Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MATS by obronił.
2
Zaczynam też teraz rozumieć, czemu Boniek wziął Souse - ok, ten trener akurat nie wypalił, ale widać, że Boniek dostrzegł, że potrzebna jest pewna zmiana mentalności, wyjście ze strefy "komfortu" itd.
0
@Kszysiek7 za to "0" pkt to trener z jajami, np. taki Enrique, to by odesłał delikwenta pierwszym samolotem do domu.
8
Każdy kolejny mecz kompromituje trenera Michniewicza coraz bardziej. Nikt raczej nie ma wątpliwości, że na poziomie indywidualnym mamy graczy lepszych od Japonii czy Kanady. Ale nas oglądać się nie da, a tych innych ogląda się z przyjemnością, mimo że mają/mieli silniejszych rywali od nas.
0
@agaFCB te Niemcy, co w ostatnim meczu z Hiszpanią dostały wpierdol 6-0? xDDDD
2
dla prawdziwych kibiców Hiszpanii, dzisiejszy mecz to chyba najlepsze przeżycie od finału EURO 2012. Półfinał EURO 2020 zagrali z ambicją, ale to jednak nie było jeszcze to. Luis Enrique stworzył piękną drużynę, która wreszcie gra w stylu Barcelony z najlepszych lat. Mam nadzieję, że ograją w ćwierćfinale Brazylię, a potem po złoto ;)
Taki tytuł, szczególnie dla takich zawodników jak Pedri, Gavi, Balde, Fati, Eric czy Ferran byłby niesamowitą trampoliną do wejścia wreszcie na najwyższy światowy poziom, dostaliby niesamowitego "kopa" na resztę sezonu i kolejne lata.
A każda osoba, która im tego nie życzy, niech nie nazywa się kibicem Barcelony, bo sukcesy Hiszpanii to przyszłe sukcesy Barcelony.
0
@Kapitan hawk bo tutaj to już nie forum dla kibiców Barcelony, tylko fanboyów Messi'ego (zawodnika P$G)...jakaś patologia to jest.
Bo Hiszpania nie tylko gra piłkarzami Barcelony, ale także w sposób/stylu w jaki przez lata podbijaliśmy Hiszpanię i Europę. Piękna drużyna.
0
Mój kolega z biura (trochę się interesuje piłką, ale nie jest nałogowcem) uważa, że zawałem pakt z diabłem...
przed meczem Anglia - Iran mówię mu, żeby zwrócił uwagę na Bellinghama, a z Iranu najlepszy będzie Taremi...
przed meczem Senegal-Holandia mówię mu, że gola strzeli Gakpo.
przed meczem Argentyna-Arabia mówię, że 2 gole strzeli Lautaro (nie mówiłem, że będą uznane...)
przed meczem Francja-Australia mówię, żeby zwrócił uwagę na POTĘŻNEGO Giroud.
a teraz przed Hiszpanią mu mówiłem, że strzelą Ferran, Olmo i Gavi...
tylko z golem Reyny dla USA nie trafiłem (nie grał), oraz Musiali dla Niemiec.
7
Wreszcie moja ukochana reprezentacja weszła do gry, grając w moim ukochanym stylu. Żadne Argentyny, Anglie i Francje, jestem kibicem Barcelony i kocham ten sposób grania :)
1
Spain starting XI
Unai; Azpilicueta, Rodri, Laporte, Alba, Busquets, Gavi, Pedri; Ferran, Asensio, Olmo
0
@cris2706 a Leao to co?
3
ale będzie beka, jak to CR7, a nie Messi zdobędzie w tym roku Puchar Świata...fala samobójstw lub przynajmniej L4 w Polsce się pojawi xD
0
ale czym się emocjonować? porażkami jakiegoś randomowego gracza katarskiego P$G? Piłkarze Barcelony (Hiszpania) grają dopiero jutro.
0
@IAmLegend ale Macedonia bardziej zasłużyła na awans, niż Włochy...
0
ja tam i tak dalej nie zapomniałem, jak Sterling przekręcił Danię, więc życzę im jak najgorzej ;)
0
prawdziwy Mundial, jeżeli chodzi o otoczkę, zainteresowanie miejscowych kibiców, atmosferę itd. będzie (miejmy nadzieję) w 2030 roku w Hiszpanii i Portugalii. Bo nawet ten za 4 lata, rozwleczony (odległościami) bardziej niż zeszłoroczne Euro nie będzie wcale dużo lepszy, od obecnego.
0
wyglądało trochę jak Polska-Ekwador w 2006 roku...
0
@BartqRKO Hiszpania i Portugalia. Liczę też na Danię.
0
@Faro no ja myślałem np. o takim Gakpo czy Kolo Muanim - niby gdzieś tam słyszałeś o nim, ale tak naprawdę dopiero może udowodnić, że jest TOP graczem.
Podolski był z Koloni, Ozil z Bremy, Rodriguez z Monaco, a Pavard ze Stuttgartu (rozważałem jeszcze Lozano z PSV). Wiadomo, że na mundial zupełne no-name'y nie jadą z Europy, ale jednak to nie byli gracze z TOPowych klubów.
1
@Faro jak już typujesz Hiszpanię, to bardziej Nico Williams by pasował, zawodnika Realu czy Barcelony ciężko nazwać odkryciem ;)
0
Każdy Mundial ma jakieś odkrycie...moim zdaniem w 2006 był to Lukas Podolski, w 2010 Mesut Ozil, w 2014 James Rodriguez, w 2018 chyba Benjamin Pavard...kogo obstawiacie w tym roku?
0
@Kuba_1 Popatrz kto odpadł w grupie na Mundialu w 2014...nie wiadomo kto jaką będzie miał drabinkę.
1
Kluczowy dla losów Argentyny na mundialu będzie mecz Hiszpania - Niemcy. Jeżeli Niemcy wygrają grupę i będą w jednej połówce z Argentyną, to chyba wszyscy już wielokrotnie widzieliśmy, jak się to kończy (2006, 2010, 2014...).
0
@7black4 ja teraz chyba kupię sobie Givenchy Gentleman Reserve Privee, akurat ceny trochę spadły od zeszłego roku.
3
@bari_94 widzisz, celowo piszę o natowskich systemach antyrakietowych, a nie "no-fly zone". Zniszczenie dronów czy drogich rakiet to jednak nie to samo, co samolotów z rosyjskimi pilotami. Nie uważam, by niszczenie "bezzałogowego" sprzętu w sytuacji, kiedy druga strona zabiła twoich obywateli było eskalacją działań, tylko reakcją na realne, a nie teoretyczne zagrożenie.
12
Jeżeli potwierdzi się, że to rosyjskie rakiety, to Polska wraz z USA powinny objąć obszar 30km od naszej granicy w głąb Ukrainy działaniem natowskich systemów antyrakietowych i zestrzeliwać wszystkie rosyjskie rakiety lecące w tym obszarze. Działanie te pomogą w uniemożliwieniu wystąpienia takiej sytuacji ponownie.
0
@7black4 to jest Dior Homme Intense, to trochę co innego (woda perfumowana, a nie perfumy).
1
@Rust_Cohle a jak coś słabszego niż te powyżej, to te są spoko - https://www.douglas.pl/pl/p/5002197007?variant=628589 obecnie moje ulubione.
1
@Rust_Cohle będziesz zadowolony z tego https://www.marciano.pl/pl/perfumy-meskie/2332-dior-homme-parfum-100ml-woda-perfumowana-2020-ver.html
3
Mega szkoda tych numerów na Mundial dla Gavi'ego i Pedri'ego, liczyłem na odpowiednio "8" i "6". Busquets i kibicie mieliby deja vu :)