Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca od kiedy ukraińskie kluby nie mogą grać u siebie meczów w europejskich pucharach, to grają w nich po prostu słabo...moim zdaniem Slavia jest zdecydowanym faworytem.
1
Myślałem już, że Lech oba mecze w 4 rundzie będzie grał w Polsce, jednak niestety Dnipro swoje mecze "domowe" w pucharach gra w Koszycach na Słowacji :(
0
@Kengo a co za różnica jakie ma buty? niech każdy nosi takie, jakie dla niego są wygodne, albo jakie mu się podobają...
0
Tak jak wielokrotnie pisałem, że transfer Neymara były wspaniały, bo po prostu przywróciłby uśmiech u kibiców Barcelony, tak niestety uważam, że będzie problem z ustaleniem miejsca postawienia "przecinka" przy jego kwocie zarobków, a także wydaje mi się, że zawodnik i klub mogą się różnić w tym względzie o jedno miejsce.
1
@tristan87 persona powszechnie nazywana "seryjnym samobójcą".
0
@Bocheno1 tylko rotacje to żadne rozwiązanie dla zawodnika z ambicjami. Bo nawet jeżeli każdy zagra podobne minuty w sezonie, to i tak koniec końców ma znaczenie to, kto jest w once de gala i zagra np. z Realem, a kto kolejkę potem z Cadiz...
1
W sumie to śmiesznie by wyszło, jakby się okazało, że ze względu na to, że Kounde nie chce grać na PO tylko na środku obrony, to Barca bierze Cancelo, po czym Kounde...ląduje na ławce w hierarchii za Christensenem i Araujo xD
2
Wyraźnie widać, że mimo wszystko są coraz lepsze pieniądze w polskiej ekstraklasie, a co za tym idzie - coraz lepiej wyglądamy w pucharach. TOP15 rankingu UEFA to kwestia pewnie końca przyszłego sezonu, na koniec tego obstawiam "pechowe" 16 miejsce.
0
Hotic jest moim zdaniem za dobrym piłkarzem na Lecha i Ekstraklasę...za pół roku będzie dobra oferta i odejdzie.
0
@mordini123 raczej te z LE. Te z LM mają osobną ścieżkę.
0
@talizmo https://rankinguefa.pl/rozstawienia.htm - tutaj wszystko można sobie śledzić i analizować, jak chociażby grupę Barcy, która może się ułożyć zarówno z Dortmundem, Milanem i Newcastle, jak i z Lipskiem, Crveną zvezdą i jakąś Kopenhagą/Young Boys.
0
@mordini123 Legia nawet teoretycznie, jakby wszyscy wyżej rozstawieni odpadli, to i tak by nie była rozstawiona.
0
@talizmo Legia ma 0% szans.
0
@FcPortoFan1999 ps a sam ten wynik bez innych jest...niekorzystny dla Lecha, bo do grona drużyn rozstawionych w 4 rundzie dołącza Fiorentina...wolałbym dla Lecha Basel niż Violę tak szczerze.
0
@FcPortoFan1999 o ile CFR może faktycznie odpaść, to ta Drita z Pilznem, to ciężko widzę.
0
@koziar "Ludzie tu pierdo***i, że Puig ośmiesza MLS i powinien wracać do Barcelony"
Nie ma to jak postawić nieistniejącą tezę, żeby ją potem heroicznie obalać. Do TVP powinieneś wysłać CV, idealnie byś się odnalazł w reakcji Wiadomości xD
1
W sumie to nie wiem czego życzyć dla Rakowa teraz. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny scenariusz to ten najgorszy, tj. faza grupowa LE. Dla Rakowa najlepsza byłaby albo LKE (aby robić pkt do rankingu i rozstawień na kolejne lata) albo LM (bo pieniądze)...natomiast ta LE wcale może nie być dla Rakowa łatwiejsza pod względem sportowym niż LM, a pieniędzy z tego nie będzie niewiadomo jak więcej w porównaniu do LKE.
ps. ten rok jest też ostatnim, gdzie LKE tak "doładowuje" punkty do rankingu, bo za rok oczywiście lepsza będzie LE od LKE (8 meczów vs 6).
0
@Uukasz_93 no tak, żadnego Villarreal nie ograł...poza tym Bodo to też półka wyżej od Karabachu.
1
Mourinho byłby dumny z Rakowa, że nie kopiuje żadnego stylu Cruyffa czy Guardioli, tylko inspirację znajduje w lokalnych historiach i motywach, takich jak np. obrona Częstochowy.
0
Raków zakupił na ten mecz chyba "Champions League - Starter Pack":
- białe koszulki,
- miliony wrzutek,
- "kolorowy" drybler bez mentalu,
- tutaj jeszcze czekamy - jakiś karny z dupy czy inna większa kontrowersja sędziowska.
2
Nowy "rzecznik" Konfederacji powraca do coraz lepszej formy. Znamienne jest to, jak często teraz w mediach występuje, bo i dobrze zna tych wszystkich dziennikarzy i wydaje mi się, że jest przez nich też lubiany (jak np. Gozdyra) czy chociaż akceptowany. Wiadomo, że pierwsze okrążenie to standardowa "spowiedź", ale przy kolejnych już będzie w tym więcej merytoryki w proporcji ok. 50% tłumaczenia się z Mentzena, JKM czy Brauna i 50% na obecne tematy polityczne. Może uda mu się dobić ten statek do 20%.
0
Z tym Dembele to pewnie typowy Laporta. Potrzeba pieniędzy na teraz, to robi kolejną dźwignię, tj. odmawia zapłaty Dembele, który uzyska tę kwotę dopiero za 2/3 lata po prawomocnym wyroku z odsetkami, ale do tego czasu dla FFP będzie +50 z transferu, a nie +25 (nie licząc wynagrodzenia).
1
@mrboom bolognese to tylko z mięsa wołowego i trochę wieprzowego. Ja wpierw podsmażam warzywa (cebula, marchew, seler naciowy) i pancettę, potem mięso, potem zalewam czerwonym wytrawnym winem, gotuję aż odparuje, dolewam mleka, mieszam i jak się zacznie gotować, bo zalewam 1:1 passatą i pomidorami z puszki, dorzucam listki laurowe, a jak wszystkie się ponownie zagotuje to zmniejszam na mały ogień i zostawiam tak na całą noc...
1
@Kgorecki2500 wybrali łeb do gorzały.
1
@gmdfk a inna sprawa - to tak dla Ciebie, bo w rodzinie to potem różnie bywa...jeżeli oddanie części będzie polegało na przeniesieniu ułamkowego prawa własności, a co za tym idzie powstania współwłasności, to zadbaj, żeby od razu podpisać umowę quod usum, tj. umowę określającą, że graficznie wskazana na mapce część nieruchomości jest do twojego wyłącznego wykorzystania, a reszta jest dla brata. Już nie będę się rozpisywał po co, tylko dla swojego dobra po prostu to zrób dla większego zabezpieczenia na przyszłość.
0
@barcadreed nie musi.
5
@gmdfk może, hipoteka to tylko zabezpieczenie kredytu...ale pamiętaj, że jak brat nie spłaci kredytu, to bank może zlicytować nieruchomość, wraz z nowopostawionym przez Ciebie domem. Plus z umowy kredytowej mogą dla niego wynikać jakieś obowiązki notyfikacyjne etc. - tutaj to już każdy przypadek będzie inny. Zgody banku potrzebujesz tylko na wykreślenie hipoteki, a nie do sprzedaży. Często błędnie się to rozumie, bo na rynku nikt nie kupi nieruchomości z hipoteką albo chociażby bez zaświadczenia banku o spłacie kredytu, promesy etc.
1
@Gall i tak zagłosują na Konfederacje, bo nie mają innego wyboru. Po to na listach są JKM czy Braun.
ps. a prawdziwych wolnościowców (libertarian) w Konfederacji i tak nie ma...
2
Kto nie widział, to polecam. Obiektywnie patrząc, to Konfederacja to trochę taka obecna Barcelona, dużo (jak na politykę) młodych osób i organizacyjny burdel. Teraz przychodzi Wipler (Gundogan) i trochę ten obraz medialny będzie ogarniał, bo ma w tym spore doświadczenie, zarówno życiowe jak i zawodowe...a robota też nie jest aż tak trudna, bo jednak tłumaczyć Mentzena jest mimo wszystko łatwiej, niż JKM (jak w 2015). Zobaczycie, że z marszu stanie się medialnie postacią nr 3 w Konfederacji, swoistym rzecznikiem tej formacji. Z jego dołączeniem JKM, Braun czy Winnicki na szczęście bardzo stracą na znaczeniu, szczególnie pod względem medialnego przekazu.
https://www.youtube.com/live/FXYq2qr9R64?feature=share&t=41
0
@Herato to który z nich nie jest mężczyzną?