1

Za ok 3h cała piłkarska Europa będzie po raz pierwszy odmieniać przez wszystkie przypadki nazwisko "Kvaratskhelia".
Lewego napastnika, jakiego Barcelona desperacko potrzebuje na teraz, a jest na razie kompletnie poza naszym zasięgiem finansowym :(

0

ja od początku byłem #teamkendall i jestem bardzo zadowolony na razie z rozwoju sytuacji. Jedyna osoba, które może zastąpić Logana...a ta ostatnia scena to tylko potwierdzenie, dlaczego jest jedyną osobą z rodziny, która się nadaje do kierowania firmą.

0

SUKCESJA - sezon 4 odcinek 4
na to czekałem od początku serialu!

0

@Wossi61FCB żadne rozwiązanie dla nas. Nie pasuje do Barcelony i będzie "ciałem obcym"...to zawodnik profilem pasujący do Realu, który potrzebuje miejsca na boisku do nabrania prędkości. Zawodnikiem profilowo dla nas idealnym byłby Kvaratskhelia.

0

@AFA90 to ten a'la Puchar Gampera, który jest organizowany zaraz po tym, jak Argentyna wygra cope?

0

@cules100pro Cillissen to była wymiana 1:1 za Neto, a nie transfer za 35 mln...

0

@Khajio większość napisze - niech pójdzie do takiej Borussi, jak da radę, to może przyjść...tylko jak się pokaże w TOP5 lig, to będzie już poza naszym zasięgiem finansowym.

1

@KamQiX widzisz, problem w tym, że kibice Barcelony mają to do siebie, że oprócz wyników przyzwyczaili się do tego, że obejrzenie meczu to przyjemność, a nie męczarnia. Wolałbym, żebyśmy więcej goli tracili, a jednocześnie powrócili do ładowania +100 bramek na sezon.

1

@Khajio wiesz, to taka "bezpieczna" opcja...bo moim zdaniem strzałem w "10" byłby Mike Trésor, ale taki transfer to zawsze jednak większe ryzyko.

1

@LM10GOAT to tak w skrócie, bo w praktyce przypuszczam, iż amortyzacja jest w istocie miesięczna. ale generalnie nie różni się to istotnie od amortyzacji np. auta w spółce.

10

@LM10GOAT transfer to budżetowy koszt. rozkłada się co do zasady proporcjonalnie do liczby lat kontraktu. Jeżeli kupujesz piłkarza za 20 mln i dajesz mu 5 letni kontrakt, to każdego roku budżet jest dodatkowo oprócz kontraktu obciążony kwotą 4 mln. Jeżeli po roku go sprzedasz za 10 mln, to notujesz w obecnym sezonie (tj. w sezonie sprzedaży) od razu 6 mln straty.
ps. dlatego jest aż tyle wypożyczeń z obowiązkiem wykupu, bo podczas wypożyczenia transfer się nadal "amortyzuje".

0

Szczerze, to wobec częstych kontuzji Pedri'ego, to nie pogardziłbym nawet transferem Zielińskiego do pomocy. Nie jest to zawodnik do wyjściowego składu, ale jako uzupełnienie składu - super, bo doświadczony, dobry technicznie.
ps. kto się interesuje tematem ten wie, że nigdy nie był bliższy odejścia z Napoli, niż teraz w najbliższym okienku, a cena nie będzie jakaś kosmiczna.

7

@Kaamilos87 Superpuchar, CdR i Liga. Całkiem możliwe.

0

Znowu pecha miało Napoli, ale cóż, jak wróci jakiś napastnik na rewanż, to awans raczej łatwy.
Świetne porównanie w tym meczu dla kibiców, tj. Kvaratskhelia vs Leao.
Ten pierwszy do Barcy by pasował idealnie, a ten drugi, mimo wysokich umiejętności, byłby raczej "ciałem obcym".

0

@Sulimo Tylko nasze ruchy wcale nie pokazują, że chcemy wrócić na szczyt. Strategia Laporty to budowa jak najlepszego zespołu na teraz za pieniądze z przyszłości, co się może okazać w dłuższej perspektywie klęską. Kupujemy na potęgę przeciętnych piłkarzy, zamiast postawić na konkretnych graczy, a jeżeli brakuje na resztę kadry, to uzupełniamy z rezerw i niżej. Zespoły w kryzysie budują jak najsilniejszą pierwszą "11" plus uzupełniają tanio kadrę, licząc że się ktoś wybije. Nie mamy prawdziwego lewego napastnika od 2017 roku, a kupujemy Lewandowskiego, Ferrana, Raphinhie etc. To jest jakiś żart, od 6 lat gramy de facto bez lewego skrzydła, mając w teorii "DNA" z ustawieniem 4-3-3...

0

@DonMatteo901 pytanie na serio - co ma Dublin Arena z EURO dla UK?

0

@Bart1 to wtedy placek hawajski, a nie pizza.

0

@Encore awizowanie Dembele jako zawodnika pierwszej "11" to takie xD patrząc na jego minuty, to jest w istocie zmiennik.

0

a to Laporta nie mówił z 2 lata temu, że wychowanek może wrócić do klubu tylko za darmo (to było odnośnie ew. zakupu Erica przez tą tymczasową komisję przed wyborami)?

0

@Zoker i dlatego Iniesta dostał ZP za 2010 rok...

0

@AmigoBlancos kiedyś było bardziej sprawiedliwie, może do tego wracamy?
2005 - Liverpool (Anglia), 2006 - Barcelona (Hiszpania), 2007 - Milan (Włochy), 2008 - Man Utd. (Anglia), 2009 - Barcelona (Hiszpania), 2010 - Inter (Włochy).

0

@Faro i pójdzie do PSG. Nie mając setek milionów euro na zbudowanie kadry nic nie zbuduje, dlatego nie przyjdzie do Barcelony.

1

Patrząc na Inter, to strasznie boli mnie dupa, że się nam z nimi tak źle mecze ułożyły w grupie...jakbyśmy tam wyszli z Araujo, Christensem i Kounde, to 4 pkt to na luzie by tam były...1/2 LM byłaby na wyciągnięcie ręki, a może i finał, bo Napoli chyba trochę obniżyło loty teraz...tylko my się na takich "okazjach" zawsze wykładamy :(

0

@DonAndrzejos Ja to chyba od początku team Kendall. Na początku 4 sezonu Roman wyglądał na ogarniętego, ale od 2 odcinka już średnio mi się podobał.
Z uwagi na oceny "krytyków" pewnie nie zrobią "pozytywnego" zakończenia, jakim moim zdaniem by było po prostu dogadanie się Royów na zasadzie:
- Shiv bierze ATN i generalnie media,
- Roman bierze parki rozrywki, rejsy i inne content rozrywkowy,
- Kendall bierze całą resztę, tj. internet, bazy danych, odpowiada za przejmowanie nowych firm, rozwój Waystar jako konglomeratu etc.

Jeżeli jednak mamy obstawiać, że wygra tylko 1 osoba, to najbardziej logiczny wydaje się Kendall - ma największe koneksje z Stewym, moim zdaniem przyczepi się do niego Frank, być może Gerri też stanie po jego stronie (z uwagi na relacje z Romanem po ostatnim odcinku). Dla świata zewnętrznego wydaje się jedynym poważnym kandydatem, bo jednak przez wiele lat pracował w firmie, zajmował wysokie stanowiska (COO) etc.

Chyba, że będą chcieli na siłę wymyślić coś "oryginalnego", to będzie to Roman.
Shiv bez szans, by sama "wygrała" Sukcesje.

Tom leci na zbity ryj, bo każdy wie, że nic nie umie i do niczego się nie nadaje, umie tylko wykonywać polecenia innych.

0

@ProMILs Ty wiesz o czym piszesz?
"With a total of 403.1 kilometres, Sergio Busquets stood out last season 2021-22 in La Liga as the player with the most distance covered on the pitch."
https://www.besoccer.com/new/busquets-the-la-liga-player-who-covered-the-most-distance-in-the-2021-22-season-1164881

1

@karolup 2 najzdolniejszy hiszpański PO, po Fresnedzie (Porro już ma 23 lata).

1

@MesQueUnClub96 skąd to przeświadczenie o tym sztabie medycznym? Busquets gra tutaj już w 1 zespole od 15 lat i nie miał ani 1 poważnej kontuzji. Może problemem jest to, jak zawodnicy się "prowadzą" poza klubem, a nie to, że zatrudniamy słabych lekarzy i innych specjalistów w tej dziedzinie?

0

@Rust_Cohle i to Ci daje prawo by bić innego człowieka? Gdzie się wychowałeś? Korea Pln.? Iran? Rosja? Bo masz podobną mentalność…

0

Ten Baena to się może nauczy, że w realu to nie piłkarze a dzikie zwierzęta grają i na wyprawę w dzicz trzeba być przygotowanym, jakiś nóż albo chociaż kastet powinien być pod ręką. Wtedy valverde może by zrozumiał, że mieszka w Europie a nie swojej faweli z vinicjusem.

0

@DaPidejpi co więcej, Gavi wydaje się, że ze względu na lepsze predyspozycje zdrowotne (odpukać), będzie dla nas dużo ważniejszym zawodnikiem, niż Pedri. Plus jest też wychowankiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?