Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ricardinio14 Totti'ego akurat najbardziej jednak pamiętam...z bardzo słabego meczu w finale MŚ 2006.
2
gdybyśmy jednak wypożyczyli tego Neymara i dobrze "zgrali" jego coroczne L4 z tymi Dembele, to i tak w zasadzie będziemy mieli dostępnego przez cały czas jednego topowego skrzydłowego, a zważywszy że gramy z 4 w pomocy, 1 skrzydłowym i wysoko grającym Balde, to tak rozwiązalibyśmy nasz problem ze skrzydłami.
0
@PatrykBarca ale co to za inwestycja, skoro nigdy by nie miał tego sprzedać? Z dywidendy?! xD
2
@tomcias10 nie miałem na myśli instytucji państwowych albo publicznych, ale raczej samych obywateli. Jakby właściciel każdego plądrowanego sklepu paru odstrzelił, to może by się coś zmieniło?
0
Myślicie, że Francuzi w końcu dojdą do jedynego słusznego wniosku, że na to cale bydło jedynym rozwiązaniem jest broń palna?
0
trochę śmiesznie, że jedną z EUROPEJSKICH drużyn na IO 2024 w piłce nożnej będzie Gruzja albo Izrael xD bo nawet jeżeli Francja przegra z Ukrainą w 1/4, to na dzień dzisiejszy wydaje się, że Ukraina zbojkotuje IO 2024, także wtedy Izrael/Gruzja nawet z 4 miejsca dostaną awans ;)
0
@Esteban_ mój to kiedyś był co ciekawe w meczu ligowym, jak grałem Barceloną na wyjeździe z Villarreal, do przerwy remis ale miałem dwie czerwone kartki, a w drugiej połowie wygrałem na koniec 3-1...no ale wtedy był Messi, to była gra jak na kodach...no i kiedyś wygrałem z Realem 11-1 w półfinale SPH, do dzisiaj nie wiem jak to się stało.
0
@Nazio87 gorszy od Parejo chyba nie będzie?
0
@JaroCoach pisz do Tebasa, na pewno to ma i chętnie przygotuje odpowiednią prezentację podczas konferencji prasowej wraz z omówieniem ile dokładnie mln Barcelona musi zwolnić w budżecie wraz z podaniem przykładowej konfiguracji odejść zawodników, coby ułatwić nam negocjacje transferowe.
0
@VegetaPolska ja generalnie mam plan, żeby od przyszłego roku jak wybiorą na gospodarza Mundialu Hiszpanię i Portugalię zacząć trochę odkładać, żeby faktycznie sobie w czerwcu 2030 zrobić cały miesiąc urlopu i wyjechać na Mundial, przejechać i zwiedzić w tym czasie całą Hiszpanię i Portugalię, obejrzeć tyle meczów ile będę w stanie itd.
0
@VegetaPolska to tym bardziej - po co do Polski? Lepiej gdzieś za granicę wyjechać, poszerzyć sobie trochę horyzonty myślowe, zobaczyć jak tam jest ;)
Hiszpania jest idealna, żeby polecieć, wynająć auto i trochę też zobaczyć. Chyba, że chcesz tylko plaża&basen&alkohol, to wybierz Turcję.
0
@VegetaPolska wiesz, mieszkam na codzień w Kołobrzegu, to w tych wszystkich małych miasteczkach nadmorskich na Pomorzu Zachodnim byłem. W "sezonie" oczywiście wiele punktów gastronomicznych się otwiera, ale szału jeżeli chodzi o rozrywkę to za dużo nie ma. Polskie wybrzeże to nie Hiszpania nad morzem Śródziemnym, bo rozumiem że oczekujesz czegoś w stylu Salou, Benidormu czy Marbelli.
0
@Tasde ja bym bardziej powiedział, że jest to przełamywanie "tabu". Potem te gwiazdy będą opowiadać w wywiadach, że w zasadzie tak źle im się tam nie żyło w tej Arabii mimo różnic kulturowych itd., a za parę lat świat piłki się mentalnie przestawi tak, że kluby z Arabii nie będą musiały oferować wynagrodzenia x2/3/4, tylko np. 20/30% więcej, niż w innych krajach.
0
@BartqRKO a czym się by różniła drużyna z Rijadu w Lidze Mistrzów od (chwilowo oczywiście nie) jakiejś drużyny z Władywostoku? Cywilizacyjnie jednak Arabii chyba bliżej do Europy, niż większości Rosji.
0
@Kgorecki2500 Argentyna i Brazylia mają grać w Lidze Naarodów UEFA, także wiesz..geografia przestaje mieć znaczenie, kiedy na stole pojawiają się możliwości zarobienia $$$.
0
@VegetaPolska Gołębiewski sie otwiera dopiero na wakacje 2024. Do tego czasu, jeżeli szukasz jakiś rozrywek wybrałbym inny rejon.
1
Każdy myślał o Mundialu 2030 w kontekście Arabii, a może ich celem jest na serio zbudowanie czegoś prawdziwego?
moje przypuszczenia z dupy: biorą głośne nazwiska, żeby wzmocnić swoją pozycję przy zmianie federacji z AFC na UEFA, bo widzą na to szansę przy założeniu, że być może za chwilę Rosja obierze dokładnie przeciwny kierunek i będzie dla nich miejsce.
Nie da się bez projektu jak Superliga zbudować silnej ligi piłkarskiej poza Europą. Teraz mocno inwestują w zwiększenie przychodów nawet kosztem dużych strat, bo wiedzą, że przy FFP w Europie muszą do UEFA wejść z odpowiednio wyższego poziomu przychodowego, żeby w średnioterminowej perspektywie stać się ligą TOP5 w "Europie" (wobec słabości Ligue 1).
0
@escarabajo ale nie widzę zaplanowanego meczu o 3 miejsce...to który półfinalista dostanie awans?
0
@Eto'o9 R10 ale Ty wiesz, że Ferrran przychodził tutaj m.in. z powodów osobistych? I że może dla niego życie prywatne jest ponad karierę sportową?
0
@escarabajo ten turniej to też kwalifikacje do IO?
0
@HarveySpecter a dużo masz tych pracowników? bo skala robi znaczenie...a im mniej pracowników, tym więcej opcji na "legalne" ominięcie części ZUS itd.
0
Tak mi akurat teraz przypomniał poniższy artykuł, bo już liczymy te miliony ze sprzedaży, a pewnie znając życie dostaniemy z tej Arabii ofertę za Kessiego w wysokości 3 wielbłądów i 10 baryłek ropy.
https://rfbl.pl/najbardziej-absurdalne-transfery/#Rumunia_czesc_druga_-_Marius_Cioara_i_jego_kielbasiany_transfer
0
@FcPortoFan1999 ps tak z innej strony, skoro interesuje Ciebie ta liga, to czy twoim zdaniem ten Joao Veloso z Benfiki to taki duży talent jak go przedstawiają w FM'ie? xD
1
@FcPortoFan1999 jakby miał 22 czy 23 lata bym ci tylko przyklasnął...ale jak patrzę, to za chwilę będzie miał 31 lat...to chyba ostatni dzwonek na duży kontrakt (oczywiście w Europie). Poza tym mając w CV Man Utd. łatwiej potem coś dużego wyrwać będzie w tej Arabii czy MLS.
1
@FcPortoFan1999 ale za to dobrze dla jego portfela ;)
3
Kovacic idzie do City chyba wyrównać dwa rekordy:
1) Seedorf'a (wygrana LM w 3 różnych klubach),
2) Gento (6 razy wygrany Puchar Europy/LM).
na pierwszy ma duże szanse, a na drugi to zobaczymy.
1
@MOLESTA całkiem duże pieniądze, jeżeli tak będzie, to nie będzie to z pewnością turniej towarzyski grany rezerwami.
3
naszym problemem z transferami jest chyba po prostu fakt, iż mamy na nie...za dużo pieniędzy. Skoro nie ma na rynku żadnego DM'a odpowiadającego trenerowi na którego nas stać, to czy po prostu nie możemy dać szansy Nico, Garrido i Casado? Jeżeli nie wyjdzie, to zimą wznowimy poszukiwania transferu, ale do tego czasu niech każdy dostanie po te 2-3 mecze w pierwszej "11", a może się okaże, że żadnego transferu nie potrzeba? Czasami się zastanawiam w ogóle po co nam ta cała La Masia, skoro z klucza szukamy najpierw zawodników na zewnątrz, choćby przeciętnych 34-letnich jak Parejo zamiast wpierw dawać szansę własnym produktom...wydajemy na akademię dziesiątki milionów euro, a zawodnikom szansę dajemy praktycznie tylko jak poza oknami transferowymi się coś "zesra"...nie ma w tym żadnego planowania i logiki...dla mnie powinno być właśnie dokładnie na odwrót, tj. wpierw szansa dla cantery, a potem ew. zimą łatanie kadry wypożyczeniami czy transferami.
ps. to też szansa na zarobek, zawodnicy z rezerw na starcie są z niskimi kontraktami i ew. dość łatwo jest na nich coś zarobić.
3
Parejo to bym widział tylko w takiej konfiguracji, że to on by płacił klubowi za to, że może go reprezentować...chociaż jakiś sens ekonomiczny wtedy by jeszcze był.
2
@xvcWinterSoldier weźmiemy go, ale dopiero jak już będzie po 30-stce.