Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn nie zgadzam się...mogli dać turniej kandydatów, potem np. mecz o mistrzostwo świata. Było o czym kręcić, bo nasza bohaterka była daleko od bycia na samym TOPie.
0
@Dembouz1899 Gambit Królowej? nie było kontynuacji.
0
@FcPortoFan1999 Austria najbardziej martwi, bo ja na tegorocznych MŚ chce złota w drużyne, zamiast indywidualnego.
6
@FcPortoFan1999 Niemcy to raczej pozytywne zaskoczenie.
1
@Gwyn Amazon - The Periferal, The Expanse. HBO Max - His Dark Materials. Z Disney+ Falcon&Winter Soldier i Hawkeye.
6
Wynik Kubackiego - 1158.2 pkt to 3-ci najlepszy wynik w historii TCS ;)
6
@kulek22 o 22 masz często Barcelonę.
1
Pamięta ktoś ostatni konkurs na dużej skoczni, gdzie 5 skoczków miało +150 pkt?
Poziom kosmiczny.
2
@MESSIah16 musisz zaktualizować adobe readera
2
@Anonymus0608 a moim zdaniem chodzi o pozycję, bo gracza w formie i z umiejętnościami Blinda na prawą obronę za darmo (bez kwoty odstępnego) wzięlibyśmy "z pocałowaniem ręki" w obecnej sytuacji.
0
@Anonymus0608 no raczej nie byłaby zbyt pozytywna, zważywszy na fakt, iż byłby to 4 przyzwoity lewy obrońca na liście płac wobec braków po prawej stronie.
0
@Kgorecki2500 Tu chodzi o $$$. Skoro Belgowie i Holendrzy liczą, że po fuzji ich łączna wartość praw telewizyjnych ma wzrosnąć o 500%, to na skali Primera Division i Serie A nawet wzrost o 250% byłby rozwiązaniem wszelkich obecnych problemów finansowych dla klubów.
0
@Kgorecki2500 ale Portugalia wnosi "tylko" Porto, Benfice i Sporting, a Włochy Juve, Milan, Inter, Rome i Napoli. I nawet takie Lazio czy Atalanta będą ciekawym dodatkiem do rozgrywek.
0
Co byście powiedzieli, gdyby np. zamiast Superligi, wzorem planów Belgii i Holandii zrobić fuzję Primera Division i Serie A (z osobną klasyfikacją do europejskich pucharów uwzględniającą tylko mecze z drużynami z danego kraju, żeby UEFA nie próbowała zmniejszyć liczby drużyn z 8 na 4 drużyny w LM). Moim zdaniem taka liga byłaby atrakcyjniejsza od Premier League.
2
przecież ten klub to równia pochyła od 2017 roku, odejścia Neymara i wyboru na jego następcę Dembele i Coutinho, zamiast Mbappe. Reszta to historia, ale szokujące jest jak NAGLE wszyscy teraz są zaskoczeni naszą grą. Gramy już prawie 3 rok w podobny, bezpłciowy sposób, gdzie degradacja jak wspomniałem zaczęła się już w 2017 roku. Valverde jeszcze jakoś mistrzostwa zdobywał, ale nie oszukujmy się, że graliśmy pięknie z taktyką de facto 1-4-4-2 bez żadnych skrzydłowych...
0
@Pewex bo mają miejsca 4, 6, 8 - faktycznie dramat...w tym roku będą puszczać ważniejsze filmy, to będzie lepiej, Guardians i Ant-Man spokojnie 1 mld przekroczą. A na 2 mld film pewnie do 2025 będzie trzeba poczekać i nowych Avengers.
0
@barteggg08 to ja bym szedł w kino domowe raczej i sobie na spokojnie rozbudowywał po trochu. Droższe, ale lepsze. Ja mam soundbar Samsung HW-Q900A i satelity do tego, ogólnie ok, ale "szału" nie ma. Natomiast na razie trochę zmieniam miejsca zamieszkania, to chciałem coś łatwiejszego do przenoszenia.
0
@barteggg08 a mieszkasz gdzieś "na stałe" czy się przenosisz?
0
Na zimę/następne lato poproszę o 3 transfery:
prawy obrońca - np. Joao Mario z FC Porto
ofensywny pomocnik ze strzałem z dystansu - Dominik Szoboszlai z RB Lipsk
napastnik - Youssoufa Moukoko z BVB
na więcej nas nie będzie stać.
0
@Conradxc nie jest warta na pewno 60 zł miesięcznie, ale szczerze te ~24 zł/mieś to dla mnie cena akceptowalna za jakiś jeden serial miesięcznie do obejrzenia.
Ja akurat subskrybuje prawie wszystko - Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon, Apple TV (w ramach Apple One, bo chciałem Arcade do FM 2023 Touch na iPada) i mam też Canal+Online (za darmo dodatek do tel. sat., której używam de facto tylko do meczów Barcelony i LM).
Dzięki temu co tydzień sobie wybieram coś nowego w ramach tych wszystkich platform, więc tak nie dostrzegam ubóstwa w ofercie konkretnych platform, bo korzystam po części z każdej z nich.
1
@Bobert_Kubicki a w czym kogoś oszukujesz? kupujesz ten sam produkt, od tego samego sprzedawcy, tylko za inną cenę. Osoby co sprowadzają dla siebie auta z USA taniej też są oszustami może? A jeżeli coś kupisz taniej na zagranicznym amazonie, zamiast na polskim, gdzie jest drożej?
To cena powoduje, gdzie ludzie dokonują zakupów.
0
Dla tych, którym w 2023 roku Netflix zablokuje subskrypcję, proponuje wykupić przez Turcję, opcja sprawdzona i tania (23-25 zł miesięcznie za najwyższy pakiet). Weryfikacje sms za parę euro wykupicie prywatnie przez paypal na reddit (poszukacie to znajdziecie, jest taka zweryfikowana osoba z Londynu), normalnie podpinacie swoją polską kartę kredytową i działa. Mi wpierw co prawda wywaliło blokadę regionalną, ale puściłem wtedy z 5 dni pod rząd po 30 min na VPN i blokada zniknęła, a od tego czasu już 8 miesięcy chodzi non stop na polskim IP i wszystko działa.
4
Dominik Szoboszlai - co byście powiedzieli w kontekście transferu do Barcelony? Moim zdaniem bardzo utalentowany pomocnik, w dobrym wieku, notuje liczby i fajnie by było jakby po tylu latach kolejny Węgier zawitał do Barcelony.
Bo dobrze wiemy, że w naszej sytuacji finansowej Bernardo Silva to mrzonka, a nie realna opcja.
0
@BorzyKrzys z nowymi, to o jakich latach produkcji mówimy? tylko 2022, czy też wcześniejsze?
0
@Emhyr był "workiem ziemniaków", który został indywidualnym mistrzem świata i zwycięzcą TCS...Thurbichler dostał 3 indywidualnych mistrzów świata o wielkim doświadczeniu, to nie dziwota, że sprawił, że skaczą dobrze.
Ja bardziej będę jego pracę oceniał za progres Wąska, Habdasa i innych "na dorobku". A u Wąska wygląda to na razie bardzo przyzwoicie.
4
Pomny poprzedniego sezonu w wykonaniu naszych skoczków - jestem bardzo zadowolony z osiąganych przez nich wyników w tym sezonie. Nawet, jeżeli żaden z naszych nie wygra TCS w tym sezonie, to pozostałe dwa miejsca na podium dla naszych biorę bez zastanowienia ;)
Na ten sezon liczę przede wszystkim na generalkę dla Dawida oraz złoto w drużynówce na MŚ (powtórka Lahti 2017), cała reszta to miły bonus będzie ;)
1
Najwięcej bramek w jednym sezonie Serie A? - 36
Najwięcej bramek w jednym sezonie Bundesligi? - 41
Najwięcej bramek w jednym sezonie Premier League? - 34
Najwięcej bramek w jednym sezonie Ligue 1? - 37
Najwięcej bramek w jednym sezonie Primera Division? - 50 (do tego warto zaznaczyć, że 48 też miał Ronaldo, 46 inny raz Messi i 41 znowu Ronaldo)
Dlaczego o tym pisze? Bo zawsze wydawało mi się, że wielkie liczby możliwe są tylko w Hiszpanii z jakiegoś powodu (chociaż 41 w 34 kolejkach Bundesligi to też kozak wynik, takie 45-46 bramek przekładając na 38 kolejek), ale w tej chwili Haaland jest na kursie na pobicie rekordu 50 bramek z TOP5 europejskich lig. Myślicie, że o ile zdrowie pozwoli, to pokusi się na takie 51 bramek, czy Guardiola raczej nie pozwoli mu na to, oszczędzając go na kluczowe spotkania w Lidze Mistrzów?
0
@Rewolucja123 szczególnie jak spieprzył karnego z Chelsea 2010...
1
@verdant bo nie powinien strzelać, tylko wystawić Mbappe na pustą bramkę...ew. mógł mijać bramkarza.
3
Mam nadzieję, że w styczniu Xavi spróbuje gry z wahadłami, gdzie po prawej stronie szansę dostane Raphinhia. Facet umie zrobić wiatr na skrzydle, ale na napastnika się nie nadaje na razie, bo nie daje po prostu liczb. W środku obrony byłaby "skała" Araujo-Kounde z Ericiem, który by wyprowadzał piłkę do przodu, a te 1-2 ew. wylewy na mecz nasi obrońcy by ogarnęli. W ataku dać szansę Depay'owi, a obok Ferran/Fati. Memphis to super gracz, ale kompletnie nie nadaje się do 4-3-3, bo nie ma ani szybkości na skrzydło, ani fizyczności na jedyną "9", to napastnik co potrzebuje grać w dwójce z przodu.