Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom_Tom nic nie stracimy, co najwyżej zyskamy, bo dla marketingu nie ważne co się pisze, tylko żeby było pisane. Adidas i Nike, Coca-Cola i Pepsi, Emirates i Qatar Airways etc. Na każdym rynku masz dychotomię, różne firmy walczące ze sobą o popularność. Nic się nie zmieni w tym zakresie.
A to postępowanie przygotowawcze potrwa wiele lat, bo na ten moment ludziom można by postawić zarzuty co najwyżej o charakterze finansowo-podatkowym. Czy pojawiły się na razie zarzuty wobec jakiegokolwiek sędziego? Bo dopóki tego nie będzie, to nie ma tematu.
0
zważywszy na to, że o utrzymanie walczy Valencia i Sevilla, to jest niepowtarzalna szansa, żeby Getafe spadło z ligi...to jest moim zdaniem drużyna, która zaszczepiła wyjątkowe chamstwo i brzydką grę w La Liga.
0
@cris2706 wykupią Napoli (Kvaradona, Oshimen, Zielinski) i z miejsca podniosą poziom.
0
@mientusek1407 dla ciebie kozak, dla mnie zwykły śmieć. Detale.
1
@barcanawieki jednocześnie wygrana 5:0 jest lepsza, niż 1:0...kiedyś manity to mieliśmy przynajmniej raz w mięsiącu, teraz w lidze od paru lat nie mieliśmy żadnej.
0
@Emhyr on się nie nadaje do Barcelony. Żeby miał szansę się dobrze wpasować, to:
1. Musi zrezygnować z siłowni.
2. Musi dostać parę razy eurowpierdol.
3. Musi zacząć wolniej biegać (najlepiej jakby chodził, zamiast biegać), podejmować mniej pojedynków.
4. Musi zacząć więcej podawać do tyłu do najbliższego.
5. Musi przestać strzelać z dystansu.
a tak szczerze, to ja rozważam sobie w przyszłym sezonie przerwę w oglądaniu meczów, jeżeli nasze wzmocnienia na skrzydła to będą Carrasco i Asensio...bo po pierwsze, to gramy nudny futbol, parę razy w tym sezonie zdarzyło mi sie po prostu zasnąć oglądając te mecze...po drugie, to w jaki inny sposób kibice mogą wyrazić sprzeciw wobec sprowadzania starych, bezpłciowych zawodników? Tutaj właśnie potrzeba nowego Ronaldinho, który przywróci kibicom uśmiech i wiarę w to co będzie w przyszłości. Wyniki to nie wszystko, w tym sezonie jeszcze rozumiem, ale od następnego oczekuje też stylu. Moim zdaniem to Gruzin mógłby być nowym Ronaldinho, ale coraz bardziej wydaje mi się, że pójdzie do P$G za Neymara...
1
@domin682 ja go kojarzę tylko z dobrego FINAL 8 w Lizbonie, dwa dobre mecze tam zagrał.
0
@AdiKingu96 niecałe 8 mln euro + to co z dni meczowych + coś z market pool dostaną. Niestety, są tutaj dwa problemy:
1. To na co zwracają organizatorzy Superligi - jeżeli te pieniądze pójdą w wzmocnienia - to można przeznaczyć na to tylko niewielką część tych przychodów, ponieważ zbudowanie komina płacowego (jak na polskie warunki) bez pewności zachowania przychodów na podobnym poziomie w przyszłych latach mogłoby się skończyć katastrofą.
2. Lech i tak będzie obracał na tyle skromnymi pieniędzmi w skali europejskiej, że tak naprawdę nie do końca ma to znaczenie. Kupując kogoś za 3 mln euro nie masz żadnej gwarancji, że będzie lepszy od innego z wolnego transferu. Oczywiście daje ci to potencjalnie znacznie większy wybór na rynku, gdzie przy dobrym skautingu takie środki mogą mieć znaczenie.
5
Jeżeli Lech awansuje do 1/4, to rozegra w tym sezonie przynajmniej 20 spotkań w europejskich pucharach (8 w kwalifikacjach LM/LKE, 6 w grupie, 1/16, teraz 1/8, za chwilę 1/4). Szczerze to kopalnia doświadczenia dla takiej drużyny, które miejmy nadzieję zaprocentuje w następnych latach w europejskich pucharach.
0
@mientusek1407 jest też jednym z najlepszych "strzelców" wśród piłkarzy, jeżeli chodzi o kopanie ludzi.
14
Typowa la Rambla:
1. Każda statystyka jest ważna i znacząca, jeżeli Messi jest w niej najlepszy.
2. Jeżeli w jakiejś statystyce Messi nie jest najlepszy - wtedy taka statystyka jest irrelewantna i nie powinno się jej brać w ogóle pod uwagę.
3. Jednocześnie Ci sami ludzie, którzy kierują się dwiema wyżej wskazanymi zasadami, dziwią się co jakiś czas, jak to w Polsce są głupi wyborcy, którzy głosują co wybory na PiS lub PO, bo jest tam Kaczyński/Tusk.
0
@msmsms Co w tym dziwnego? PSG od przyjścia Messiego też gra gorzej.
0
@AFA90
od razu idzie drabinka do finału, to ja poproszę:
Real - Bayern
City - Chelsea
Benfica - Inter
Napoli - Milan
i finał Bayern - Napoli.
2
@kampe przegrana 1-0 w finale to kompromitacja? kompromitacja to występy Barcelony z Liverpoolem, Bayernem czy PSG...
1
@AmigoBlancos jak zwykle Real musi trafić na najsłabszych? Real - Bayern to też będzie dobry klasyk :P
2
Serie A będzie miała 3 drużyny w 1/4 LM, Premier League 2, a Primera Division tylko 1 xD wspaniale się włoska piłka podnosi z upadku, który przypadał na dominację Juventusu. W tym sezonie będzie 4 kolejny (inny) mistrz Włoch z rzędu i to widać, że poziom się wyrównał i wzrósł.
0
@Salchent w zeszłym roku Real w drodze do finału ograł 2xArabów + obrońcę tytułu...w tym roku Bayern zrobi powtórkę ;) i finał z Napoli.
0
w zeszłym sezonie zadanie ogrywania Arabów dostał Real, w tym sezonie może to będzie Bayern ;)
0
@Sysia11 ja napiszę, że Napoli może mieć mocnego kandydata, jakby wygrali LM.
0
@Tomek54321 powiem ci więcej - Haaland też Mundialu nie wygra. Ani Kvaratskhelia. W żaden sposób to nie zmienia tego, że po zakończeniu kariery mogą być uznawani za najlepszych w historii, wszystko przed nimi.
0
@Tomek54321 @Bzyczekk a co to za różnica kto był w kadrze na ostatnim Mundialu? dla 37 Ronaldo-emeryta to nie miało znaczenia, bo fizycznie już nie dawał rady. Popatrz jakich miał partnerów w czasie swojego prime, Mundiali w 2010, 2014 i 2018 - szału nie było.
0
@Hosh na to w jakim kraju się urodzisz wpływu nie masz, na to jaką drużynę wybierasz już jak najbardziej.
5
PSG przed Messim - 2020 finał LM, 2021 półfinał LM
PSG z Messim - dwa razy w trąbę w 1/8 LM xDDD
0
@AmigoBlancos oczywiście, że mogą.
0
tacy piłkarze jak Alba, Busquets, wcześniej Pique, Messi zostali tak zniszczeni przez Juventus, Romę, Liverpool, Bayern, PSG w kolejnych sezonach, że po prostu nabyli nieuleczalny europejski gen przegrywu...tyle klęsk rok po roku w Europie swoje zrobiło w psychice piłkarzy, którzy są wręcz sparaliżowani w europejskich pucharach, obawiając się kolejnej klęski, co powoduje w istocie powstanie samospełniającej się klątwy.
1
@marabut to prawe skrzydło, które mamy dobrze obsadzone + pensja taka, co łącznie wezmą Leao, R.Silva, Roque i może nawet Martinez.
1
@LioNey99 karnego to co najwyżej w serii jedenastek, wcześniej Mbappe to pewniak.
0
właśnie Milan nie wykorzystał dobrej okazji, może nie setki, ale takiej osiemdziesiątki ;)
0
Dla tych co by wystawili Mbappe na IO w Paryżu '24 w biegach na 100m, to bym chciał tylko zauważyć, że boisko piłkarskie ma ok 105m długości, czyli de facto musiałby je przebiec na raz całe. Widać, że ma odejście przy sprintach, ale nie byłbym wcale taki pewien, że wyglądałoby to tak samo imponująco na dystansie 100m, zamiast tych 30-35m.
2
Powinni 1/8 grać w systemie pierwszy mecz o 19:00, drugi 21:00. Dzisiaj to oba mecze chciałbym obejrzeć.