0

@Tomo1989 Stare jest nieważne już. A nowe się nie zaktualizowało.

0

Po jakim czasie powinno się pojawić prawo jazdy w mObywatel od odbioru fizycznego dokumentu?
Bo miałem dziś absurdalną sytuację, kiedy wymieniałem prawo jazdy (ważność badań), przyniosłem też stare dla porównania danych, w pewnym momencie kobieta mówi, że musi mi to stare "unieważnić", ale się pomyliła i przecięła mi te nowe xD
Potem mówi, że zamówi i tak nowe, ale to nowe przecięte mi wydała i poinformowała, iż i tak jest ono w systemie (a nawiasem tego starego nie przecięła xD), więc to w sumie nieważne...tylko teraz tak patrzę i na razie tego nowego nie ma elektronicznie xD

2

Kij ze stylem, ważne byśmy wygrali nasz mecz w LM dnia 1 czerwca 2024 r.
Wolę co kolejkę i rundę do końca sezonu takie mecze po 1:0 jak dzisiaj, niż piękną klęskę w 1/4 czy 1/2.

0

Najważniejszy mecz jesieni wygrany. Mamy dość prostą drogę do 1/4 LM, a tam już wszystko od losowania będzie zależeć.

0

Xavi pomaga ile się da Porto, daje jeszcze teraz Alonso. Jak Porto nie strzeli nic, to będzie kompromitacja.

1

ostatni raz tak zdegustowany stylem byłem oglądając jakikolwiek mecz reprezentacji Polski w 2023 roku...

0

@Hosh nikt nie pisze, że nie wyjdziemy z grupy, nie dorabiaj już ideologi. Na wynik też nikt nie narzeka. Wszyscy tylko piszą, że nasza gra dzisiaj to gówno, co jest niestety prawdą.

1

no i Roberto, Xavi chce jeszcze poddymić w tym meczu xD

0

ludzie, Fermin wejdzie za Yamala, to jeszcze nie czas na 90 min tego chłopaka, bo mamy w weekend jeszcze mecz, a rezerwowych napastników brak...ew jeszcze Christensen za Romeu i przechodzimy na 3-5-2.

6

mega słabe te żółte koszulki.

0

@barcelonaLM potwierdzają to m.in. finały MŚ 1994, 2002, 2010, 2014, 2022, 2026...

1

Szkoda, że taki potworek wyjdzie z tych MŚ...ja tam wolałbym klasycznie Hiszpania + Portugalia i to by na pewno był turniej mojego życia...no ale lepiej tak, niż w ogóle, bo jeżeli zdrowie dopisze, to już można planować miesięczny wyjazd na mundialowe wakacje na Półwysep Iberyjski!

1

Jeszcze jutro wygrana Barcy i Atletico, porażka Newcastle i City i będzie perfekcyjna 2 kolejka LM ;)

0

druga kolejka LM, druga bramka strzelona przez bramkarza głową.

1

@bartas97 oficjalnie to będzie, jak go prawomocnie wyłączą ze spółki za odszkodowaniem, tj. za jakieś 2,5-3 lata.

2

ależ on ma charakter! xD

1

@Criss18Barca jak do TVP, to moim zdaniem powinni dać Brauna, najwięcej u wyborców PiS może ugrać.
ps.


0

@michal26 Ja uważam, że idealny byłby format LM z dwoma fazami grupowymi + Final8 jak w 2020 roku. W drugiej fazie grupowej (I, J, K, L) tylko 4 mecze, bo tam w wyniku losowania dwie grupy by się łączyły, a drużyny nie powtarzałyby spotkań między sobą. Po takiej mocnej selekcji dostajemy na koniec ponad tygodniowy Final8 (pt-sob po 2 mecze dziennie w 1/4, wt-śr mecze w 1/2, w sob finał) w dużym mieście europejskim, gdzie są przynajmniej 2 większe stadiony (Lizbona, Madryt, Sevilla, Barcelona, Londyn, Manchester, Stambuł etc.), ew. stadiony blisko siebie (Mediolan i Turyn; Kolonia i Dortmund, Edynburg i Glasgow etc.). W tym systemie ciężko wejść niespodziewanie do 1/4, ale jak już ktoś wejdzie, to może sprawić niespodziankę, bo każdy 1 mecz to zawsze inna historia. Meczów do finału tyle co teraz (13), więc nie zwiększamy obciążenia piłkarzy, ale zwiększamy jednocześnie liczbę samych meczów w LM z obecnych 125 do 135.

0

to bardziej samobój bramkarza, niż gol...

0

każda drużyna La Liga powinna mieć opcję wypożyczenia Pablo Maffeo na mecz z Realem.

1

@jaras121 miejmy nadzieję, że ktoś się nim dziś szybko zajmie i szybko zejdzie z boiska.

1

Szkoda, że Castellanosa już nie ma w Gironie :(

0

Myślicie, że do 14 października paliwo spadnie do ok. 5,00/L? xD

0

przy kontuzji Raphinhi liczę na to, że za tydzień z Granadą przy korzystnym wyniku z 10-15 minut dostanie Noah Darvich.

0

tak teraz sprawdziłem, że rewanż z Sevillą gramy w...38 kolejce. Liczę, że będzie to mecz rozstrzygający o naszym mistrzostwie, a Ramos strzeli znowu decydującego samobója w doliczonym czasie gry...przecież tam zamieszki w Madrycie by wybuchły xD

15

Wyobraźcie sobie, że wygrywamy ligę o 1 pkt dzięki tej bramce Ramosa, którego Real przed sezonem nie chciał, a teraz wobec kontuzji Militao i Alaby bardzo by im się przydał...Przecież białym styki w mózgu przepali xD

2

Chciał strzelić, to strzelił xD

0

@FcPortoFan1999 nie chcę ani polskiego, ani francuskiego, ani hiszpańskiego, ani żadnego innego ;) poproszę tylko o opcję bez żadnego komentarza.

0

@FcPortoFan1999 ale ja chcę słyszeć stadion, piłkarzy itd.

0

da się jakoś wyłączyć komentarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?