1

@Deviler będzie tragedia. Lewandowski nie będzie go zupełnie szanował. Papszun nie ma żadnych osiągnięć zarówno jako trener jak i piłkarz. Osiągnięć oczywiście w skali piłkarza klasy Lewandowskiego.

3

@Rust_Cohle dla mnie bardziej pamiętne będą jednak dwie bramki pewnego Andrzeja. Jedyne chyba bramki, po których miałem autentycznie łzy szczęścia:



12

"Javier Tebas: Lamine Yamal zapowiada się na cracka"...dlatego zrobię co w mojej mocy, żeby jego nowy kontrakt nie został zarejestrowany, dzięki czemu odejdzie z La Liga za darmo. Dzięki mnie La Liga jest najlepsza na świecie i nie potrzebuje więcej cracków xD

2

@AFA90 to już Puchar Gampera jest bardziej oficjalny xD

0

@Artysta9 Araujo + Gavi + Baena na klasyk jak znalazł. Vinicius by już w tunelu przed meczem łapami machał xD

0

@Hubertusk i tak lepszy od tego słabego Raphinhi, który nawet jak jest w formie, to jest przeciętny, a jak jest bez formy, to jego gra to bieda ostateczna.

1

@Sulimo nie...bez Felixa, do środka obrony Inigo, a Balde i Cancelo wyżej.

4

Nie wiem czy ktoś wrzucał, ale dzisiaj Hiszpania na Polsat Sport Premium 4, więc Ci co mają Canal+, to też mogą obejrzeć ;)

1

Trener Hiszpanów zupełnie jak Xavi - najpierw daje Yamala z ławki, widzi jak dobrze gra na tle konkurentów, a potem mimo, że chłopak ma tylko 16, mówi sobie: "nie będę robił k**wy z logiki, bo idiotyzmem jest dawać pierwszy skład jakimś gorszym patałachom, kiedy mam do dyspozycji taki diament". I cyk, kolejne 60 min w reprezentacji będzie dla Yamala. Ja już przy pogłoskach o powołaniu w sierpniu mówiłem, że to nie będzie żadne powołanie dla celów jakiejś blokady, tylko na EURO za niecały rok Yamal będzie zaczynał jako starter.

1

Już w sobotę startuje wreszcie w pełni sezon 23/24, bo grając jak dotychczas tylko 1 mecz w tygodniu w ogóle nie czuć było tego klimatu. Liga Mistrzów w środku tygodnia to jest to co na się oczekuje.
Na rozgrzewkę mamy łatwą fazę grupową, gdzie jak to mawiał Igor Błachut, tylko "idiota bez szkoły" może uważać, że będziemy mieli jakiekolwiek problemy żeby z niej wyjść, a tak naprawdę to liczę na luzie na 1 miejsce i 16 pkt w grupie. Potem decydujące będzie losowanie, ale jak nadal będzie losował Abidal, to liczę w tym sezonie nawet na finał tych rozgrywek, jak Inter rok temu. Jeżeli mielibyśmy wygrać w tym sezonie LM, to w lidze nawet miejsce poza TOP4 przyjmę z uśmiechem. Perfekcyjna gra w pucharach to dla nas priorytet w tym sezonie z uwagi na jeszcze małe szanse na kwalifikacje do KMŚ. Dopóki są, trzeba walczyć. Once de gala mamy kompletną i na najwyższym światowym poziomie. A ewentualny ból dupy tych wszystkich "rzekomych" kibiców Barcelony, którzy tak naprawdę nie są kibicami Barcelony tylko pojedynczych jednostek z nią w przeszłości związanych, byłby dodatkowy plusem całej sytuacji ;) A wszystkim prawdziwym Cules życzę pełnego emocji i satysfakcji sezonu 23/24 w wydaniu Barcelony Xaviego Hernandeza Creusa.

0

@tomek8756 w zbyt ograniczony sposób na to patrzysz...bo prawdziwa patologia tego polegałaby na tym, że nawet jeżeli będzie sytuacja, iż pojawi się ten rzekomy gwałciciel to wtedy...jako pierwszy on sam oskarży kobietę o gwałt i ta zgwałcona kobieta będzie musiała jednak udowadniać przed sądem, że nie jest przestępcą xD

1

@Comentateiro z jednej strony fajniejsze od Hey Jude, a z drugiej strasznie krótkie, jakiś czas temu mocno przeszukałem yt i nie znalazłem nic dłuższego niż te ok 30 sek. Więc dalej Hey Jude jest wyżej jednak.

0

@cris27 Messi cały sezon 21/22 miał chwilowy i drastyczny zjazd, także różnie to się układa.

0

@Danny Gaucho to szkoda...on by się w Polsce moim zdaniem dobrze odnalazł.

0

@RomanHoffer za 3 lata będzie.

0

Czy ktoś wie, czy Cesare Prandelli zakończył już karierę trenerską?

0

@Barcasub to jak tak się cofamy, to ja dam: Otto Rehhagel ;)

2

@JordiAlbion pewnie dla niego i Messi'ego nie byłoby miejsca w 1 drużynie, ale przynajmniej byśmy go po pierwsze drogo sprzedali, a po drugie nie do Realu ;)

2

@FCBparasiempre dział medyczny ma pełnię dokumentacji zdrowotnej zawodnika. Idę o zakład, że był problem z papierami na tą kupioną na czarnym rynku w Afryce wątrobą i klub nie chciał być potem odpowiedzialny za ew. zgon w czasie meczu czy inne niefortunne wydarzenie.

2

@fart w 2003 my wzięliśmy Quaresme, a United Ronaldo...gdyby było na odwrót, to co innego byśmy mówili.

0

@tristan87 z francuzów do tego naszego pierdolnika to tylko Raymond Domenech ;)

0

@tristan87 najlepsze z tą rybą ;)

0

@MessiForeverTheBest mniej więcej tak xD


0

@P33ck poczekać do ostatecznego zakończenia eliminacji. Bo ja jestem bardzo ciekawy, co trener Santos miałby do zaproponowaniu do przejściu cyklu 3-tygodniowego przygotowania do imprezy.

2

Zachodni trenerzy reprezentacji:
1. Didier Deschamps - Francja - od 11 lat
2. Gareth Southgate - Anglia - od 7 lat
3. Joachim Löw - jeszcze niedawno Niemcy - 15 lat (+2 jako asystent)
4. Del Bosque - Hiszpania - 8 lat, potem Lopetegui - 2 lata (ale tu Perez namieszał), potem Enrique - 4 lata.
5. Santos - Portugalia - 9 lat (dopiero co skończył), a zastąpił go Martinez - Belgia - 6 lat.
6. Petković - Szwajcaria - 7 lat (2014-21), wcześniej był Hitzfeld - 6 lat, a wcześniej Kuhn - 7 lat, więc obecny Yakın ma jako tako komfort pracy.
7. Clarke - Szkocja - dopiero 4 lata, ale jak zaczęli teraz grać w piłkę po tym czasie, tutaj min. będzie miał 6-8 lat.
8. Šilhavý - Czechy - 5 lat.

można by tak dalej wymieniać...a jak to działa w Polsce? do 1 nieudanego turnieju/eliminacji i zmiana?

0

już za 8 dni Robert Lewandowski zaliczy pierwszego w tym sezonie hat-tricka w LM.

0

@MarcepanowyKsiaze ja jestem nadal za tym, żeby wziąć Nawałkę, a potem rozprawiać nad jego błędami popełnionymi w ćwierćfinale EURO 2024 :)

1

@MarcepanowyKsiaze na pewno drużyna miała charakter. Tyle wyników co wyciągaliśmy w końcówkach meczów, to był ewenement na skalę światową (w eliminacjach). Mieliśmy wtedy "mental" prawie jak swego czasu Real w LM.

0

@MarcepanowyKsiaze ostatnią stabilizację mieliśmy przy Nawałce. Były nie tylko wyniki, ale wtedy reprezentacja naprawdę miała charakter. Niestety jeden nieudany turniej przesłonił wszystkim 4 lata dobrej pracy i zaczęliśmy karuzelę trenerską...

0

@Kgorecki2500 no tak, zapomniałem że to polska i polactwo. Ja jednak wolę przyjmować trochę wyższe, zachodnie standardy przy tym wszystkim. Moim zdaniem najwybitniejszy piłkarz w historii danego Państwa zasługuje na koniec kariery, by dać mu po prostu kredyt zaufania po paru słabszych meczach...szczególnie, że nadal sportowo bez dyskusji jest najlepszym zawodnikiem tej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?