzie na Francję i strzeli z dwie bramki, a nie strzela samym "frajerom".

1

G.O.A.T. czy GHOST?

5

Ci "eksperci" z TVP na Mundialu są tyle warci (w sensie są fatalni), że chciałbym Darka Szpakowskiego jako "głos nr 2" jako "eksperta" w finale Mundialu.

0

@DonMatteo901 niech doda cwaniaczek jeszcze 2021 i wtedy zobaczy problem...

1

@pikass14 pamiętaj o limitach zwolnienia podatkowego z darowizny (10 434 zł), bo może się okazać, że byłoby korzystniej, jakbyś kupił, jeżeli auto jest warte jakieś większe pieniądze.

3

@Sulimo a co jedno z drugim przeszkadza? Mega inteligentny i świetny technicznie piłkarz, taki nowy Pedro dla mnie.

0

ale takiego Daniego Olmo chętnie bym zobaczył w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?