DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając realia pewnie Fabs zagra na pozycja fałszywej dziewiątki jednak powinno być inaczej. Po prostu powinien zagrać w pomocy kosztem Xaviego, bo tutaj czuje się najlepiej..
0
Cieszę się, że przynajmniej zarząd chce sprowadzić konkretnego młodego stopera. Balanta miał już być w Monaco, ale jednak tam nie trafił i cieszy mnie to, że rzekomo Barca się nim interesuje. Jego mocnym atutem jest gra w powietrzu. Umtiti w OL rozegrał dobry poprzedni sezon pod nieobecność Lovrena i poważnie bym się zastanowił nad ściągnięciem tego chłopaka. Nastasicia będzie ciężko wyciągnąć z City. Poza tym Pellegrini powiedział, że nie sprzeda żadnego stopera.
0
Swoją drogą Martino mądrze gada i unika tematu Ikera. Nie macie co się łudzić Fabs pewnie wyjdzie w roli fałszywej dziewiątki..
0
Bardzo dobra decyzja. Niech się Messi kuruje jednak trzeba zobaczyć czy na rewanż o Superpuchar będzie w stanie zdążyć..
0
Nie spodziewam się tego, że ujrzę Ikera w koszulce Barcelony jednak życzę mu jak najlepiej. Mógłby odejść z Realu do Premier League. Chociaż nie ukrywam iż fajnie by było zobaczyć Casillasa broniącego dostępu do bramki Blaugrany jednak to jest raczej nie realne. Ten chłopak jest jedynym graczem obecnego Realu, którego podziwiam.
0
Najlepsze jest to, że po kontuzji Leo zawsze jest jeszcze bardziej głodny gry. Jak zwykle za tym idzie jakiś hat-trick:) Wracaj do zdrowia.
0
Po prostu takie zachowanie jest haniebne..
0
Mimo wszystko wynik korzystny przed rewanżem, ale gdyby nie było tak suchej nawierzchni ciekawe jakby gra się ułożyła..
0
Dobra druga połowa w wykonaniu Barcy i wynik, który daje wiele nadziei, ale nadal pozostaje sprawą otwartą. Ciekawe o co miał pretensje Maschete do Villi po meczu...
0
Grzechem było by nie wypuścić od początku Fabsa na Atletico nawet kosztem Xaviego. Ciekaw jestem jak dzisiaj zagra El Guaje.
0
Bardzo słuszna uwaga. Z początku także o tym pomyślałem.
0
To jest ich sprawa, ale nie wierzę, że Cr będzie tolerował obecność w zespole droższego od niego Bale'a..
0
Ciężko uwierzyć, że Iker odejdzie z Realu jednak jeżeli nadal taka sytuacja będzie jak dotychczas to może się pożegnać. Na pewno nie ma co się łudzić, że przejdzie do Barcelony. Pewnie wybierze Premiership.
0
Ciągle coś mu się przytrafia aż ciężko na sercu jak się patrzy. Ibi się marnuje przez te ciągłe urazy, bo chłopak ma umiejętności.
0
Ważne będą wyniki podczas tournee w kontekście sezonu. Spodziewam się dobrych rezultatów, ale spotkanie z CSKA Moskwa będzie ciężkie i zarazem ekscytujące.. Ciekawe jak zaprezentują się nowi gracze szczególną uwagę przyciągają Nachbar i Maciej Lampe.
0
Świetna informacja. Denis to kapitalny zawodnik. Ma dobry przegląd pola co widać było podczas występów w kadrze, bo w barwach Man City to raczej nie miał wielu okazji za Manciniego.
0
Faktycznie. Zwłaszcza, że w dzisiejszym spotkaniu z Levante podobał mi się sposób reagowania i pressing.
0
''Gerard jest bardzo modnym facetem. '' To mnie rozbawiło. Messi być może nie jest przyzwyczajony do sesji zdjęciowych, ale wcale gorzej od Pique nie wychodzi.
0
Chciałbym zobaczyć Fabsa wcześniej za Xaviego.
0
Prawdziwy wojownik. Mam nadzieję, że uda się kogoś ściągnąć, bo Puyol powinien się oszczędzać i grać tylko w meczach o prestiż.
0
Nie wierzę. Myślę, że Tata wierzy, że pozyskają stopera, ale nic na siłę.
0
Z pewnością Alexis to dobry kolega dla każdego. Pedro powinien spodziewać się ostrej rywalizacji z jego strony..
0
Praktycznie każdy zawodnik wybiera grę w Premier League. Przez to La Liga robi się mało atrakcyjna, ale to pokazuje jak kluby potrafią sprzedawać piłkarzy za wielkie ceny. Mowa oczywiście o Sevilli czy Valencii.
0
Jestem zadowolony, że Abi wrócił do kadry. Ma także szansę na grę w Monaco co pokazuje, że jest już w pełni gotów.
0
Być może media po prostu szukają sensacji..
0
Ciekawe jak Tata będzie rotować linią pomocy żeby JDS dostawał szanse na grę..
0
Skąd media biorą tych kandydatów. Rzeczywiście stoperzy FC Porto w szczególności Mangala to ciekawa opcja, ale raczej nierealna biorąc pod uwagę klauzurę obu graczy..
0
Szykuje się ciężkie starcie z Valencią na dzień po okienku transferowym.. Miejmy nadzieję, że już z nowym stoperem w składzie.
0
Przecież to było do przewidzenia. Agger i Liverpool są jak dwie krople wody.
0
Oby nie doszli do wniosku, że zakup stopera nie jest potrzebny, bo tego nie zniosę..