Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom Barcelona, Lewandowski (13), Barcelona (27), Royal Antwerp, 18 punktów, 13.
0
LM, sezon 23/24, Barcelona strzela gola w 1/2 z City na wagę awansu do finału w doliczonym czasie gry, a Guardiola trochę wychodzi z roli i powtarza słynny bieg. Tak widzę ten sezon :)
2
@lntrowertyk od 1991 roku generalnie dobrze sobie radzimy POMIMO tego, że politycy robią co mogą, żeby przeszkadzać przedsiębiorcom ;) Nie chodzi o to jak jest, tylko o to jak może/powinno być.
0
jeszcze się jutro zdziwicie, jak Kulesza selekcjonerem uczyni jutro samego siebie xd
1
@Crystal37 kiedyś tak, dzisiaj chyba wystarcza przelew weryfikacyjny.
ps. kiedyś w dniu 18 urodzin zakładem konto, to nawet w odpowiedzi na weryfikację dostałem życzenia xD
1
@FcPortoFan1999 RFN*
0
@MesQueUnClub_87 2010 Inter, 2012 Chelsea, 2013 Borussia, 2014 Atletico, 2016 Atletico, 2019 Tottenham, 2021 Chelsea, 2023 Inter...do tego moim zdaniem 2015 i 2017 Juventus...żadna z tych drużyn nie była faworytem przed sezonem do awansu do finału LM i każda z nich się tam meldowała. Uważam wręcz, że co sezon to prawie pewnik, że swego rodzaju "czarny koń" dojdzie do finału. W tym roku moim zdaniem będziemy to my tak dla odmiany (bo generalnie w latach 2010-2019 zawsze byliśmy w gronie faworytów, a nie żadnych pretendentów).
0
@Dankho94isback ale my graliśmy z nimi tylko w ramach LM. Dla samej ligi to się zgodzę, że te historyczne statystki tak nie ważą, bo każdy sezon jest inny. Natomiast, żeby się dostać do LM to musisz reprezentować pewien poziom, który w przypadku Arsenalu zawsze okazywał się znacznie słaby od naszego. Mamy z nimi bilans 6-2-1. Nam zawsze się dobrze grało z drużynami grającymi pozytywną, otwartą i ofensywną piłkę, podczas gdy naszymi nemezis były drużyny bardzo dobrze "zorganizowane" w defensywie jak Inter, Chelsea czy Bayern.
0
Komentarz usunięty
0
@Dankho94isback Arsenalu to ja się w ogóle nie obawiam. Akurat dużo gorszy Bayern dla nas, bo historycznie z Arsenalem zawsze na luzie szło, a z niemcami zupełnie odwrotnie xD
3
Dawno nie czekałem tak niecierpliwie na nowy sezon Ligi Mistrzów jak w tym roku. Bo dawno tak dobrej myśli nie byłem odnośnie gry i jakości zespołu. Szczerze, to jeżeli w fazie pucharowej unikniemy City i Bayernu, to moim zdaniem dojdziemy do finału.
0
@MichuZ44 prócz dyskusji w przedmiocie bramkarza i błędnego składu środka obrony, to co w tym jest niepoprawnego?
0
"Musimy awansować z pierwszego miejsca do kolejnej fazy." - ten cytat powinien być w nagłówku, a nie o wyjściu z grupy.
4
@Eto'o9 R10 Kounde w sobotę, jak będzie Araujo. De Jong pewnie podobnie, ew. zagra krócej jutro, jak szybko zamkniemy mecz. Lewy musi grać wszystko, żeby trzymać formę.
1
@AlwaysBlaugrana dobrze, że pomiędzy Sevillą a Porto mamy 5 dni przerwy.
1
@TR3YWAY na LM wyjdzie w pierwszym nawet w 6 kolejce, jak byśmy mieli przed tym meczem komplet punktów. Lewy jest pazerny na gole w LM jak kiedyś Ronaldo i Messi.
4
Liczę przy dobrym wyniku na minuty Fermina. I Yamal na prawym skrzydle, a nie jak z Betisem na lewym, gdzie traci z 50% swojego potencjału.
1
minęło 7 dni i nadal podtrzymuję stanowisko, że jutro Robert Lewandowski zaliczy pierwszego w tym sezonie hat-tricka w LM.
0
@Messibestplayerintheworld Mikkel Hansen
0
@mekston 90% osób tutaj już go sadzało na ławce i się pozbywało przed tym meczem.
1
Lewandowski strzela, cała Polska i La Rambla w żałobie.
0
@dejwor w Hiszpanii to piłkarz wpłaca klauzulę do La Liga. a pieniądze ma od klubu, z którym będzie podpisywał kontrakt.
4
Yamal z Ferranem w pierwszym to marzenie, Lewandowski i Felix wchodzący za nich na zmianę, a Raphinhia najlepiej na trybunach ;)
0
@Davvd ale to było w 2017 roku przy sprzedaży Neymara za 222 mln...
0
@pioz123 @DonCarletto Oceńcie warsztat Papszuna, biorąc pod uwagę, że trenerami Lewandowskiego byli m.in. Klopp, Guardiola, Ancelotti czy Heynckes...serio postawcie się w sytuacji Lewandowskiego, który będzie słuchał pomysłów tego trenera i na bieżąco sobie to porównywał z tym czego się nauczył od tych wyżej wskazanych...przecież szybko zacznie traktować Papuszna jak jakiegoś amatora.
1
@FcPortoFan1999 to najlepiej trio, jak w Niemczech. Dodaj do tego Borka, który będzie odpowiadał za mowy motywacyjne w szatni ;)
1
@LM10GOAT Tymczasowa opcja najlepsza z możliwych. Długofalowo byłaby zła.
1
@DonCarletto bez przesady. Ktoś z osiągnięciami jak np. Claudio Ranieri by wystarczył (niekoniecznie on konkretnie, podałem jako przykład).
0
Tak tu tylko przypomnę najwspanialszy komentarz po bramce Barcelony w historii (komentarz był radiowy autorstwa Alfredo Martineza z Onda Cero, nałożony na nagranie). Liczę w tym sezonie na powtórkę w wykonaniu Pedri'ego ;)
0
@Deviler @skubi99 tak samo jak Messi nie szanował Setiena. Tak po prostu jest, że pewni piłkarze szanują tylko szkoleniowców, którzy swoim doświadczeniem trenerskim lub wcześniejszym piłkarskim dają podstawę do wzajemnego zrozumienia.