Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że ten sędzia dostanie po meczu bilet do domu, to patologia jak sędziuje pod tych arabusów z maroko.
0
@AlexDark00 tego ani Ty, ani ja nie wiem...trzeba pytać się i rozmawiać. Może lepszy byłby Marcelino (Garcia Toral) albo Roberto Martinez? Ale wreszcie coś innego, niż jakiś Probierz, albo "jugol", albo jakiś były piłkarz, co chce się pobawić w trenerkę...
0
@AlexDark00 przecież napisałem "np." - to skrót od "na przykład" ;)
a wiesz, za takie 8 mln $ rocznie to już możemy sobie pomyśleć o trenerze z zagranicy, który ma jakieś doświadczenie i sukcesy, a nie tylko eksperymenty jak pojawiało się np. z Cannavaro.
2
pomijając fakt premii rządowych, to skoro dostaniemy teraz 13 mln $ premii za 1/8 od FIFA, to ja proponuję piłkarzom, jeżeli mają jeszcze jakąś godność jako sportowcy, żeby zrzekli się tej premii, a PZPN żeby wszytko wydał na zatrudnienie wreszcie jakiegoś trenera z TOPu, np. Tuchela. Następnie niech za 1,5 roku na EURO pokażą wtedy, że umieją grać w piłkę z dobrym trenerem, a nam kibicom zamkną mordy przynosząc jednocześnie radość i dumę z oglądania narodowej reprezentacji.
0
@Roxi no nie do końca o to chodzi...jeżeli dostają premię od FIFA za wyniki, to są ich pieniądze i nikomu z nas nic do tego jak to sobie podzielą i co z tym zrobią.
Cała afera dotyczy jednak pieniędzy, które miałyby pochodzić z budżetu państwa, a to całkowicie inna sprawa.
1
@DCHX ??? przecież Smokowski już się dość ostro (jak na niego) wypowiedział.
9
Ta sprawa z 30 mln wygląda bardzo słabo w zestawieniu z zaprezentowanym stylem gry...Michniewicz od początku przekonywał wszystkich, że liczy się tylko wyjście z grupy, a sposób w jaki to zrobimy nie ma znaczenia. Jeżeli miał mieć z tego wraz ze swoim sztabem ekstra 10 mln złotych, to serio ciężko uwierzyć, że na turnieju kierował się interesem kadry, kibiców, polskiej piłki, a nie swoim własnym prywatnym. Michniewicz za pieniądze sprzedał godność polskiej piłki jak zwykły alfons.
ps. a sprawa z biletami Błaszczykowskiego, którą żyła cała Polska i ciągnęło się to za nim przez lata brzmi przy tym dzisiaj jak żart.
3
@rk no to teraz ma sens nasza gra w grupie...Czesio "711" Michniewicz to jednak nie słaby trener, tylko zwykła k**wa co zrobi wszystko dla $$$.
6
@AllBundy daj spokój, gdyby CR7 wygrał, to połowa La Rambli by sobie od razu żyły podcięła.
0
@Emhyr dobrze, że na turniej nie pojechał Kimbappe ;)
2
@Deviler Argentyna by wbiła tyle bramek ile trzeba do 1 miejsca w ostatnim meczu.
4
Lewandowski jak Krzynówek swego czasu - "staraliśmy się przede wszystkim". Zabrakło tylko "cały czas do przodu" xD
0
i z przytupem kończy Mundial tej frajer Michiniewicz :) Brak Kylian! :)
2
ale ten Giroud to jednak kawał piłkarza...szkoda, że go za darmo nie wzięliśmy na zmiennika RL9, dużej pensji nie ma.
1
To chyba karny nie? Skoro sędzia przerwał grę...
0
szkoda, że nie ma meczów o miejsca 9-16 i 5-8...trochę tych wolnych okienek czasowych teraz będzie, a chciałbym jeszcze zobaczyć dalej taką Australię..
ps. kto nie chce, nie musiałby oglądać.
0
@FCB_dimiC popatrz na Niemcy - 2002, 2006, 2010 - medale. 2014 - złoto, 2018 i 2022 - kompromitacja. Jestem ciekawy, czy zamieniliby wygrany finał z 2014 roku, na dobre turnieje w 2018 i 2022.
0
Co byście hipotetycznie jako kibice reprezentacji Polski chcieli, jakbyście mogli wybrać?
a) wygrana na Mundialu w stylu Michniewicza, po czym parę następnych turniejów kompromitacji,
b) 5 medali Mundialu z rzędu, ale bez wygranej, przy ofensywnej i ładnej dla oka grze.
2
@Roobo Kross też po MŚ 2014 poszedł do Realu - dobry transfer.
2
@Joe_Pesci Ozil po MŚ 2010 - świetna inwestycja Realu.
0
@ChampionLW to jak zamienić nowotwór na ebolę, albo odwrotnie.
0
To już wiadomo, czemu rozwiązał kontrakt. Jeszcze hattrick w finale z Argentyną i fajrant xD
0
@bodziu11arret Givenchy Gentleman Réserve Privée albo Guerlain L'Homme Idéal Extrême.
0
Myślicie, że jakby Francja nam zapakowała z 7 bramek, to by tego paratrenera wywalili po turnieju?
0
Tyle tego gówna się produkuje, a nic człowiek dla siebie nie może znaleźć...
Czy zna ktoś jakiś model smartwatcha, który spełnia jednocześnie 3 warunki?
a) jest okrągły
b) posiada e-sim
c) działa w miarę ok z iOS?
3
@MESSIah16 A moim zdaniem będzie trudniej, bo Francja ma lepszych zawodników do wykańczania akcji...ten mecz może dla Francji się otrzeć o +5 goli.
0
@takisobiektos do EURO 1,5 roku, myślę że sporo może jeszcze tyle wytrzymać.
0
1/4 Hiszpania - Portugalia będzie super. Albo Hiszpania w 1/2 z szansą na finał, albo Cristiano blisko LEGENDARNEGO starcia z Leo Messim w finale Mundialu!
0
Niemcy: raz się odpada, raz się odpada xD
0
Hiszpana się podkłada, żeby Niemcy wylecieli xD Plus wolą Maroko zamiast Chorwacji i Portugalię zamiast Brazylii w 1/4...