Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogliby Lahoza na VAR wsadzić, żeby się dowiedział co to w ogóle jest i jak to działa...
0
@Bobo25 to już space opera jest ;)
3
@bartulek98 2-2 to mało bramek?
0
Ogląda ktoś Serie A i Atalantę? Brandon Soppy - ktoś coś o tym prawym obrońcy mógłby powiedzieć w kontekście poszukiwania zawodnika na tę pozycję przez Barcelonę? Nadał by się?
0
@Jakchcesz dla Pique 4, dla Rubialesa 36, dla wszystkich drużyn ok 12,2.
0
@La Pulgaa 2.8 za udział, 1.0 za 2 miejsce, 2.0 za 1 miejsce.
0
@Tasde 42 ma, więc ma od 25 roku życia, bez przesady.
0
@korni20 20:00 zapewne
1
@Ali3231 najlepiej jak już nie wrócisz.
2
MATS, Courtois....i dalej długo, długo nic ;)
0
ale blisko było :(
0
Alonso w hierarchii wyżej niż Balde na lewej obronie? Niech ten trenerzyna już zostanie w tej Arabii, tam się co najwyżej nadaje.
1
@ikar34 ten Real co ledwo w karnych ograł słabą Valencie?
1
Ferran + Busquets...to ja wyłączam chyba oglądanie...
0
kiedyś w La Liga grało 2 najlepszych napastników świata, a dzisiaj gra już tylko 2 najlepszych bramkarzy świata, ale dobre i to chociaż.
Finał rozstrzygnie pojedynek Courtois vs Ter Stegen
0
@DCHX Michniewicz podobno jest jeszcze wolny.
1
Z Dembele nigdy nie powinno podpisywać się dłuższych kontraktów, niż te obowiązujące 2 lata, to wtedy co sezon będzie na boisku grał na nowy kontrakt, a nie leżał w szpitalu.
0
@Roobo no pokazał, że w przeciwieństwie do Fati'ego, w dobrej sytuacji ma wykończenie na odpowiednim poziomie.
0
i ten mecz jest świetną odpowiedzią dla wszystkich idiotów, którzy uważają tego pajaca Martineza za najlepszego bramkarza sezonu 22/23 ;) Tylko MATS!
0
@trolownik z "y" a nie "u" w środku.
0
"Żula Kunde" - nie mogę słuchać tego komentarza ELEVEN...
1
@Foro ja korzystam z logitech mx keys, ale chciałem klawiaturę pod maca, to dużego wyboru nie było.
0
@lucca87 nam potrzeba dynamicznego ofensywnego pomocnika ze strzałem z dystansu, który daje liczby, tj. Dominika Szoboszlai'a.
0
Dziadek i ojciec Marcosa Alonso grali w Realu/Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii.
0
@IronSanHybrid Szczerze, to z tym typem chodziłem wiele lat temu do gimnazjum (przynajmniej to samo imię i nazwisko, coś też potem był w jakiś młodzieżówkach politycznych, stąd to na 99% on). Pamiętam go głównie z tego, że uważał się za zajebistego piłkarza, a był cienki jak siki pająka xD
0
A ja bym chciał dzisiaj zobaczyć wahadła (Balde + Raphinhia), w środku obok Araujo i Kounde żeby zagrał Eric, a w ataku Fati z Depayem.
0
dobra, Guardians of The Galaxy (PS5) skończone, 2 długie noce to zajęło, ale było warto ;) historia+dialogi super ;) reszta ok.
0
@Vernon_Roche ja uwielbiam motywy katastroficzne, więc poznawanie przyczyn i historii upadku cywilizacji sprawia, iż dla mnie ta seria jest zdecydowanie TOP1 w grach na PS5. Plus sam Forbidden West jest po prostu piękną grą, no i zawsze chciałem strzelać z łuku ;)
0
Trochę ponad rok od premiery kupiłem wreszcie Marvel's Guardians of The Galaxy na PS5 i powiem wam, że gra jest świetna i szczerze polecam niezdecydowanym ;) pierwsze 30-60 min może trochę nudne, ale za to potem fajnie się historia rozkręca i jest bardzo ciekawa (nie aż tak jak w Horizonie, ale nadal naprawdę ciekawa). Teraz do znalezienia w dobrej cenie za te ok ~100,00 zł, więc cena znośna. Na razie opinia po 12h gry, ale nie sądzę by się potem jakoś diametralnie zmieniła.
1
@don'T.R.I.P.e ta, tylko musisz wtedy im odpowiednio zapłacić. Bez odpowiedniego wynagrodzenia nikt nie weźmie odpowiedzialności.