Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy a ilu masz na rynku wolnych trenerów z takimi sukcesami jak on? 5 medali dużych imprez z rzędu to jednak duże osiągnięcie.
0
@pinasmeister Joachim Löw na 1 sezon - test. Trener kozak dla reprezentacji, a dla klubu, to niewiadoma.
1
@Criss18Barca @DonCarletto a Pique chyba z Wisłą xD
1
@Comentateiro ja to dla odmiany chciałbym na 1 sezon w Barcelonie jakiegoś doświadczonego i uznanego trenera, bez tego całego DNA itd. Mój typ to Joachim Löw, który jednak przez wiele lat (od EURO 2008 do EURO 2016) zawsze dowoził przyzwoity wynik. 5 turniejów reprezentacyjnych z rzędu z medalem to jednak naprawdę fajny wynik, nawet jeżeli trenował taką potęgę, jak Niemcy. W XXI wieku nie była w stanie nawet się do tego zbliżyć Hiszpania.
1
@Criss18Barca mi się bardziej podobało, jak jakaś tępa dzida z tej Polski2050 czy jakoś tak powiedziała, że jej zdaniem powinno być pytanie referendalne o zmianę wyroku TK ws. aborcji...to już najwyższy poziom skretynienia, żeby proponować zmianę orzecznictwa w drodze referendum xD
0
@jaras121 lepsze zerwane więzadła. od razu spokój na dłuższy czas.
1
Lorient (10 drużyna zeszłego sezonu Ligue 1) budżet 80 mln euro, kiedy Lech ma ok. 27, a Legia ok. 31 xD
0
@Emhyr a to nie angielska wersja Les Bleus - czyli reprezentacji Francji?
0
Co do PSG, to jednak obronę będą mieli TOP, bo jednak docelowo Donnarumma, Hakimi, Marquinhos, Skrinar i Lucas + Ugarte na DMie to może być świetny blok defensywny. W pomocy będą też grali dodatkowo z Verattim, prawdopodobnie zostanie Mbappe, Ramos też może być ciekawym transferem, na prawym ataku będzie grał Dembele - zobaczymy jak tam będzie wyglądał...do pierwszej "11" tam brakuje tylko kreatywnego pomocnika, idealnie by im moim zdaniem pasował FdJ za Vitinhe, aż dziwne, że się za bardzo nie interesowali nim proponując w rozliczeniu np. Neymara, Ruiza/Solera i jakąś dopłatę z 60-65 mln Euro.
0
jest ktoś w stanie polecić jakąś dobrą najlepiej polską firmę, gdzie kupię wygodny fotel biurowy tak do 1500,00 zł, który się nie rozpadnie w rok/dwa? pytam generalnie o firmę, model sam sobie znajdę i wybiorę.
0
@SinMistico plus premie za mecze, podzielona premia za podpisanie kontraktu plus pewnie jakieś składki odprowadzają do ichniego ZUS - koło 14 mln to zapewne jest.
1
Fati, Fati, Fati...ale wy wiecie, że on ma 4 najwyższy kontrakt w drużynie?! Nie stać na tak drogich rezerwowych, dlatego musi odejść, skoro nie daje jakości na boisku. Gdyby miał 4-5 mln to był powiedział ok, poczekajmy aż odpali, ale on ma ok 14 mln i jeszcze 4 lata kontraktu. Jeżeli jest chętny, to trzeba go puścić, bo za rok możemy zostać z nim jak z Umitim, Lengletem i innymi, bo z taką pensją, słabą grą i zdrowiem będzie niesprzedawalny.
2
@Cule1234 ciężko, żeby nie czuł wdzięczności do Neymara. Gdyby nie on, to Roberto by już z 5 lat temu poleciał z tego klubu :)
0
@SuperPatsonFCB no bo było popandemiczne odbicie, w całej branży HORECA miałeś to samo na całym świecie. Ludziom brakowało wyjazdów wakacyjnych, koncertów, eventów, targów, fajnych restauracji, kina etc.
1
@Lucerfi a niech sobie i na jajach zrobi kolczyk, co komu do tego co robi w życiu prywatnym? Zachowanie pozaboiskowe to tylko wymówka dla usprawiedliwienia słabej formy. Marcos Alonso czy Sergi Roberto wcale nie potrzebują Neymara, żeby grać gówno. Chiellini czy Bonucci (nie pamiętam który, może obaj) jarali fajki całą karierę, a i tak byli TOP obrońcami. Wielo piłkarzy chlało i chleje, ale nigdy to nie jest problemem, dopóki dobrze grają.
9
Xavi to robi wszystko, żeby rozjebać do końca budżet Barcelony...gra antyfutbol na 1:0, którego nikt nie chce oglądać, zajeżdża piłkarzy powodując ich częste kontuzje mięśniowe, czym obniża ich wartość (a co za tym idzie obniża wartość klubu, dalej ratingi i mamy droższą obsługę zobowiązań), a na końcu blokuje przybycie świetnego konia marketingowego, jakim jest Neymar....czy Xavi jest naprawdę tak ograniczony umysłowo, że nie zdaje sobie sprawy z sytuacji finansowej klubu, gdzie generowanie nowych przychodów NA RAZIE jest w istocie ważniejsze od wyniku sportowego w tabeli La Liga na końcu? Jak pozbierają do kupy finanse, to będzie mógł budować sobie drużynę według własnego uznania, bo na razie na rynku transferowym to Barcelona jest trochę jak żebrak, co zbiera po śmietnikach odpadki po innych klubach. Żeby to zmienić, trzeba zacząć zarabiać pieniądze, a dopiero potem za te pieniądze kupować porządny garnitur, a nie kompletować to po lumpeksach i śmietnikach.
0
@_M4rtin Zgadzam się, że Messi bezczelnie ukradł Złotą Piłkę Inieście w 2010 roku.
4
taka różnica między Velde a Wszołkiem...
0
@PJ777 ale to madryciak, więc nie człowiek. Oni by płakali ze szczęścia, gdyby coś takiego stało się Gavi'emu. Nie mam w ogóle szacunku do tych kanalii i życzę im jak najgorzej.
0
@Mieszo jak nie spierdolimy znowu w LM, to Canal+ ci wystarczy z pakietem sportowym ;)
3
Legia powinna na rewanż jechać pod "neutralną" flagą, żeby Polacy nie musieli się jej wstydzić.
1
Santos ma dzisiaj na trybunach flashbacki z drugiej połowy z Mołdawią xD
0
@Poloks jakie wywalić? dać mu się gdzieś ograć, a potem albo wróci za rok, albo dostaniemy 100 mln euro na jakiś bardziej potrzebny transfer.
2
Legia "xD" Warszawa
0
@FcPortoFan1999 sam oceń:
0
@FcPortoFan1999 nie tylko polska piłka...taki Dembele też by to spierdzielił w 9/10 sytuacji.
0
@FcPortoFan1999 weź poprawkę, że to polski klub i polski zawodnik. Daleko byłbym od stwierdzenia, że to powinna być bramka. Jakby mu zeszła, to może by jakiś farfocel wpadł...
0
ten Gual to ma chyba podrabiane papiery, nie wierzę, że hiszpański zawodnik może tak tragicznie przyjmować piłkę...
2
@MesQueUnClub96 ten Gual może i ma zagraniczne nazwisko, ale przyjmuje piłkę jak Rasiak, sami swoi ci zagraniczni zawodnicy xD
0
A gdyby tak zrobić operację trójstronną, gdzie:
PSG sprzedaje Neymara do Arabii z obowiązkiem jego wypożyczenia do Barcelony na 1 sezon, a Barcelona w zamian wypożycza do PSG Fati'ego z opcją wykupu na poziomie 100 mln Euro?