0

@mientusek1407 to ja rozumiem, że na 2 pozycje w ataku (bo tak gramy od ponad 8 miesięcy) chcesz, żebyśmy mieli 7 zawodników?
a potem się dziwicie, że takie ciężary mamy ze zwykłymi rejestracjami zawodników...

0

@Vernon_Roche przy formie Yamala i Ferrana na razie jest bez jakichkolwiek szans na grę w 1 składzie. Chociaż to Xavi, także wiecie...

0

@Bogan oczywiście, że Roque dostanie na początku swoje minuty, szczególnie że przyjdzie w okresie kiedy gramy sporo w CdR. Jeżeli się pokaże z dobrej strony, to Raphnhia będzie grał tyle co Torre w zeszłym sezonie.

0

@Explode no taka, że bardzo rzadko będziemy grać z 3 w ataku...a do 2 w ataku ma przed sobą mocną konkurencję.

0

@Culer_1906 @Bogan zyska miejsce na ławce. Przy świetnej grze Ferrana i Yamala, statusie Lewandowskiego, przyszłym transferze Roque i przede wszystkim grze z 2 napastnikami, to nie widzę za bardzo jak ma zyskać....

0

Moim zdaniem najwięcej na transferze Cancelo stracą Fati i Raphinhia. Bo zakładając, że masz całą zdrową kadrę, to teraz aż się prosi o zagranie z tyłu "3" Christensen (lub Martinez), Araujo i Kounde, w pomocy FdJ, Gundogan i Pedri/Gavi, a w ataku rotacyjnie 3 z Lewandowski/Ferran/Yamal (do tego zimą przyjdzie V.Roque). Moim zdaniem, skoro Xavi tak wierzy w Raphinhie, to trochę dla Fatiego po prostu nie ma miejsca w kadrze zespołu od stycznia...
ps. ja bym spróbował przez ten sezon zrobić z Abde lewego wahadłowego.

6

@Antajbandaj to są te negatywne skutki afery Negreiry...w każdej sytuacji, która nie będzie 100% czystym karym (z polem do jakiejkolwiek interpretacji), to nie będą nam gwizdać i tyle.

0

@barcelonaLM o czym Ty piszesz? wszyscy sobie odpuszczają ten rok ze względu na IO...

0

@MesQueUnClub96 ale nie o drużynie, tylko o 2 zawodnikach, widzisz różnicę?

0

gdyby trener miał jaja, to już by zrobił zmianę Roberto na Erica i przesunął Kunde na PO.

1

na boisku Roberto i Alonso grają po przeciwnych stronach, więc myślałem, że nic razem nie mogą spieprzyć...ale naiwniak ze mnie xD

0

no to standard, Pedri wypada, a Gavi zaczyna dawać dużo więcej zespołowi...

0

ale męczennik na galę Złotej Piłki wyzdrowieje? Bo tak słabo organizować galę bez głównego laureata.

2

@KrwawiaceoczyVEB nic, po prostu był pijany, nie trafił w policzek tylko w usta i wielka afera się nagle zrobiła.

3

@MessiForeverTheBest jest tylko jeden męczennik, który za swój występ z Valencią powinien dostać zarówno Złotą Piłkę, jak i Oscara ;)

3

Myślicie, że Messi chcąc uniknąć zarzutów o rasizm wycofa się z tegorocznego plebiscytu Złotej Piłki i zaapeluje o oddawanie głosów na męczennika?

1

Laporta po otrzymaniu informacji o braku płatności i tym, że Cancelo jednak dzisiaj nie przyleciał:


0

Nasz stosunkowo "słaby" występ na MŚ w Budapeszcie jest jednocześnie...świetną zapowiedzią przed IO. Bo generalnie my zawsze na IO wysyłaliśmy multum różnych mistrzów świata czy medalistów, którzy potem odpadali w kwalifikacjach czy pierwszych rundach...może wreszcie będziemy jak inne topowe nacje, co przede wszystkim przygotowują się do IO, a całą resztę zawodów traktują treningowo.

0

@yoli ja nie będę zdziwiony, jak Yamal za niecały rok wyjdzie w 1 składzie na EURO.

1

@escarabajo no to Cancelo będzie pierwszy ;)

0

Jest jakiś piłkarz, który zdobył mistrzostwo Hiszpanii, Włoch, Anglii i Niemiec?

0

szkoda, że Messi ma kontrakt do końca 2025, a nie do czerwca 2025...przy dobrym zbiegu okoliczności (prawie niemożliwym, ale komu zabrania się marzyć?), tj.:
- awansie Interu Miami i Al-Nasrr do KMŚ '25,
- wylosowaniu przez nie tej samej grupy (idealnie to do takiej grupy jeszcze Real i Barcelona, ale my raczej bez szans na awans na turniej niestety),
- meczu między nimi w 3 kolejce,
to mogłoby się okazać, że ostatnie oficjalne mecze w karierze Messi i Ronaldo rozegraliby przeciwko sobie...wyobrażacie sobie co to by było za wydarzenie w historii piłki nożnej i jaką by mogło mieć oglądalność? Szczególnie, że turniej będzie w USA, to zrobiliby tam mega show i godne pożegnanie legend, a nie jakieś zwykłe pamiątkowe koszulki, zdjęcia, jakaś przemowa etc. Z tego można by zrobić wydarzenie prawdziwie ikoniczne, szczególnie że "na miejscu" będzie mnóstwo osobistości ze świata piłki.

0

@stickie przecież nie napisałem, że to przez VAR...stwierdziłem tylko fakt, że od kiedy go wprowadzili, to mamy klęskę za klęską. Taki zbieg okoliczności.

0

niby się cieszyliśmy, bo ten VAR w LM miał uderzyć w Real...a tak szczerze to od tego czasu mieliśmy kolejno Liverpool (0:4), Bayern (2:8), PSG (1:4) i dwie klęski w grupie xD

3

@Sulimo no nie każda...jeden wyjątek na jaja przy wolnych xD

5

@takisobiektos fajne te puchary w tym roku, Raków gra obronę Częstochowy, a Legia ostatnio zrobiła odsiecz wiedeńską xD

0

ten 17-letni Roony Bardghji z Kopenhagi to całkiem niezgorszy był w ostatnim FMie.

1

ten komentator serio powiedział, że to jest cały czas DOBRY wynik? xDDD

1

i tyle by było z Ligi Mistrzów...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?