0

Jeżeli miałbym wybierać, czy w kolejnym sezonie Liga, 1/2 LM i wygrana CdR vs. przeciętna liga (3/4 miejsce), szybki out z CdR i wygrana w LM, to zdecydowanie wolę tą drugą opcję, bo będzie zbawienna dla finansów.
a żeby dojść do finału, to wcale nie trzeba grać wybitnego futbolu, co pokazał Inter w zeszłym sezonie.

0

@MessiForeverTheBest tylko Tebas nie pozwoli, bramkarze mogą mieć tylko 1, 13 i 25 :(

0

@Sulimo oby nie, bo 3/4 filmy były słabe. Ja obstawiam, że w Avengers Secret Wars zakończy grę w MCU.

0

@MessiTheBesst "raz, że Robert gorszym zespołom w La lidze nie umie strzelić," - a kto walnął hattricka Victori Pilzno rok temu? To raczej silniejszym mniej strzela.

0

@jeonek bo dalej wydajesz więcej niż zarabiasz, co w tym trudnego do zrozumienia jest? Jeżeli byś zarabiał 5k PLN i miał miesięcznych rat różnych kredytów na 15k PLN, to redukcja tego do np. 8K PLN wcale ci problemu nie rozwiążę. Tak samo działa w przypadku Barcelony.

0

jaki byście chcieli terminarz dla nas w LM?
moim zdaniem optymalnie by było po kolei Porto (D), Szachtar (W), Royal A (W, D), Szachtar (D), Porto (W).

0

wiem, że teraz przy karnych nie można się zatrzymać...to znaczy, że z miejsca nie można strzelać w stylu gola Ronaldinho w meczu z Chelsea?

0

@maroon Fati, zarobki brutto na poziomie 14 mln euro za sezon, faktycznie tani xD

0

@maroon ale dalej to wszystko są wydatki, które nie są niespodziewane. Wiesz, że będziesz je miał. Dlatego chcąc kogoś kupić nowego musisz często sztucznie wygenerować nowe przychody i stąd te wszystkie cyrki które obserwujemy. I będą trwać niestety, dopóki ktoś nie powie, że czas na 2 sezony przejściowe, gdzie po prostu stawiamy na tańsze rozwiązania :(

0

2

Wielu się z was pyta ile jeszcze będzie zamieszania z rejestracjami zawodników...to mam do tych osób tylko jedno pytanie - czy wy naprawdę nie wiecie, że my nadal prowadzimy klub na kredyt i dopóki będziemy funkcjonować ponad stan, to będzie co okienko tak to wyglądać? Bartomeu zapożyczał się w bankach/kontraktach, a Laporta wyprzedaje majątek klubu...w obu przypadkach wydajemy więcej niż faktycznie zarabiamy. Jeżeli zaczniemy wydawać na poziomie przychodów, to z dnia na dzień znikną te wszystkie problemy.

0

trener duńczyków daje nawet bramkarza do pola teraz xD

5

@Comfortable_ jaki kraj, taki Kun

0

@Popitek12 przecież dostał Szachtar zamiast Crveny zvezdy?

1

@GeraltzKatalonii to równie dobrze rotacje można robić z Las Palmas czy Mallorcą, a w LM grać once de gala.

0

Nie liczcie na jakieś rotacje w 5/6 meczu, każda wygrana to 2,8 mln euro, trzeba te pieniądze zebrać z boiska.

0

Xavi na konferencji będzie i tak biadolił, że ma Szachtar zamiast Crveny zvezdy xD

16

Abidal TOP, powinien dostać nagrodę za najlepszego gracza Barcelony za sierpień xD

0

Czemu Sociedad może do grupy D? przecież 3 hiszpańskiej grają 1 dnia, a tylko 1 drugiego....

2

Abidal z tą wątrobą z czarnego rynku to dostał też chyba w pakiecie za darmo rentgena xD

0

@seba1324 w Hamburgu......

2

Kurde, ten Abidal to powinien dostać stałą robotę przy tych losowaniach xD

0

@MesQueUnClub96 i pisze to ten, co wczoraj bał się Salsburga i Unionu Berlin dla Barcelony xDDDDDDDD

0

Mamy niestety 33% szans na Newcastle teraz

0

Reak ma Napoli albo Benfice xD

0

@Comentateiro no tak, bo Gundogan nadal czeka na rejestrację, nie?

0

@peetwithbarca tylko nie Celtic...nie masz dość tych wszyskich Cadizów, Getafe itd.?

0

@Katalończyk 99 Raków wygra LKE i Ligę. I będzie musiał wybierać między grą w el. LM a pewną fazą grupową LE. Ciekawe co by wybrali.

0

@MesQueUnClub96 a co? lepiej jak w 20/21? łatwa grupa, a potem od razu szybkie 4 gongi na ryj w 1/8? jesteśmy nadal na etapie budowy drużyny, nasza młodzież potrzebuje ogarnia z dobrymi drużynami (ale nie będących tymi z absolutnego TOPu). Wymagająca grupa tylko w tym pomoże. Inter czy United to nie jest Arsenal.

0

Ja w grupie LM chcę:
z 2 koszyka: Inter lub United - chcę, żeby drużyna pokazała wyraźny progres względem poprzedniego sezonu.
z 3 koszyka: RB Salzburg - strasznie mi się podoba model budowy tej drużyny na młodych piłkarzach, ich promowanie i dalsza sprzedaż, wzór dla polskich drużyn.
z 4 koszyka: Union Berlin - bo blisko i można by spróbować kupić bilety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?