0

@Yoshi94 moim zdaniem lepiej jest raz wygrać LM, niż przez parę lat z rzędu się kompromitować w 1/2 czy 1/4.

1

@MESSIah16 tu nie chodzi o prawo, ale o ekonomię. Nikt skoków kobiet nie ogląda, a przygotowanie takiej skoczni tanie nie jest. Niech ich dyscyplina zacznie na siebie zarabiać, to będą skakać kiedy chcą i gdzie chcą.

3

Jeszcze rok temu Xavi bez problemu ograł Napoli w 1/16 LE...
teraz my już dawno jesteśmy za pucharami, a dla sporej części Napoli ma "autostradę" do finału LM, ze względu na porównanie swojej klasy sportowej do przeciwników.

Popatrzcie ile jedno dobre okienko może w piłce zmienić, gdzie za niewielkie pieniądze wzmocnisz każdą formację...szkoda, że Laporta nie wrócił z Txikim Begiristainem...

0

@FCBparasiempre bo ustawa za ważne wydarzenia uznaje Ligę Mistrzów i Puchar UEFA, bez Ligi Europejskiej i Ligi Konferencji Europy.

0

@FCBparasiempre pewnie są producentem sygnału, coś jak TVP i PŚ w Wiśle i Zakopanym.

0

@FCBparasiempre Art. 20b. ust. 1 i 2 Ustawa z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji:

Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej "ważnym wydarzeniem", tylko w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych (...). Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi: (...) mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

1

@Rust_Cohle co za różnica, i tak Napoli bierze to na luzie, a Kvicha dostaje Złotą Piłkę :)

0

Tylko Real-Chelsea, Bayern-City na odwrót obstawiałem. Ale pary półfinałowe trafiłem! xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12905372#comment-12905372

2

LKE jutro:

Basel - Lech
Gent - Anderlecht

Nicea - AZ
West Ham - Fiorentina

W takiej "4" Lech wcale nie byłby bez szans na finał, oczywiście przy dobrej grze.

5

@Cobra303 zasada jest prosta:
1. Jeżeli karnego strzela zawodnik, którego lubisz albo chociaż reprezentujący klub, który lubisz - bramki z karnych też trzeba strzelić, liczy się jak każda inna.
2. Jeżeli karnego strzela zawodnik, którego nie lubisz albo reprezentuje klub, którego nie lubisz - bramki z karnych się nie liczą i nie mają znaczenia, ważne jest to, co wpadło "z gry".

2

Wy tutaj o United czy Sevilli, a ja bym popatrzył jak po cichu idzie Juve. Byłaby dobra beka, jakby wyszło, że odjęli im pkt. w lidze w celu ukarania klubu odebraniem LM, a Juve i tak by wywalczyło tą LM poprzez LE. Nie wpuszczają ich drzwiami, to wejdą oknem xD

0

Barcelona, Betis i RSSS (zakładam, że tak będzie) poleciały już z LE, a Sevilla będzie grała dalej xD

3

Nie apelujcie do TVP, tylko do naszych beznadziejnych polityków, żeby oglądać Lecha w ogólnej TV. Niech zmienią starą ustawę i zamiast Pucharu UEFA dadzą LE i LKE i będzie po temacie.

Art. 20b. ust. 1 i 2 Ustawa z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji:

Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej "ważnym wydarzeniem", tylko w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych (...). Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi: (...) mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

0

@esem91 nie ta skala przeciwników, żeby porównać. Lech powiedzmy szczerze - nie gra pięknej piłki, w porównaniu do TOPu są surowi technicznie, ale daje nam przede wszystkim radość i emocje po tylu latach - czego od lat nie odczuwaliśmy po meczach naszych drużyn w Europie.

0

@BorzyKrzys policz tak: 20 meczów w pucharach + 34 w lidze będą. Dobrze, że odpali w 1 rundzie PP, bo polski zespół grający przynajmniej 55 meczów w sezonie, to i tak bardzo dużo.

2

@Ktos11111 a Villarreal jaki ma budżet w stosunku do Lecha? xD

3

@TheNekro94 a to nie są mecze w europejskich pucharach? nie trzeba ich zagrać i wygrać?

5

Lech w rewanżu 1/4 LKE zagra swój 20-sty (!) mecz w tym sezonie w europejskich pucharach. Czy jakiś polski zespół w historii zagrał więcej w jednym sezonie?

ps. dla drużyn z TOPu, od fazy grupowej LM do finału jest zaledwie 13 spotkań.

1

@h2o po prostu żal dupę ściska, że ten sezon będzie zapamiętany z meczów Lecha w europejskich pucharach, a nie tamtych w lidze xD

4

@Ktos11111 niech wpierw przejdą jakieś eliminacje wreszcie, bo taki to wielki raków, co nigdy się do pucharów nie dostał xD

2

Real - Bayern
City - Chelsea

Napoli - Milan
Benfica - Inter

i finał Napoli - Bayern, tak będzie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Napoli to faworyt tej edycji LM.

3

@dniel "Messi w wieku 24 lat to miał 3 ligi mistrzów"...a w wieku 35 lat ma ile? 4?
Schlierenzauer też w wieku 23 lat wydawał się skoczkiem, który nabije niespotykane statystki, a w ciągu 2 kolejnych sezonów się zupełnie rozpadł...
Kariery oceniajmy po ich zakończeniu, a nie w trakcie.

0

@Tasde pewnie na dziwki poszli xD bodajże Aguero też kiedyś Messi'ego wyciągnął ;)

0

Uważajcie na WIELBŁĄD w FM2023 grając w Anglii...otóż przykładowo, grają w finale Carbao Cup macie standardowo 5 zmian + 1 dodatkową w dogrywce. W 81 minucie, już po przeprowadzeniu 5 zmian wasz zawodnik dostaje kontuzji. Oczywiście nikogo nie wprowadzicie na razie, bronicie się do dogrywki...i takie wała macie. Możecie wprowadzić zmianę za dowolnego zawodnika, oprócz tego co zszedł z kontuzją...wiem, że kiedyś to działało z wprowadzeniem w dogrywkach takich zawodników za kontuzjowanych, nie wiem teraz co spieprzyli....

1

Jeżeli utrzymamy nasza post-mundialową skuteczność (1,36 bramki na mecz), to na koniec sezonu będziemy mieć w lidze strzelonych ok. 64/65 bramek. Ostatnim razem mniej strzeliliśmy w sezonie 2003/2004.

0

@Douglas tylko różnica jest taka, że w tamtym sezonie było 98 bramek (śr. 2,58/mecz). My obecnie strzelamy tylko śr. 1,88/mecz, co na koniec sezonu by dało 75-76 bramek. Różnica spora.

ps. od końca Mundialu strzelamy w lidze śr. 1,36/mecz.

1

Xavi w lidze po Mundialu:
11 meczów, 28/33 punków (w tym 7 wygranych 1:0), bramki 15:3.

0

@Sandman21 Rafe to ja bym chciał w letnim okienku.

0

jesteśmy 135 min od Mistrzostwa Hiszpanii! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?