0

Z całym szacunkiem, ale media lubią podawać tego typu informacje. Pierwszy raz słyszę by Mueller był potrzebny Barcelonie i, że jakoby zarząd jest nim zainteresowany.

0

Wreszcie normalnie czekałem na to info od kilku miesięcy. Puyi dostaje zielone światło i wraca na boisko.. Lepiej tego nie można ująć.

0

Byłem ciekawy jaką karę Scott poniesie za swoje haniebne zachowanie. Trzy mecze zawieszenia to wystarczająco. Chociaż Brown się przyznał to i tak to go nie usprawiedliwi..

0

Znów się zaczyna. Miejmy nadzieje, że Sfinks oszczędzi czasem kilku graczy Barcelony i nie powoła ich na zgrupowanie..

0

Ciekawie Alex wypowiada się o Tarzanie. Mam nadzieję, że Puyi zakończy karierę na Camp Nou..

0

Jeżeli by udało się ściągnąć młodego Belga to byłby cud..

0

Widać, że Messi był dumny, że częściej będzie mógł zakładać opaskę kapitana niż dotychczas. Osobiście mam pewne wrażenie, że Leo jeszcze w tym sezonie nie pokazał pełni swoich możliwości. Zobaczymy jak będzie po kontuzji..

0

Być może wreszcie coś ruszy z operacją stoper w Barcelonie. Jeżeli jednak okaże się, że BVB faktycznie zgodziło się na jakiekolwiek negocjacje..

0

Przynajmniej jest pozytyw, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Mam nadzieję, że jeszcze Isaac nie powiedział ostatniego słowa..

0

Kolejny raz wypowiada się rodzina piłkarza i trzeba przyznać, że Ojciec Iniesty ujął wszystko w magicznym przekonaniu. Don Andres przez wszystkie lata od debiutu dojrzał piłkarsko i kwintesencja wydaję się być pamiętna bramka na Stamford Bridge z Chelsea.. Marzy mi się zakończenie kariery Syna Antonio właśnie w Barcelonie. Sam zainteresowany także ma nadzieję na zakończenie kariery w barwach Barcy, chcę nadal tutaj się rozwijać i to jest piękne..

0

Wiadomo, że agent będzie mówił inaczej i wszyscy zaprzeczają, ale w Monchengladbach coraz więcej mówi się o transferze Ter Stegena do Barcy i nawet szukanie następcy jest znakiem, że raczej młody Niemiec zagra w Barcelonie. Przynajmniej miejmy taką nadzieję..

0

Bardzo ciekawy artykuł. Fajnie, że Neymar czuje się w Barcelonie jak w domu i chłopak jeszcze nie zdążył zwiedzić miasta. Kościół przy którym ma zdjęcie jest naprawdę ładny.. Szkoda, że nie odpocznie w spotkaniu z Zambią, bo musi być gotów na zbliżające się trudne spotkania z Osasuną, Milanem, Realem czy Espanyolem.

0

Powinien chłopak iść na wypożyczenie do Sociedad. Miałby tam szansę na rozwój..

0

Zawsze trudno się grało w Pampelunie jednak być może uda się wywieść pełną pulę z El Sadar.

0

Szkoda, ale bardziej liczyłem na to, że Scolari da wreszcie Neymarowi odpocząć w spotkaniu z Zambią. Ciekawie jednak będzie znów ujrzeć chłopaka w akcji..

0

Szczerze Generał dobrze zareagował na słowa środowiska ludzi z Madrytu. Podoba mi się jego postawa. Wie chłop o czym mówi i jest wierny Martino, który niczego praktycznie nie zmienił i jest wierny stylowi preferowanego przez Barcelonę.

0

Świetne info. Zdjęcie dobrane w ten deseń, bo trudne spotkania się zbliżają i jest jak znalazł. Messi powinien zagrać od początku dopiero z Realem. W spotkaniu z Milanem mógłby rozpocząć na ławce.

0

Zobaczymy jak tym razem. Mallenco poprowadzi te zawody i znowu będzie masakra a nie spotkanie piłki nożnej..

0

Mam nadzieję, że Kamerun zagra na MŚ. Alex będzie miał okazję poprawić formę i zaprezentowania swoich umiejętności..

0

Wreszcie Johan rozsądnie powiedział. Bez zbędnych podtekstów..

0

Nic w tym dziwnego, że Gerard potrzebuje odpocząć. Praktycznie od początku Martino regularnie na niego stawia. Oby na Real był już w pełni sprawny..

0

Coś w tym jest. Już od dwóch lat obserwuję tego chłopaka i muszę przyznać Ci rację. Mam nadzieje, że to wszystko co dotychczas było mówione okaże się prawdą i Ter Stegen zawita w Barcelonie.

0

Za darmo czemu nie, ale przecież Klose i tak już ma 35 lat więc z drugiej strony wolałbym kogoś innego.

0

Jak na razie większej głupoty w wykonaniu włoskich mediów nie słyszałem. Masche jest obecnie nie do ruszenia z Barcelony w żaden z możliwych sposobów...

0

Bardzo jestem ciekaw tego starcia z Valencią. Tak samo wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania przedsezonowe jak Barca. Dziwnie będzie się oglądało mecz bez takiego człowieka jak Mickeal jednak będą musieli sobie bez niego radzić. Był jednym z moich ulubieńców. Niestety muszę się przyzwyczaić, że nie zobaczę już go na parkiecie.. Być może Papanikolaou przynajmniej trochę go będzie w stanie zastąpić.

0

Obecnie w Adriano cała nadzieja. Mógłby odpocząć w spotkaniu z Osasuną z racji, że zagrał już tyle spotkań..

0

Koke to jeden z perełek Atletico. Nie miałbym nic przeciwko żeby zagrał w Barcelonie jednak wątpię żeby tak się stało. Nie w najbliższym czasie. Simeone go nie wypuści z rąk..

0

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Według mnie Martin powinien zostać, bo nie wiadomo jak będzie z Alvesem. Z drugiej strony chłopak potrzebuje gry i wcale bym się nie zdziwił jakby chciał odejść..

0

Liczyłem, że Lampe wreszcie się dobrze zaprezentuje i chłopak się postarał. Drugi z kolei po Abrinesie z największą ilością zdobytych punktów. Po przegranym Superpucharze wygrana Liga Katalońska jest osłodą...

0

Być może zarząd się o niego postara. Jedno jest pewne Balanta zawita w Europie, bo jego sprzedaż pomoże River Plate poprawić sytuację finansową..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?