Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ascend nie przejdzie, za mało meczów by było, za mało kasy dla UEFA...ja chciałbym z kolei powrót do formatu z dwiema fazami grupowymi, a potem takie FINAL8 w formacie z jednym meczem. Byłaby mocna selekcja najlepszej 8, a potem zwalniamy hamulce i jedziemy, bez liczenia bramek, kalkulowania rewanżu etc. Meczów by było tyle samo co teraz dla wygranego (13), a meczów ogólnie trochę więcej (obecnie 125, po zmianach by wyszło 135).
0
@cris2706 wrócimy do dobry i właściwych czasów, gdzie król strzelców LM dostaje Złotą Pilkę...było tak bodajże od 2007 roku i Kaki, a skończyło w 2018 z Modricem.
2
@MesQueUnClub96 po madrycku to grała argrentyna, 7 meczów i 6 karnych xD
1
to wymien jakąkolwiek inną reprezentację, która na turnieju nie wygrała meczu z nikim z top10 rankingu fifa i wygrała turniej. Czekam.
0
Lista drużyn pokonanych przez Argentynę na mundialu: Meksyk, Polska, Australia i Chorwacja. Niesamowity wyczyn...najsłabszy mistrz świata w historii i tyle.
0
Mbappe G.O.A.T. ;)
Ps oczywiście za pare lat ;)
1
Tak wracając do naszej gry na MŚ, ew. nowego trenera itd., to czy nie uważacie, że mamy "pecha", jeżeli chodzi o pozycje naszych najlepszych graczy?
Powiedzmy, że możemy każdemu z zawodników naszego składu przypisać po jednej ocenie umiejętności z zakresu od 1 do 11, gdzie 1 to najmniejsze umiejętności, a 11 największe umiejętności. Bierzemy taktykę np. 1-4-2-3-1, gdzie mamy w pomocy 1 defensywnego pomocnika, 1 pomocnika i 1 zawodnika na pozycji "10"/mediapunta i 2 skrzydłowych.
Ja bym chciał, żeby moich 3 najlepszych zawodników (9-11) to byli: pomocnik, skrzydłowy i jeden środkowy obrońca, potem bym się skłaniał (7-8) do bocznego obrońcy z przeciwnej strony do wybranego skrzydłowego oraz defensywnego pomocnika, a dopiero potem (5-6) na bramkarza i napastnika, a na końcu (1-4) umieściłbym resztę, tj. drugiego bocznego obrońcę, środkowego obrońcę, skrzydłowego i ofensywnego pomocnika.
Reasumując, nasi świetni gracze (Szczęsny, Zieliński, Lewandowski) grają na pozycjach, które nam niewiele dają na boisku z powodu dużych braków na innych pozycjach. Podobnej klasy gracze na innych pozycjach zamiast tych obecnych sprawiłyby, że zespół wyglądałby lepiej jeżeli chodzi o grę i prawdopodobnie wyniki. Przykład EURO 2016, gdzie Lewandowski mial stosunkowo słaby turniej, ale mieliśmy za to turniej życia obrońcy (Pazdan), pomocnika (Krychowiak - forma życia), skrzydłowego (Błaszczykowski) i zespół od razu wyglądał inaczej.
13
@bluu nie sądzę, by ktokolwiek chciał się tak upokarzać pisząc takie głupoty.
2
Myślicie, że na wybór Marciniaka miało wpływ to, że Polska na turnieju przegrała zarówno z Argentyną jak i Francją? Bo wydaje mi się, że jakby Polska zagrała tylko z jedną z tych drużyn i przegrała po jakiś dużych kontrowersjach, to by tego finału nie dostał, żeby nie było potem podnoszenia, że takie okoliczności mogły mieć wpływ na jego decyzje w finale. My wiemy, że na pewno by tak nie było, ale wydaje mi się, że FIFA lubi tego typu kontrowersje prewencyjnie ucinać.
1
@talizmo 3x mniej, bo my braliśmy najlepszego piłkarza całej ich ligi, reprezentanta kraju itd. A tu trochę większe ryzyko, za 3 miesiące może zerwać więzadło i nie wiesz kto ci przyjdzie.
0
@Sawik_10 Francja jest jak Barcelona z najlepszych lat. Wchodzi na boisko i robi swoje. Nie muszą sobie pisać i udowadniać, że są najlepsi, bo to wiedzą. Czekają ze spokojem na mecz. To Argentyna się Francji boi.
0
@Tarins Scaloni wzorował się na taktyce Michniewicza:
0
@Piernik a chcesz aplikacje typu Spotify, Google Maps etc. To nie bierz Huawei'a.
0
@Derean dziś w defensywie TOP jak na niego.
1
@Borry czemu? przecież na Camp Nou są kibice Barcelony, a nie jak w większości tutaj - kibice Messi'ego, którzy mają w dupie interes klubu na tym turnieju.
2
@Katalonbar ja od 2006 roku nigdy nie mam. Zawsze tym, gdzie grają piłkarze Barcelony ;)
0
@Xxxbarca4ever z taką pierwszą "11" nie da się przegrać. Każdy gra w topowym klubie, a przeciwnicy w większości grają w mega przeciętnych drużynach. Doświadczenie w spotkaniach wagi ciężkiej i gra co tydzień z presją faworyta zdecyduje.
1
Dembele, Mbappe za chwilę 2 wygrany mundial będą mieć, a jeszcze pewnie na 2 kolejne pojadą. Kto wie, czy nie przegonią Pele i jego 3 tytuły,
0
Tottemham - Barcelona, Man Utd., Liverpool, Milan - Real Madryt, Chelsea, Atletico - PSG, Milan, Barcelona....skład Francji miażdży wszystkich innych na tym Mundialu.
3
Taaaaak! :) Brawo Francja! Kounde i Dembele o jeden mecz od złota!
0
@Kszysiek7 Guardiola + Milan go zniszczyli niestety.
1
@prokofiew Potężny Dembele idzie po Złotą Piłkę, więc nie ma na to żadnych szans.
1
@Rust_Cohle jest duża dysproporcja między 1 składem a resztą...Mbappe i Dembele vs Coman i Thuram, wybór raczej oczywisty. Na ławce mają nie osłabiając pierwszej "11" moim zdaniem tylko Konate i Camavinge (w porównaniu do Tchouameni).
0
@Emhyr a może po prostu chce pojechać i pogratulować ew. sukcesu naszym zawodnikom?
5
Dzisiaj hattrick Dembele, w finale powtórzy i spokojnie wróci na L4. Będzie też pierwszym zawodnikiem w historii, który odbierze Złotą Piłkę wjeżdżając na wózku na scenę ;)
0
Warto śledzić temat...kto pracuje w MiŚ przedsiębiorstwach, gdzie w ramach prowadzenia działalności funkcjonuje więcej niż 1 podmiot, może sobie pokombinować, żeby coś więcej zarabiać (bez ZUS). Składka zdrowotna - najprawdopodobniej brak, chyba że coś zmienią.
https://www.pit.pl/aktualnosci/jaki-bedzie-limit-dla-dzialalnosci-nierejestrowanej-w-2023-roku-1007737
3
@antymadridista100 chciałbym dodać jeszcze, żeby podzielić La Ramble na dwie osobne "strony", gdzie jedna byłaby dla kibiców Barcelony, życzących dobrze Barcelonie, a druga dla kibiców Messi'ego, nie mających za wiele wspólnego w dopingowaniu naszej drużyny.
0
@Emhyr a kogo to będzie dotyczyć? nikogo praktycznie. Gdybyś w Polsce to wprowadził, efekt byłby podobny, czyli żaden. Dzisiaj mało kogo młodego już spotkasz z papierosem w dobie Iqos i innych podobnych rozwiązań, a dla osób, które legalnie będą mogły palić w 2027 roku to już naprawdę będą miały zupełnie na to wywalone. A te parę osób, które by chciały zapalić, to poproszą Panią w sklepie, żeby kupiła sama dla siebie i odsprzedała ;)
0
@macio_944 a na koniec obu wyjaśni Mbappe wygrywając 3 mundiale ;)
1
ale drukowany ten turniej...Szczęsny wpierdala się w obrońcę Francji - faul na bramkarzu...Alvarez wpierdala się w Livakovica - karny.