Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według najnowszych doniesień, Laporta osobiście negocjuje kwotę odstępnego za Dembele z szejkiem:
1
albo przeoczyłem, albo dzisiaj coś cicho o Hiszpankach...a po samych statystykach widać, że kadra bazuje na piłkarkach Barcelony xD 77% posiadana piłki i taki wynik...
https://www.livescore.in/pl/mecz/UFILA7gf/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
0
@Faro ale to wtedy pozowałby by chyba z 2024, a nie 2025...opcja czy to ze strony klubu czy zawodnika to nie kontrakt przecież...
0
O co chodzi z tym kontraktem Mbappe? Przecież z taką koszulką pozował rok temu...
https://s3.tvp.pl/images2/c/5/c/uid_c5c642e9c6ea7e1d0495eca01d01120f1653169467470_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_kylian-mbappe-przedluzyl-kontrakt-z-psg-do-2025-roku-fot-getty.jpg
2
@hayek jak ktoś nie umie prowadzić hotelu, to tak jest. Pracuję w dużym hotelu nad morzem (+500 pokoi), obłożenie w lipcu 99,7%, ceny ok 700-800 pln za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.
1
wszyscy chcą kogoś za Dembele...kiedy najlepsze byłoby nie brać nikogo po prostu.
Będzie więcej szans np. dla takiego Fermina - ostatnie lata bardziej dobitnie nie mogły pokazać, że dużo lepiej wychodzimy na stawianiu na zawodników młodych z rezerw/cantery (np. Gavi, Balde) niż jakieś dziwne tanie transfery. Tym chłopakom chce się dużo bardziej, a potem jak zaczną już dobrze grać, to nie robią problemów przy przedłużaniu kontraktów, bo gra w Barcelonie to nie jest dla nich praca jak w każdym innym klubie (Araujo, Balde, Gavi, Pedri etc.).
Po wielu latach wreszcie zaczęliśmy znowu wprowadzać La Masie i trzeba kontynuować ten trend, bo to bez sensu trzymać tak drogą akademię, jeżeli nie wprowadza się średnio 1 gracza rocznie do pierwszego zespołu.
4
PSG w ciemno kupi Dembele bez badań lekarskich? bo jego dokumentacja medyczna to będzie chyba tirem transportowana z Barcelony do Paryża xD
0
Mamy 6 zawodników, tj. Ferran, Fati, Abde, Dembele, Raphnhia i Lewandowski na 2 pozycje w ataku...a jeszcze zimą ma być 7, tj. Roque. Trzeba więc Dembele namawiać do odejścia, cokolwiek wziąć teraz i zarejestrować może już teraz Roque. Abde można spróbować jako zmiennika dla Balde i zostanie w miarę rozsądnie 5 napastników.
0
aż się przypomina słynne polskie "grajcie na Wawrzyniaka..." xD
0
chcieliście zmian to macie Alonso...
4
Temu Roberto do opaski brakuje już tylko koszulki z nr 10 na plecach xD
5
z tymi los blancos by dali już sobie spokój, przecież ewidentnie widać, że to los negros...
1
coś spokojnie się zrobiło...dawać Gavi'ego! :)
1
brawo FdJ! o to właśnie chodziło! :)
0
@AlphaNumeric nie piszę, żeby mu nogę od razu złamać, ale niech nie myślą, że mogą sobie pozwalać na takie zagrania bez naszej reakcji.
5
No to czas na to, żeby nasi jakoś odpowiedzieli...jakieś ostre wejście w vinicusa mile by było widziane.
3
@Kinginiesta szczerze, kiedyś przy kampanii wyborczej w USA w 2016 roku robił świetne materiały. Trochę mi się nie chce wierzyć w taką metamorfozę, bardziej dla mnie to udawanie i skok na pieniądze, bo wyszło mu, że z tego będzie więcej $$$.
0
@macio_944 ja właśnie to tak odbieram, że właśnie serial robi błąd idąc drogą książek. Np. początek 3 sezonu mi się bardzo podobał (wcześniejsze kojarzę jako tako, bo powtórki nie robiłem sobie przed 3), bo naprawdę fajnie przedstawili relacje pomiędzy trójką głównych bohaterów, dla mnie to działało...ale na koniec poszli w zasadzie w historię z książek i prawdopodobnie dużo tego już nie dostaniemy. Nie będę ukrywał, że historią mojej młodości jest inna seria fantasy, gdzie mocniej akcentowana jest polityka, a bohaterowie odrywają w niej kluczową rolę i wolałbym tutaj alternatywną historię gdzie Ciri np. faktycznie obejmuje władztwo na armią Cintry i idzie na wojnę z Nilfgardem razem z Północą, ale rozumiem, że ten materiał miał mieć bardziej "kameralny" wydźwięk, to nawet 100 razy bym wolał, jakby tylko chodzili w trójkę i polowali na potwory bez większej otoczki fabularnej, a nie to co prawdopobnie dostaniemy...
ps. ale wiem, że fani serii mają inne podejście. Jedni umierają za to co zrobili z
Pierścieniami Władzy, drudzy za tego Wiedźmina, gdzie do obu mam podejście takie, że w zasadzie bardzo mnie to nie dotyka, ale za to co Amazon zrobił z pierwszym sezonem Koła Czasu do teraz wchodzę wkurzony, mimo że mineły już prawie 2 lata. Chociaż 2 sezon zapowiada się mimo wszystko dużo lepiej, przynajmniej po trailerze.
0
Dlaczego ludzie tak narzekają na serial Wiedźmin?
Niedawno właśnie przeczytałem pierwszy raz pięcioksiąg i tak szczerze...to uważam, że dobrze, że fabuła idzie trochę w inną stronę, ponieważ fabuła książek od części 3 wcale mnie jakoś nie porwała, a uważam wręcz, że poza bitwą pod Brenną, to była wręcz nudna...ciekawy może był świat, opis "wielkiej" polityki (ale tego było mało i szczątkowo) itd., ale sama fabuła dot. Geralta i Ciri mogła być dużo ciekawsza, mnie przynajmniej nie porwała.
0
Ma ktoś dane na temat BILANSU transferowego poszczególnych lig podczas tego okienka? bo same wydane kwoty nijak mają się do stanu finansów klubów danej ligi...to że klub A sprzeda piłkarza za 100 mln i kupi innego za 100 mln nie oznacza, że jest w dużo lepszej sytuacji finansowej od tego, kto nie kupi nikogo.
Plus do tego fajnie byłoby mieć zestawienie budżetów płacowych klubów poszczególnych lig oraz łączne kwoty deficytów budżetowych tych klubów.
Bo emocjonowanie się samymi wydatkami transferowymi jest po prostu głupie...
0
@Emhyr z takich wonderkidów, którzy za bardzo nie grali jeszcze w dorosłej piłce, to z ostatniego FM'a są np. Ben Seghir, Wanner, Bardghji, Kalokoh, Veloso, Amey czy Seimen. Znając życie połowa z nich przebije się na wyższy poziom w ciągu 2-3 lat.
3
@Emhyr widać, że w FM'a nie grywasz xD
5
@brzucho przeproś pana piłkarza Kittela!
1
@FcPortoFan1999 czy będzie 2:0, czy 3:1 itd. to dzisiaj już i tak nie ma znaczenia. Generalnie potrzebują wygrać 2, a najlepiej 3 bramkami w dowolnej konfiguracji.
1
@karolszymek nic lepszego nie wymyślisz, ale przygotowanie pewnie by ci sporo zajęło:
1
hmmm...miałem nie głosować na Konfederacje, dopóki na listach będą Braun i JKM...ale teraz już sam nie wiem, bo ja akurat Przemka bardzo lubię i świetnie wspominam z kampanii w 2015 roku.
0
Co byście powiedzieli na wypożyczenie Jadona Sancho z opcją wykupu?
W Borussi chłopak wymiatał, a w MU totalny zjazd i aż się prosi dla niego o zmianę otoczenia.
My w zamian powinniśmy zaproponować analogiczne wypożyczenie Ferrana, może jeszcze się okaże, że nagle obaj odpalą ;)
0
@Czajka90 te 15 mln to jeszcze bardziej bezczelne chyba, niż 10+5 od Juve za Kessiego. W tym roku we Włoszech chyba upały duże i coś im przygrzało za mocno.
4
@Ronin47 Nie. Musi po prostu zrównoważyć budżet, tj. wyjść z deficytu i wszystko od razu będzie ok.
0
@Kidd od czasu klęski z Bayernem w sezonie 12/13, to nie lubię 7UPa ;)