DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronald był świetnym stoperem i nie mam nic przeciwko aby kiedyś mógł trenować Barcelonę. Na pewno by było ciekawie...
0
Będzie ogromna strata jeżeli zdecyduje się odejść. Być może Wegner jest wkurzający, ale to też decyzja gracza. Jeżeli chcę niech odchodzi...
0
Dzięki temu newsowi wiele się wyjaśniło. Bo już myślałem, że Tata definitywnie Cuencę skreślił..
0
Z mojej strony chciałbym aby Martino na dobre wprowadził do zespołu np. Traore lub innego gracza tak jak za czasów Pepa Pedro, czy Busi to byłoby piękne..
0
Dobre oceny. Pinto zasłużył na 7 pewny punkt w drużynie. Zdecydowanie Fabs gracz meczu, widać ile chłopak daje będąc na swojej naturalnej pozycji aniżeli na pozycji fałszywej ''9''..
0
Byłem ciekawy, co Johan powie przed starciem w Amsterdamie. Pozostaje neutralny i to się ceni, bo obie ekipy darzy ogromną sympatią..
0
Miejmy nadzieję, że Zubi kontroluje całą sytuację związaną z Sanabrią, bo szkoda by było stracić tak utalentowanego chłopaka...
0
Od początku sezonu Masip prezentuje wysoki poziom, szkoda, że akurat i jego dopadła kontuzja. Powoli wracamy do rzeczywistości...
0
Traore i Dongou znów zostali powołani. To jak najbardziej cieszy, bo pod nieobecność Sancheza jeden na pewno dostanie swoją szansę:)
0
Masakra. Przegrać po takim spotkaniu z Las Palmas. Biedni, Eusebio sam po sezonie powinien odejść..
0
Don Andres dzisiaj zagrał świetnie. Powraca do swojej normalnej dyspozycji. Dyrygował całą ekipą:)
0
Szczerze, Traore bardzo dobrze wszedł w mecz i nieźle się zaprezentował. Wyobrażam sobie co w tamtym momencie czuł Tello...
0
Jeżeli Tonny odejdzie to będzie drugi błąd zarządu po odejściu Erica. Chłopak ma papiery aby grać w pierwszym zespole jednak to jego decyzja..
0
Świetna wiadomość. Bardzo liczyłem na Dongou i dobrze, że chłopak zostaje.
0
Bardzo cenie takie szczerze wypowiedzi w wykonaniu Leo.
0
Bardzo cieszę się, że jednak Javier nie jest kontuzjowany. Pochwalił Alexisa i podoba mi się ten fragment o kontrakcie. Wiadomo, że nie o wszystkim decyduje zawodnik. Masche jest szczęśliwy w Barcelonie i to powinno niektórym wystarczyć. Jeżeli Barca będzie chciała go sprzedać to na pewno będzie pracował ponownie z Benitezem. ale na to się nie zanosi także być może media we Włoszech będą spokojniejsze o ewentualnym transferze do ekipy z Neapolu.
0
Na pewno będzie ciekawie. Nie ukrywając, że Messi i Neymar darzą się sympatią i to spotkanie właśnie ma ten dodatkowy smaczek.
0
W pewien sposób Sandro ma rację. Te dalekie wyjazdy La Roja są denerwujące. Wiadomo przypływ ekonomiczny, ale wracający gracze z problemami zdrowotnymi to już inna sprawa.
0
Uwielbiam komentarze Stoiczkowa są specyficzne.
0
Ach.. kurde. Myślałem, że nie będzie długo pauzował, a to jednak aż sześć tygodni. Cóż Victor kuruj się. Obyś nie stracił rytmu prezentowanego od początku sezonu..
0
Fabs szczęśliwy. Miło takie słowa widzieć, że chcę zawiesić buty na kołku właśnie w barwach Barcelony. Oby zagrał od początku z Granadą..
0
Kolejna ciekawa marynarka od Dolce gabbana. Mnie osobiście się podoba taka oryginalna. Nikt takiej nie ma specjalnie uszyta dla Messiego.
0
Oby Sanabria został. To jeden z najlepszych nieoszlifowanych diamentów w La Masii. Chłopak będzie świetny..
0
Oby długo nie pauzował, bo straci rytm meczowy i świetną formę od początku sezonu. Trzymaj się V.V. Przynajmniej Pinto sobie pogra i Oier zazna smaku siedzenia na ławce a nie braku powołania na spotkanie:)
0
Tello nam wypada.. Bardzo mi go szkoda. Chłopak nie miał formy od początku sezonu. Po prostu blado wyglądał na tle innych graczy. Być może wreszcie Isaac dostanie szansę. Mógłby chociaż załapać się na ławkę...
0
Jeżeli ktoś niespodziewanie by chciał odejść jak Thiago, ale wątpię, że taka sytuacja się powtórzy. Biorąc pod uwagę to, że piłkarze którzy zostali są filarami. Mimo wszystko ja nie chciałbym transferu żadnego pomocnika. Wolałbym postawić na kogoś z obrębu Rafinha, Roberto, czy Espinosa..
0
Sergio to bez wątpienia niezbędny element układanki Sfinksa. Ciekawie prawi na temat Ikera. Mnie nadal szkoda tego bramkarza, nie powrócił do normalnej dyspozycji, ale wiadomo dzięki Reprezentacji a nie Realowi będzie powrót na właściwy tor. Wiadomo, że gra za czasów Pepa nie będzie nigdy taka sama obecnie, ale za Taty jest momentami bardziej efektywna i z czasem może to przynieść ogromną radość...
0
Koke to poważna opcja, biorąc pod uwagę dobre stosunki z Atletico jego łatwiej byłoby wyciągnąć niż Vidala z Juve lub tym bardziej Ramireza (Mou)
0
Która ekipa nie chciała by bramkarza w takiej formie... V.V trafi do Monaco lub właśnie Man City jeżeli będzie chciał zagrać w Premier League.
0
Wydaje się, że Juve może powalczyć o młodego Niemca jednak Barca jest dogadana z Ter Stegenem. Pozostaje tylko aby zarząd dogadał się z samym klubem, bo jak na razie jeszcze rzekomo nie doszli do porozumienia..