Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli miałbym wybierać, czy w kolejnym sezonie Liga, 1/2 LM i wygrana CdR vs. przeciętna liga (3/4 miejsce), szybki out z CdR i wygrana w LM, to zdecydowanie wolę tą drugą opcję, bo będzie zbawienna dla finansów.
a żeby dojść do finału, to wcale nie trzeba grać wybitnego futbolu, co pokazał Inter w zeszłym sezonie.
0
@MessiForeverTheBest tylko Tebas nie pozwoli, bramkarze mogą mieć tylko 1, 13 i 25 :(
0
@Sulimo oby nie, bo 3/4 filmy były słabe. Ja obstawiam, że w Avengers Secret Wars zakończy grę w MCU.
0
@MessiTheBesst "raz, że Robert gorszym zespołom w La lidze nie umie strzelić," - a kto walnął hattricka Victori Pilzno rok temu? To raczej silniejszym mniej strzela.
0
@jeonek bo dalej wydajesz więcej niż zarabiasz, co w tym trudnego do zrozumienia jest? Jeżeli byś zarabiał 5k PLN i miał miesięcznych rat różnych kredytów na 15k PLN, to redukcja tego do np. 8K PLN wcale ci problemu nie rozwiążę. Tak samo działa w przypadku Barcelony.
0
jaki byście chcieli terminarz dla nas w LM?
moim zdaniem optymalnie by było po kolei Porto (D), Szachtar (W), Royal A (W, D), Szachtar (D), Porto (W).
0
wiem, że teraz przy karnych nie można się zatrzymać...to znaczy, że z miejsca nie można strzelać w stylu gola Ronaldinho w meczu z Chelsea?
0
@maroon Fati, zarobki brutto na poziomie 14 mln euro za sezon, faktycznie tani xD
0
@maroon ale dalej to wszystko są wydatki, które nie są niespodziewane. Wiesz, że będziesz je miał. Dlatego chcąc kogoś kupić nowego musisz często sztucznie wygenerować nowe przychody i stąd te wszystkie cyrki które obserwujemy. I będą trwać niestety, dopóki ktoś nie powie, że czas na 2 sezony przejściowe, gdzie po prostu stawiamy na tańsze rozwiązania :(
0
@KrwawiaceoczyVEB
2
Wielu się z was pyta ile jeszcze będzie zamieszania z rejestracjami zawodników...to mam do tych osób tylko jedno pytanie - czy wy naprawdę nie wiecie, że my nadal prowadzimy klub na kredyt i dopóki będziemy funkcjonować ponad stan, to będzie co okienko tak to wyglądać? Bartomeu zapożyczał się w bankach/kontraktach, a Laporta wyprzedaje majątek klubu...w obu przypadkach wydajemy więcej niż faktycznie zarabiamy. Jeżeli zaczniemy wydawać na poziomie przychodów, to z dnia na dzień znikną te wszystkie problemy.
0
trener duńczyków daje nawet bramkarza do pola teraz xD
5
@Comfortable_ jaki kraj, taki Kun
0
@Popitek12 przecież dostał Szachtar zamiast Crveny zvezdy?
1
@GeraltzKatalonii to równie dobrze rotacje można robić z Las Palmas czy Mallorcą, a w LM grać once de gala.
0
Nie liczcie na jakieś rotacje w 5/6 meczu, każda wygrana to 2,8 mln euro, trzeba te pieniądze zebrać z boiska.
0
Xavi na konferencji będzie i tak biadolił, że ma Szachtar zamiast Crveny zvezdy xD
16
Abidal TOP, powinien dostać nagrodę za najlepszego gracza Barcelony za sierpień xD
0
Czemu Sociedad może do grupy D? przecież 3 hiszpańskiej grają 1 dnia, a tylko 1 drugiego....
2
Abidal z tą wątrobą z czarnego rynku to dostał też chyba w pakiecie za darmo rentgena xD
0
@seba1324 w Hamburgu......
2
Kurde, ten Abidal to powinien dostać stałą robotę przy tych losowaniach xD
0
@MesQueUnClub96 i pisze to ten, co wczoraj bał się Salsburga i Unionu Berlin dla Barcelony xDDDDDDDD
0
Mamy niestety 33% szans na Newcastle teraz
0
Reak ma Napoli albo Benfice xD
0
@Comentateiro no tak, bo Gundogan nadal czeka na rejestrację, nie?
0
@peetwithbarca tylko nie Celtic...nie masz dość tych wszyskich Cadizów, Getafe itd.?
0
@Katalończyk 99 Raków wygra LKE i Ligę. I będzie musiał wybierać między grą w el. LM a pewną fazą grupową LE. Ciekawe co by wybrali.
0
@MesQueUnClub96 a co? lepiej jak w 20/21? łatwa grupa, a potem od razu szybkie 4 gongi na ryj w 1/8? jesteśmy nadal na etapie budowy drużyny, nasza młodzież potrzebuje ogarnia z dobrymi drużynami (ale nie będących tymi z absolutnego TOPu). Wymagająca grupa tylko w tym pomoże. Inter czy United to nie jest Arsenal.
0
Ja w grupie LM chcę:
z 2 koszyka: Inter lub United - chcę, żeby drużyna pokazała wyraźny progres względem poprzedniego sezonu.
z 3 koszyka: RB Salzburg - strasznie mi się podoba model budowy tej drużyny na młodych piłkarzach, ich promowanie i dalsza sprzedaż, wzór dla polskich drużyn.
z 4 koszyka: Union Berlin - bo blisko i można by spróbować kupić bilety.