Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeżeli Lukaku to "czołg", to dzisiaj strzelał celnie jak ruskie t-34 xD
0
@The Nameless ale problemem są wszystkie mecze, a nie ten jeden. Każdy wyglądał de facto tak samo, jedyną różnicą była indywidualna jakość przeciwnika. Wygraliśmy z Arabią w stylu Cadiz vs Barcelona, gdzie jedna drużyna kreowała grę i atakowała, a druga z dupy strzeliła bramkę...po tamtym meczu powinno już się pokazać czerwone światło, że coś z naszą grą jest nie tak, ale wszyscy tylko na wynik patrzyli.
2
@John_Doe w 1/2 Hiszpania. Jeżeli Portugalia w finale, to awans Argentyny, jak ktoś inny, to Hiszpanii.
8
@Chaoss jest bardziej żałosny niż nasza gra na tym mundialu, a to jednak jakieś osiągnięcie xD
3
Najważniejszą wiadomością dzisiejszego dnia i tak dla mnie jest, że Argentyna wygrała grupę i będzie w innej połówce drabinki niż Portugalia, bo mimo że jestem całym sercem za Hiszpanią, to jednak finał Mundialu Messi vs. Ronaldo (mimo wieku obu panów i faktu, że ich prime dawno minął) byłby po prostu LEGENDARNY.
7
Z kadry Nawałki na EURO 2016 byłem jak pewnie większość dumny, a obecnej kadry się po prostu wstydzę. Tam też graliśmy defensywnie, ale przynajmniej umieliśmy wyjść do kontry. Pamiętacie mecz z Niemcami w grupie? 0-0 z widokami nawet na wygraną...od tego czasu regres zaliczyliśmy straszny. Tej kadrze naprawdę brakuje takiego Błaszczykowskiego, klasowego skrzydłowego.
0
@RomanHoffer Turcja 2008 była kapitalna, nie tylko gole w ostatnich minutach, ale też problemy kadrowe itd. + fantastyczny Sabri Sarioglu.
Rosja 2012, dwa bezbarwne pierwsze mecze i powrót po zawieszeniu Arszawina, dwa kapitalne spotkania i awans do półfinału.
Dania 2021 też była super.
0
@mekston ale jednak Brazylia, Hiszpania, Francja czy Portugalia wydają się trudniejsze, niż Holandia, patrząc na grę tych drużyn.
2
Zwycięzca naszej grupy będzie miał "autostradę" (w porównaniu do teoretycznych innych ścieżek) do półfinału...Australia i USA/Holandia? Kurczę, nawet Polska by mogła dać radę ;)
0
@Inko że nie sprawdził na monitorze, chociaż mógł? nie poczekał na wyrysowanie linii przez VAR?
1
@Przemek2323 Korea Płd. - Korea Płn., Indie - Pakistan, Chiny - Tajwan, Ukraina - Rosja, Izrael - Syria...to byłby bardziej "emocjonujące mecze".
2
Lahoz wie lepiej, niż VAR...
0
No i Dest zajebista asysta ;) a my dalej szukajmy prawego obrońcy...
1
Ten Dest całkiem niezły, może jego kupimy na prawą obronę?
0
Pytanie zupełnie serio:
czemu np. Brazylia i Ekwador mają "czarnych" piłkarzy, a np. Argentyna, Urugwaj czy Chile nie? Przecież te wszystkie kraje były chyba europejskimi koloniami, gdzie sprowadzano niewolników?
2
@Ptasior tylko patrzysz w kontekście „wielkiej kariery”, natomiast dla takiego „normalnego życia” to coś takiego otwiera ci wiele potencjalnych możliwości, niedostępnych dla innych.
19
Benjamin Aguero:
1. Ojciec: Sergio Aguero
2. Dziadek: Diego Maradona
3. Ojciec chrzestny: Leo Messi
Ten to na starcie już wygrał ;)
1
Klopp też kupił piłkarza z "VHSa"? xD
1
To Bellerin znaczy ma już pograne…
1
@Ptasior dlatego powinniśmy zamienić Albe na Grimaldo.
0
Potrzeba szybkości do kontrataków, Olmo i Alba out, Fati i Balde in.
0
Wolałbym jednak Balde niż Albe.
1
myślicie, że Hiszpania by dostała jakąś karę od FIFA, jakby w ostatnim meczu z Japonią w ostatniej akcji wbili sobie samobója na 1-1, żeby wywalić z tunieju "nazistów"? :)
0
@barcelonaLM Bośnia, Iran, Nigeria, Meksyk - G.O.A.T. jak nic. A ile bramek na Mundialu zdobył z potentatami - Brazylia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Holandia etc.?
Niech wyjdą teraz z drugiego miejsca, niech wyjdzie na Francję i strzeli z dwie bramki, a nie strzela samym "frajerom".
1
G.O.A.T. czy GHOST?
5
Ci "eksperci" z TVP na Mundialu są tyle warci (w sensie są fatalni), że chciałbym Darka Szpakowskiego jako "głos nr 2" jako "eksperta" w finale Mundialu.
0
@DonMatteo901 niech doda cwaniaczek jeszcze 2021 i wtedy zobaczy problem...
1
@pikass14 pamiętaj o limitach zwolnienia podatkowego z darowizny (10 434 zł), bo może się okazać, że byłoby korzystniej, jakbyś kupił, jeżeli auto jest warte jakieś większe pieniądze.
3
@Sulimo a co jedno z drugim przeszkadza? Mega inteligentny i świetny technicznie piłkarz, taki nowy Pedro dla mnie.
0
ale takiego Daniego Olmo chętnie bym zobaczył w Barcelonie.