0

To jest profesjonalne podejście do sytuacji. Bardzo podoba mi się postawa Martino. Wystarczy porozmawiać i na pewno piłkarze wezmą sobie te słowa do serca. Być może od tego momentu chłopaki nie będą popełniać głupich błędów..

0

Faktycznie V.V dobrze prawi. Zazwyczaj obaj Alves i Alba idą do ataku to rozumiem, ale biedny Masche musi sam robić za trzech, bo Pique też chcę strzelić. Być może wreszcie się poprawią. Sergio tego chłopaka to czasami podziwiam. Szczególnie w starciach z Rakiticiem czy Mbią..
Gra na dwóch DM jest dobra, ale przy rozstrzygniętym spotkaniu. Wydaję się, że gdyby tylko Dani grał wyżej kosztem rajdów Alby to obrona byłaby lepsza. Patrzcie na 4-0 z Milanem..

0

Wątpię żeby trafił do Man City. Jeżeli Joe odejdzie to owszem. Ciekawie będzie. V.V najlepszy dla niego kierunek w obrębie klubów Premiership.

0

Ciekawostka, która jest imponująca. Widać, że Man City bardzo chciało Alexisa jednak się nie udało. Cieszę się, że jednak Chilijczyk gra w Barcelonie. Nie będę polemizował po prostu także lubię Sancheza. Jego postawę i zaangażowanie. Ten sezon może być udany...

0

Świetne spotkanie i ważne zwycięstwo. Podobała mi się gra Suareza i Nieto. Martwi mnie sytuacja Sampera, bo widocznie chłopak złapał po drodze jakiś uraz. Dziwnie się czułem patrząc na Kiko. Chłopaki pokazali mu jak się gra..

0

Nie sądziłem, że Alba będzie aż tak długo pauzował. Cóż niech się chłopak kuruje. Teraz jest ciężki terminarz z racji LM więc Adriano będzie musiał uważać żeby nie złapać jakiegoś urazu. Liczę także na Montoyę, który może z powodzeniem grać na obu bokach. Chociaż jest to naturalny prawy obrońca..

0

Na pewno ciekawie się cała sytuacja zapowiada. Jeżeli faktycznie Martino rozmawiał z Passarellą na temat obrońców to rozumie się, że temat Balanty był poruszany, ale po prostu żeby nie robić niepotrzebnego szumu prezydent River Plate uciął spekulacje.

0

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie jednak nie zazdroszczę takiej córki selekcjonerowi Argentyny. Kiedy Maradona grał ona była małym dzieckiem..

0

Szczerze nie mogę się doczekać jak ekipa Eusebio tym razem spisze się w starciu z Castillą. Bez Araujo czy Rafinhii to nie będzie to samo, więc tym bardziej to podsyca atmosferę przed spotkaniem.

0

Bardzo dobrze, że nie ma Pedro. Rotacja w składzie zawsze się przyda. Chciałbym zobaczyć Martina od początku zamiast Daniego jednak pewnie Martino postawi na Brazylijczyka pytanie tylko którego..

0

Pewnie kiedy nadejdzie ten moment jak Carles wybiegnie ponownie na boisko. Chwila nie do opisania..

0

Gość wie co mówi. Balanta naprawdę się przyzwoicie prezentuje. Ciekawi mnie jak by się zaprezentował w Europie. Zarząd mógłby się postarać go ściągnąć..

0

Bardzo wciągająca artykuł. Najbardziej utkwił mi w pamięci ten kawałek ''Pędzę z wyjaśnieniem: po pierwsze symulowanie nikogo nie krzywdzi w fizyczny sposób i osobiście ja też uważam, że jest to pewne oszustwo, ale wtedy, gdy wynikają z tego ważne dla przebiegu meczu decyzje. Na przykład karny, którego być nie powinno, ale sędziowie często się na to nabierają. Akurat pan Cristiano jest mistrzem w świadomym wymuszaniu takich karnych. Nasi gracze są słabsi fizycznie, nie są tak atletycznie zbudowani, bo Barça z założenia ma inny styl gry opierający się na operowaniu piłką. Więc nie dziwcie się, że łatwiej ich sfaulować czy przewrócić.''
Kapitalna praca Bisza!

0

Szkoda, że chłopak akurat w obecnej sytuacji złapał kontuzję. Miejmy nadzieję, że Eusebio zacznie konsekwentnie stawiać na Bagnacka.

0

Szczerze osobiście pokładam w JDS pewne nadzieję ze powodu, że grzechem by było nie dać chłopakowi szansy ze względu na taki napięty terminarz w czasie sezonu. Fabs jeśli utrzyma formę powinien grać bardziej w wyjściowym składzie kosztem Xaviego, który powinien częściej odpoczywać. Nie zapominając, że mamy jeszcze Sergiego..

0

Ciekawie się robi. Na pewno ten chłopak ma nieprzeciętne umiejętności skoro Smoki wzięły go pod swoją lupę..

0

Scolari naprawdę wszystko mądrze nakreślił. Brazylia zagrała znakomicie. Neymar piękna akcja aż wzrok ciężko oderwać..

0

Cieszę się, że Barca ma fanów wśród graczy NBA. Najpierw mój idol Kobas teraz Durant. Nie wspominając o tym, że Robinson i Nash grają z ''10'' na plecach na cześć Messiego.

0

Martino musi wreszcie dać szansę temu chłopakowi. Martin ma nietuzinkowe umiejętności i nie wyobrażam sobie aby odszedł z Barcelony..

0

Przecież to jest wyssane z palca. Mou nie jest zainteresowany jakimkolwiek nowym bramkarzem.. Ma tą obsadzoną pozycję na stałe.

0

Mimo tego, że wielu krytykuje Alexisa to chłopak odpowiedział na to w najlepszy możliwy sposób. Zobaczymy jak się spisze w starciu z La Roja. Czuję, że w tym sezonie może dać Barcelonie wiele dobrego..

0

Na pewno jestem ciekaw jak Valladolid zaprezentuje się przeciwko Barcelonie bez Djukicia.

0

Sandro znalazł ładną wymówkę, że nie zapłacą tyle ile sobie trener nie życzy jednak ciekawe będzie zimowe okienko. Interesująco poruszył temat Ikera zamykając jakiekolwiek negocjacje z Realem..

0

Bez zbędnych spin. Każdy stara się wprowadzać zasadę bez nałogów. Osobiście jestem dumny z Barcelony..

0

Nie wyobrażam sobie Barcelony bez Daniego. Tym bardziej po przybyciu Neymara. Z drugiej strony Montoya potrzebuje gry i jeżeli Alves zostanie to raczej powinien odejść na wypożyczenie..

0

Niewątpliwie to jest kapitalne info jednak Carles powinien w obecnym sezonie grać o wiele mniej i zachować ostrożność..

0

Czuję, że Neymar coraz swobodniej będzie sobie poczynał. Widać, że chłopak nabrał pewności siebie przez ostatni okres..

0

Niesmacznie się robi. Wreszcie mogli by rozwiać wszelkie wątpliwości, bo jak na razie to tutaj Eric zachowuje się dość kuriozalnie..

0

Dobre spotkanie w wykonaniu La Roja. Pierwsza bramka prawie żywcem wzięta z meczów Blaugrany. Końcówka nerwowa, ale Negredo zachował zimną krew..

0

Nawiasem mówiąc to bardzo fajnie i zarazem ciekawie będzie zmierzyć się z Ajaxem w Lidze Mistrzów. Zawsze ekipie De Boera życzyłem jak najlepiej i cieszę się, że Barca będzie mogła po raz pierwszy z nimi zagrać. Tym bardziej, że obecnie Bojan grając w tym klubie próbuje ustabilizować swoją formę i na pewno będzie chciał się zaprezentować w tym spotkaniu jak najlepiej jeśli otrzyma szansę na występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?