Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska ja będę oceniał po MŚ dopiero.
0
@Criss18Barca Liverpool za Kloppa...tam chyba formuła się już wyczerpuje.
0
Tak na podsumowanie ostatnich paru dni:
1
@The_Man Griezmann
0
@mokrychlopiec oglądałem ;) relacja Lito, Hernando i Danieli to najpiękniejszy element serialu moim zdaniem ;)
3
@Worny fanboje Messi'ego na Rambli obrzydzili jego osobę kibicom piłki nożnej, którzy zamiast mu kibicować jak przez ostatnie kilkanaście lat, to czekają teraz na jego porażkę, żeby zniknęły wreszcie to męczące, a wręcz wkurwiające posty o tym samym co 5 min. Zróbcie sobie eksperyment - wybierzcie ulubioną piosenkę, słuchajcie jej regularnie co 1h średnio te 16h dziennie przez cały rok, a potem napiszcie, że dalej jest waszą ulubioną...
0
@Mario96w a nie było pisane coś o tym, że "w grze" jest tez Clément Тurpin? Mógłby dostać mecz o 3 miejsce, a Marciniak finał.
2
@esem91 nie dość, że oglądałem, to jeszcze niedawno skończyłem całą 14-tomową sagę książek, której przebrnięcie zajęło mi z rok czasu.
0
@maniak33333 oczywiście, że oglądane było na bieżąco ;) jeden z moich ulubionych seriali ;)
3
@Compadre pepper.pl i sprawdzaj sobie na bieżąco ;)
1
pierwszy raz od dawna nie mam w zasadzie co oglądać...ktoś coś poleci z Netflix + HBO Max + Disney+ + Amazon Video + Apple TV + Canal+Online?
Najlepiej serial fantasy, sci-fi, ew. dramat (ale coś w stylu np. House of Cards, Designated Survivor, Sukcesji, Suits etc. - tematyka "polityczna" lub "korporacyjna", ew. tematyka katastroficzna/apokaliptyczna) i żeby głównym językiem bohaterów był angielski. Nie musi to być żadne wybitne dzieło, byle tematyka była ciekawa.
ps. Andora nie widziałem, bo nie lubię prequeli. Reszta Marvel/Star Wars była oglądana na bieżąco, filmy DC obejrzane, seriale DC niestrawne (poza Titans). Gra o Tron, His Dark Materials, Ród Smoka, Pierścienie Władzy, The Peripheral i generalnie wszystko co mogło być jakoś mocniej reklamowane to też obejrzane.
0
@DaPidejpi płacę za Netflixa w lirach, najwyższy pakiet ok 23-25 zł miesięcznie wychodzi, to cena akceptowalna za content jaki jest.
1
@barcanawieki gramy na każdym EURO od 2008 roku. Wtedy awans to był sukces (szczególnie, że w grupie uczestnicy MŚ 2006 - Portugalia i Serbia). Teraz awans to 24 drużyny, baraże za Ligę Narodów itd...trzeba się postarać, by jako Polska nie awansować. Moim zdaniem w tych eliminacjach to Lewandowski mógłby nas poprowadzić i dać radę.
0
@priest9999 tak, tylko zawsze się przy wyborach mówi, że "młodzi nie głosują"...jak ich już nie pośrednio, ale bezpośrednio zdenerwujesz - to pójdą. A opozycja mogła to poprzeć, właśnie to analizując w taki sposób, że i tak konsekwencje spadną na PiS.
0
W tych ćwiczeniach wojskowych jednego nie rozumiem...dlaczego PiS chce wkurwiać ludzi i tym samym mobilizować elektorat po stronie opozycji w roku wyborczym? To trochę bez sensu na pierwszy rzut oka, chyba że jest w tym jakieś "głębsze" dno?
Bardziej bym myślał, że dorzucą coś obecnym służbom mundurowym, wojsku itd.
0
@Rastafarnianin i znowu ta wojenka, gdzie jej w ogóle nie potrzeba. A wystarczy, żeby każda sieć handlowa wybrała sobie jedną niedzielę w miesiącu, w którą jest otwarta i problem rozwiązany. Pracownik na jedną niedzielę pracującą w miesiącu, a każdy może robić zakupy w niedzielę i po problemie.
1
@CriminalFCB potrzebne, ale można by ograniczyć tylko do nóg piłkarzy. Te spalone rękoma, barkiem czy długimi włosami to rak dla mnie.
0
@Emhyr Kubacki już od Horngachera notował spory progres sezon po sezonie. W pierwszym sezonie u naszego byłego już trenera większy problem miał z mentalem, bo strasznie palił sie w drugich seriach, co także zostało poprawione (moim zdaniem drużynówka w Lahti 2017 i drugi skok zmienił dużo w sferze mentalnej u niego, oczywiście na plus). A długie serie z podium to już u Doleżala miał w sezonie 19/20, gdzie miał 10 konkursów z rzędu z podium.
0
Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami zagramy jakiś sparing i sprawdzimy Raphinhie na prawym wahadale. 4-3-3 słabo u nas się zapowiada w najbliższym czasie, bo skrzydłowi są w słabej formie. Jeżeli Raphinhia dałby radę, to chciałbym w najbliższych meczach zobaczyć nas w 3-5-2 z wahadłami, gdzie wydaje mi się, że możemy uwidocznić nasze atuty i "przypudrować" braki.
O bramkarzu nie ma co pisać, bo wiadomo.
W środku obrony Araujo i Kounde, wraz z Ericiem lub FdJ jako tym wychodzącym do pomocy na rozegranie obrońcą.
Lewe wahadło Alba/Balde wygląda spoko. Na prawym ten Raphinhia.
W środku pomocy Gavi i Busquets lub FdJ, na "10" Pedri bliżej bramki.
Jako dwóch napastników na razie bym widział Depaya i Ferrana, potem za gorszego z nich Lewandowski.
ps. tak, wiem że w takim ustawieniu nie ma w ogóle miejsca dla Dembele, ale szczerze, to on w tym sezonie nie wygrywa nam praktycznie żadnych meczów bramkami czy asystami...może udałoby się go wymienić na jakiegoś prawego wahadłowego?
1
@don'T.R.I.P.e chyba wszyscy się więcej spodziewaliśmy od skrzydłowych, szczególnie w kontekście liczb. Ferran miał zacząć trafiać setki, a nie dość że mało strzela, to i do sytuacji mniej dochodzi, Dembele i Raphinhia notują słabe liczy, a Fati nie „odpalił”. Depay to praktycznie same kontuzje, a z resztą na skrzydle słabo wygląda. Niby taki wybór, a bieda straszna.
0
@Wojcio ale on jest świetny jako taka „10” wracająca do rozegrania w 4-2-3-1, a my niestety mamy „DNA” i trzeba męczyć to 4-3-3…
6
Niby jeszcze zostali Dembele i Kounde, ale...ten Mundial ukazał mega przeciętną formę naszych piłkarzy...najgorzej wygląda to w ataku, pojechali wszyscy i w zasadzie ciężko kogoś wyróżnić, pomijając mecz ze słabą Kostaryka to Ferran bezbarwny, Fati też się niczym nie wyróżnił, Depay i Lewandowski to poza golami też słabo, Raphinhia najsłabszy w ataku Brazylii, Dembele generalnie bez błysku...De Jong raczej słabo grał (jak cała Holandia), szczególnie w ćwierćfinale, Busquets słabo, Pedri i Gavi mieli tylko pojedyncze momenty. Eric na plus bo nic nie zagrał chyba, więc wylewów nie było, Christensen przyzwoicie, ale Dania poniosła klęskę, Alba jako tako przyzwoicie, Balde trochę błędów popełnił, Kounde wydaje się mało pewny w grze na prawej obronie, MATS nic nie grał.
Źle to wygląda na razie w kontekście dalszej części sezonu, a na wzmocnienia nas nie stać. Na gwałt potrzebny prawy obrońca i skrzydłowy, który umie strzelać bramki, bo jadąc na samym Lewandowskim możemy znów w Lidze Europy przeżyć spore rozczarowane/zaliczyć kompromitację.
1
@takisobiektos sporo fanboyi Messi'ego żyje w swoich własnych światach, gdzie widzą sytuacje, których naprawdę nie ma. Zupełnie jak ruska swołocz, która atakuje Ukrainę, bo ta jej "zagraża". Taki podobny typ ludzi.
0
@zibi tak też robiliśmy przy transferach Dembele, Coutinho czy Griezzmana...lepiej kupić takiego Majera, do tego Moukoko za darmo zakontraktować.
0
@Explode ale to jest jakiś głębszy problem (moim zdaniem). Widzę, że prawie wszyscy chcą z jakiegoś powodu awansu Anglii kosztem Francji, gdzie znowu ja będę kibicował przede wszystkim Dembele i Kounde, bo to nasi piłkarze i ich sukcesy mogą (bo nie muszą, 100% pewności nie ma nigdy) nam pomóc np. w odzyskaniu mistrzostwa.
ps. Mam takie wrażenie, że kiedyś tutaj byli kibice Barcelony, którzy zostali dzisiaj zdominowani przez (albo się zmienili na) kibiców Messi'ego i wrogów Ronaldo.
ps. sam chciałbym finał Argentyna - Portugalia jako pewną nagrodę dla futbolu, ale jednocześnie nie umiem kibicować wprost przeciwko naszym piłkarzom, nieważne jak słabo by nie grali.
0
@Explode no piszemy o dzisiejszym dniu chyba? OP wyraźnie to zaznaczył. A dziś jednak nasz piłkarz grał, któremu przydałby się jakiś sukces/bodziec, żeby mu się albo coś przestawiło w głowie i zaczął grać na miarę oczekiwań, albo chociaż żeby można go drogo sprzedać i kupić kogoś innego w jego miejsce.
0
@cris2706 naprawdę nie jesteś w stanie zrozumieć, że są ludzie, którzy kibicują po Barcelonie, a nie Messi'emu? I na turniej patrzą przede wszystkim przez pryzmat ukochanego klubu, jego piłkarzy i tego co może on dać (piłkarzom Barcelony) dobry wynik na Mundialu, z nadzieją, że przełoży się to na resztę bieżącego sezonu i następne?
0
@cris2706 ale wiesz, że to patologia, żeby kibice Barcelony na stronie Barcelony byli krytykowani za kibicowanie na Mundialu piłkarzom Barcelony.
0
@jedrek7000 bo gra Messi i tyle...nawet nie chodzi o dublowanie pozycji, ale jakbyś grał z przodu na 2 napastników, to wtedy masz jednego pomocnika mniej w środku, bo wiadomo, że Messi max 7 km w meczu ci przebiegnie. Dlatego Dybala rywalizował o 1 miejsce w składzie z Lautaro i Alvarezem, miał kontuzję przed turniejem i przegrał walkę. Chociaż żałowałem, że z Australią nie chciał go sprawdzić, bo Dybala ma jednak świetny strzał z dystansu, co na broniące się drużyny mogłoby być sporym atutem.
1
@norbo80 moim zdaniem Ronaldo zagra wtedy od początku. Finał na jaki świat futbolu po prostu zasłużył. Pele i Maradona grali w innych czasach i nie mogli się zmierzyć, teraz jest taka szansa i wielka szkoda, gdyby się tak nie stało.