Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrają ci, którzy będą pierwsi strzelać.
0
@wasacz w ogóle, będzie gol Skywalkera w 121 minucie.
0
@Awtameok_Klana a Atletico nigdy nie oglądałeś?
0
i bardzo dobrze, byłem przed tym meczem za Argentyną, ale to co pokazali w ostatnich 20 minutach, to sobie zasłużyli, za grę na czas i boiskowe bandyctwo a'la Atletico czy Real nie należał im się łatwy awans po 90 minutach.
0
@Aaron10 dramat...
8
takie wszyscy mają "autostrady" na tym Mundialu, że lądują w rowie na wjazdowym węźle xD
0
jakich czasów dożyliśmy, że awans vice-mistrza świata do najlepszej "4" kolejnego Mundialu nazywamy "sensacją" czy innymi podobnymi zwrotami.
0
Brazylia do domu...Szpakowski w związku z tym też?
3
"Brazylia ma autostradę do półfinału" - La Rambla jak zwykle ma rację ;)
0
@Medium jak to drugich?
1
Czesio by dopisał 0 pkt przed meczem.
0
Kiedy był ostatni pojedynek "wielkich" indywidualności o światowym statusie w finale Mundialu? Oglądam wszystkie finały od 2002 roku (miałem 8 lat) i żadnego takiego nie kojarzę...2002 - Ronaldo vs Niemcy, 2006 Zidane vs Włochy, 2010 to w zasadzie cieżko kogoś wybrać vs Holandia, 2014 Messi vs Niemcy, 2018 Griezmann (Mbappe jeszcze nie miał takiego statusu jak dzisiaj) vs Chorwacja...zawsze po tej drugiej stronie jest jakiś kolektyw, a w tym roku w 1/2 prawdopodobnie będą: Neymar, Messi, Mbappe, CR7. Będzie jakaś fajna historia wreszcie.
1
@ptrx w finale europejskich pucharów tylko raz, w finale LM 2009.
0
@VamosDeJong ja wolę, żeby obaj strzelili po hattricku w finale...i w 5 serii karnych, słaby w tym elemencie Messi trafia, a Ronaldo (wiadomo, Penaldo) nie trafia. I jesteś świadkiem, bez dyskusji, najbardziej legendarnego meczu piłki nożnej w historii.
0
dzięki dogrywce wymarzony finał Argentyna - Portugalia coraz bliżej ;)
2
Brazylia musi nienawidzić tego Livakovica, skoro cały czas strzelają prosto w niego, zamiast obok w światło bramki...co ten chłop im zrobił?
0
@MarcelNJ11 stosunek ludzi lewonożnych do prawonożnych to ok 1:8. Oczywiście, na świecie nie ma 8x więcej prawonożnych piłkarzy niż lewonożnych, stąd wydaje się, że dla piłkarzy prawonożnych jest dużo większa selekcja, a co za tym idzie ich poziom powinien być wyższy. Na przykładzie 1 piłkarza (Messi) wyjdzie, że lewonożni są najlepsi, ale jak zwiększysz zakres, to zacznie się to zmieniać (Ronaldo, Neymar, Mbappe, Suarez, Benzema, Lewandowski - prawonożni, Haaland, Salah - lewonożni).
0
@Sulimo bo liczymy, że trafimy na okazje, takiego naszego Guardiole ;) żeby było jasne - można znaleźć dobrego trenera za mniejsze pieniądze, ale szansa na to, że trafisz jest dużo mniejsza, niż jak zatrudniasz utytułowanego szkoleniowca.
0
Nie zgadzam się do końca. Mamy mały wybór, bo nie stać nas/nie chcemy wydać na trenera.
3
Poza oczywistościami, tj. większą premią od FIFA, jakimiś pkt do rankingu czy dodatkowym meczem dla kibiców - to co daje to mityczne "wyjście z grupy"?
Tak naprawdę 3 miejsce w grupie czy 1/8 niespecjalnie się czymś różni.
Z Mundialu albo przywozisz medal, albo nie. Skoro nie mamy drużyny na znaczący wynik, to moim zdaniem bardziej powinniśmy iść w kierunku zapamiętanie nas "z gry".
ps. najgorsze są te pierdolety o tym, że "a kto będzie pamiętał grę?" A czy dzisiaj nie pamiętamy np. Ekwadoru w 2006 roku? Albo pechowej porażki z Niemcami w 2006 roku, gdzie bramkarz (Boruc) prawie nam wybronił remis?
1
@Janiama myślisz, że dla Szpakowskiego to będzie ostatni mecz mundialu, a dalej zostaną tylko Borek i Laskowski?
1
Na tych powołaniach to najlepiej zarobią psychiatrzy, bo zaczną masowo wypisywać zwolnienia na "wypalenie zawodowe" czy coś podobnego ;)
0
@agaFCB ale ja nie Hiszpanii kibicuje, tylko zawodnikom Barcelony...jakby Pedri, Gavi, Fati, Balde, Eric i Ferran grali dla Kostaryki, to kibicowałbym Kostaryce.
0
@Tomek54321 a Ty nie kibicujesz Barcelonie, nawet jak słabo gra? Widzę kibiców mamy już na poziomie piłkarzy...
0
Hiszpania złamała mi dzisiaj serce. Jest mi smutno i czuje się źle, nawet nie jestem zły, tylko przybity...z definicji ja żadnej reprezentacji nie kibicuję, jestem kibicem Barcelony i na każdy turniej patrzę z tej perspektywy...liczyłem, że sukces na Mundialu coś przełączy w naszych młodych graczach, że nabiorą pewności siebie i radości, a na tym polecą po "tryplet" w tym sezonie. Niestety nic z tego...w zasadzie to teraz powinienem kibicować Francji, ale...skoro już jest jak jest, to proszę o finał Argentyna - Portugalia. Świat futbolu zasługuje na finał Mundialu pomiędzy Messim a Ronaldo, nawet mimo że lata świetności już mają za sobą...
ps. ale mój mundialowy entuzjazm, jaki miałem od początku turnieju, po odpadnięciu Hiszpanii zdecydowanie opadł...
7
kto by się spodziewał, że jedyne dogrywki na MŚ będą należeć do drużyn Modrica i Pedri'ego...
0
Z drugiej strony, Hiszpania + Pedri = dogrywka chyba...był jakikolwiek mecz Hiszpanii z Pedrim, gdzie mogła być w teorii dogrywka i jej nie było? :D
0
@BulaKG Sarabia to dla mnie symbol takiej nijakości.
2
nie narzekajcie tak na tego Williamsa, zawsze mogł Sarabia wejść...
0
@bari_94 przecież Enrique powiedział, że dla niego Fati jest ostatni w hierarchii ataku...