Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@galix22 gorszy od Kessi'ego czy Roberto nie będzie. Albo zagra na ich poziomie, albo nas pozytywnie zaskoczy.
0
@Piorun Dembele nie wróci...ja bym wyszedł tak:
MATS
Kounde - Araujo - Christensen - Alba
Eric - Busquets
Raphinhia - FdJ - Balde
Lewandoowski
1
Może czas sprawdzić Erica jako pivota z Cadiz? i zagrać na dwóch na Old Trafford (z Busquetsem), przed nimi de Jong, na skrzydła Balde i Raphinhia.
2
@HighestInTheRoom na zwycięzców grup LE. Każdy "spadkowicz", którzy przejdzie, będzie nierozstawiony w 1/8.
1
@kuz tam śpiewanie to spoko...gorzej, jak klub ma być kojarzony z takimi zachowaniami:
@SelloutCrowd nie liczy się tylko klasa sportowa, w końcu przecież naszym mottem jest podobno "Więcej niż klub", nieprawdaż? Czy tylko ten slogan ma znaczenie, jak nam to akurat pasuje?
1
@Tomek54321 wiesz, ja jestem mega spokojny o ten mecz, ale spodziewam się znowu takiego 1:0...niby wiadomo, że okres przejściowy, ale na dłuższą metę trofea mi nie zrekompensują oglądania dość nudnych meczów na 1:0 co 3 dni. Niech trochę radości będzie też dla kibiców.
1
@JimMorrisonFCB to też nudny mecz by był...i dlatego Peraz ma rację, że piłka umiera...ciekawe mecze trafiają się coraz rzadziej.
4
@SelloutCrowd Mam nadzieję, że nie mamy nikogo takiego jak Eto'o.
1
Chciałbym dzisiaj, po strasznie nudnych ostatnich dzisiaj meczach LM, żeby Barcelona wygrała np. 5:3, zamiast takie 2:0.
0
@Litman tam mogły wchodzić kwestie "polityczne", na zasadzie był to ruski klub, to teraz bierzemy Ukraińca.
0
Wreszcie Chelsea czuje to samo co Barcelona, jak grają ze sobą w LM...
0
@DaPidejpi 2019/2020 - finał, 2020/21 - 1/2, przyszedł Messi i...więc nie cały czas, tylko do pewnego momentu, aż się ogarnęli i zaczęli dobrze grać.
0
@BoreekxD Mendes wczoraj się pokazał z zajebistej strony, tak jak kręcił obrońcami Bayernu, jaką szybkość pokazał, spalony był naprawdę minimalny, o pół sekundy za późno podanie poszło...mam nadzieję, że Balde będzie tak grał za rok w LM z rywalami na poziomie Bayernu.
1
@Zoker ale przecież w Barcelonie, szczególnie w sezonie 18/19 było wiele informacji, że nie jest ważna Liga, CdR, tylko Messi chce wygrać LM, a cała drużyna mu pomoże...chyba w trakcie sezonu nie nie rozmyślił...potem był Liverpool (1/2), potem Bayern (1/4), potem PSG (1/8), potem Real (1/8), teraz Bayern (1/8)...ja ten transfer do PSG odczytywałem jako dalszą walkę o LM...bo jeżeli chodziło o pieniądze, to mógł iść do Arabii Saudyjskiej, Chin czy MLS, dostałby nawet więcej...
1
Wszyscy się śmieją, że Barcelona bez Messi'ego nie może wyjść z grupy, jednocześnie zapominając, że od kiedy ten gra w Paryżu, to PSG się wywala już na 1/8 LM...a bądźmy szczerzy - on tam szedł kolejny raz wygrać LM. Decyzja na poziomie sportowym fatalna.
1
@HarveySpecter jednego dnia tak. drugiego dnia nie. Zależy od konkretnej sprawy którą się zajmuje. Dla przykładu obecnie piszę bardzo fajną interwencję główną, gdzie wszystko się bardzo ładnie układało, aż doszedłem do momentu, gdzie szukam odpowiedzi na pytanie p.t. "Czy sprzeczność czynności prawnej z treścią stosunku prawnego łączącego strony (ew. z umową) powoduje nieważność tej czynności w myśl art. 58 § 1 k.c.?". Grzebanie i szukanie orzeczeń w takich kwestiach już fajne nie jest ;)
0
@Worny dlatego też nie rozumiem zachwytów na Alemanym...dla mnie wcale to nie jest niewiadomo jaki TOP...po prostu nie jest skończonym niekompetentnym idiotą jak wszyscy dyrektorzy sportowi Barcelony po Txiki Begiristain'ie.
1
Jaki to jest kozak...marzenie na lewym ataku Barcelony...ale oczywiście latem będziemy znowu jakiegoś Ferrana albo Raphinhie kupować...
0
Generalnie fajnie że wygrywamy, ale mam nadzieję, że Xavi na czwartek przygotuje coś, co da nam większą zaliczkę niż 1-0.
0
Poza Bilbao i ew. Rayo już nie bardzo gdzie mamy stracić punkty na wyjazdach...na Camp Nou straciliśmy punkty tylko po długich przerwach, tj. w pierwszej kolejce ligowej i po Mundialu, a tak długich już nie będzie w tym sezonie. Jeżeli nie będzie fali kontuzji to w ogóle zupełnie serio, ale ta Barcelona może w tym sezonie pójść po rekord punktów w La Liga.
0
@takisobiektos stracą tyle co za słabą fazę grupową - pieniądze z innego pucharu = trzeba jednego piłkarza latem sprzedać i tyle.
0
@Katalończyk 99 są w 1/2 Pucharu Włoch. Jak wygrają - mają LE. Jak Inter w finale zagra, to pewnie wygra i miejsce w pucharach wróci do Serie A, czyli 7 drużyna zagra w LKE.
Chyba, że miejsce w pucharach przechodzi na drugiego finalistę, wtedy to słabo.
0
Wszyscy mówili o upadku Juventusu, a tutaj na razie wygląda na to, że po prostu w przyszłym sezonie zagrają w LE/LKE, oczywiście że dla nich to źle bez LM, ale nie robiłbym tragedii z tego.
1
@escarabajo Mido :)
0
Zniszczoł chyba bardzo blisko "4" na konkurs drużynowy na MŚ...Wąsek strasznie zjechał z formą.
0
@MesQueUnClub96 trzy to za dużo przy 3 seriach, bo prawie cały PŚ by startował...dlatego napisałem o dwóch. Wiadomo, że liczy się 5 krajów, ale i Japonia dobrą dwójkę wystawi, ktoś zaskoczy, w finale tylko 8 drużyn, byłoby ciekawie.
0
Dzisiaj pierwszy w historii konkurs duetów...generalnie może być spoko, szkoda tylko że jest limit 1 drużyna na państwo, przy 2 byłoby jeszcze ciekawiej.
0
@Janas11224 Guardians of the Galaxy to też gra zrobiona w świetnym klimacie (gameplay to inna sprawa).
0
@Culer_1906 Pytanie o jego ambicje sportowe. Jeżeli chciałby kiedyś zwalczyć np. o Złotą Piłkę, to by wolał przyjść do nas. Poza tym nie wiem, czy pójdzie do klubu bez LM, więc realnie zostaje Newcastle, Arsenal i United, bo w City za duży tłok. Arsenal ma już Martinellego i Trossarda, Newcastle to jeszcze nie jest pewny projekt, a United to zawsze ryzyko dla kariery. Poza tym Chelsea kupiła już Mudryka na lewy atak, a w Liverpoolu jest Diaz, Gakpo, Jota...bardziej bym się obawiał konkurencji Bayernu Monachium jak już.
1
@Culer_1906 Leao jest moim zdaniem w naszym zasięgu finansowym, po sprzedaży Ansu Fatiego. Pensja byłaby podobna albo niewiele wyższa, a koszt transferu ze względu na 1 roczny kontrakt Leao byłby podobny.