0

Osobiście nie patrząc na wynik jestem zadowolony, bo pierwsza połowa była jak najbardziej udana. W drugiej zespół B nie grał nic szczególnego. Najbardziej podobali mi się bramkarze Pinto i Oier dali z siebie wszystko.

0

Świetny felieton. Po ostatnich wydarzeniach już dawno stwierdziłem, że Fabs będzie naszym nowym dyrygentem. Mam nadzieje, że Xavi będzie grał tylko w ważnych meczach. Jeżeli terminarz da się we znaki to jest jeszcze Roberto, który tylko czeka na swoją szansę. I tutaj wierzę w filozofię Martino i dobrą rotacje składem.

0

Oby wrócili zdrowi po takiej batalii jaka się zapowiada. Liczę na występ Dongou. Chłopak weźmie w obroty Van Buytena:)

0

Być może Martino będzie chciał młodego stopera. Mangala lub Inigo to było by świetnie albo powróci temat Hummelsa, którego Tito nie chciał..
Dobrze, że zarząd skończy z Thiago Silvą, bo to już było przesądzone.

0

Wybór jest dobry tylko żeby dawał szansę młodym i dobrze rotował składem. Tito zazwyczaj grał tą samą grupą piłkarzy..

0

Wszystko fajnie tylko, czy popularny Tata sprosta zadaniu. Osobiście jeżeli to prawda to się cieszę z wyboru tego szkoleniowca, bo myślę, że właśnie Martino to będzie odpowiedni kandydat na trenera FCB. Szkoda tylko Rubiego, bo z odejścia Roury będę się cieszył jak nigdy. Chyba nie trzeba mówić dlaczego. Jeżeli chodzi o temat Silvy to pewnie będzie jeszcze wiele spekulacji jednak wątpię aby PSG go puściło nawet po zakupie Marco..

0

Bardzo dobry artykuł jednak tytuł nie oddaje całego sensu tego newsa.

0

Widać przygnębienie u Carlesa, ale nic dziwnego, bo ta sytuacja wszystkich nas dotknęła..

0

Będzie z niego pożytek pięknie się rozwija chłopak. Podanie majstersztyk..

0

Luis to nie jest taka zła opcja. Po za tym to są domysły dziennikarzy. Być może mógłby trenować Barcelonę jak kiedyś drużynę B a wiadomo, że grali dobrą piłkę..

0

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jedno jest pewne trener, który przyjdzie powinien znać filozofię Barcy. To powinien być główny czynnik, a co za tym idzie Martíno odpada..

0

Nie ważne kto przyjdzie. Ważne żeby ten szkoleniowiec był już związany z Barceloną..

0

Kurwa mać. Szczerze, ale inaczej nie mogłem. Jeżeli Lato miał by trochę rozumu i szacunku to by coś takiego by nie przeszło przez gardło. Jak tak można. Przecież wiadomo, że Tito jest ważniejszy niż spotkanie towarzyskie z Lechią.. Na pewno organizator to wszystkim wynagrodzi. Postarają się ustalić nowy termin lub zwrócić bilety..

0

Trochę smutno jednak lepiej żeby skupił się na leczeniu. Zdrowiej Tito. Rubi powinien sobie poradzić..

0

Niewątpliwie taki duet może wypalić jednak bez nowego stopera Barca obecnie wiele by nie zdziałała. Zubi działaj.

0

Świetnie. Tello to przyszłość. Na pewno chłopak będzie walczył o miejsce w składzie a taka konkurencja może wyjść Barcelonie na dobre.

0

Żaden transfer któregoś z powyższych czterech kandydatów jest mało prawdopodobny. Agger jest przywiązany do Liverpoolu. Chociaż jeżeli by transfer się powiódł to byłbym zadowolony, bo Daniel to solidny stoper. Kościelnego to nie chcę oglądać zwłaszcza, że deklarował pozostanie w Arsenalu. Vermaelen także raczej nie odejdzie z Arsenalu, bo Wenger nie puści kolejnego kapitana. Zwłaszcza, że on ma trudności w ustawianiu się co było widać w meczach Kanonierów. Pod okiem AVB Jan stał się jednym z pewnych punktów w Spurs. Rozegrał dobry sezon i wątpię żeby Portugalczyk chciał go puścić. Realnym transferem można nazwać Inigo lub Evansa. Kogoś z tej dwójki chętnie bym zobaczył w Barcelonie. Mangala to być może stoper na lata, ale negocjacje z FC Porto nie należą do najłatwiejszych, bo będą żądali wysokiej kwoty. Oczywiście ten chłopak od dawna mi przypadł do gustu i transfer byłby prawdziwym wzmocnieniem.

0

Nie wierzę.. to ładnie. Ciekawe co teraz zrobi zarząd. Chciałbym zobaczyć reakcję Zubiego na taki obrót sprawy, Jeżeli nadal będą starać się o Silvę to nikt nie przyjdzie. Być może przejrzeli na oczy. Mogli by rozglądnąć się za Mangalą z Porto albo Alderweireldem z Ajaxu lub Inigo z Sociedad. Jeszcze jest wiele opcji jednak straciłem już nadzieję na sensowny transfer znając realia zarządu.

0

Pierwszy raz Wenger mądrze mówi.

0

Dobrze, że podoba mu się Barcelona, ale to nie zmienia faktu, że jest nie do wyciągnięcia z PSG...

0

Jeżeli tak mówi to tylko podkręca całą sprawę. Przecież Mata+10 mln = Roo Taką ofertę złożyła niedawno Chelsea. Podobno Wayne jest faworytem Mou. Sam nie wie czego chcę. Zresztą jak wpłynie odpowiednia oferta od każdego klubu to ją rozważą...

0

Bardzo dobra decyzja. Oby negocjacje zakończyły się pomyślnie. To prawda dotychczasowa klauzura była niewielka i wiele klubów wyrażało zainteresowanie Tello, ale podobno sam zawodnik chciał pozostać w Barcelonie..

0

Messi dobrze prawi. Z Neymarem to wymysły dziennikarzy on sobie poradzi w Barcelonie to jest pewne. Widać, że nie może się doczekać gry. Zresztą jak co roku.

0

Szkoda chłopaka. Gdyby nie te urazy trzymał by chłopak formę. Nadal wiążę z nim duże nadzieję. Wracaj do zdrowia!

0

Tito jak zwykle spokojnie. Będzie stoper więc nie ma co się martwić pytanie tylko kto. Raczej na CN trafi Brazylijczyk... Opcji jak pozostaje wiele. Ibi i JDS na wypożyczenie a Cuenca może znów pójdzie do Ajaxu. Z drugiej strony Isaac mógłby zostać. Wydaje się, że ich czas się skończył. Ciekawe czy sprowadzą jeszcze jakiegoś pomocnika. Wiadomo, że Xavi będzie rywalizował z Roberto i Fabsem o miejsce w składzie, ale nie zdziwi mnie jak zawita jeszcze jakiś zawodnik. Wreszcie mogliby odciążyć Generała i podzielić się minutami. Chociaż Rafa w Celcie może zabłysnąć i znów będzie kłopot z nadmiarem zawodników. Dlatego osobiście wolę żeby już nikt nie przychodził. Najlepsze jest to, że telenowela z Fabsem raczej jest zakończona. MU może obejść się smakiem, ale to było do przewidzenia.

0

Busi ma dzisiaj urodziny. Bez wątpienia wspaniały prezent i zarazem świetna wiadomość!

0

Wreszcie ta sprawa z Silvą mogła by się wyjaśnić. Został by w PSG a dzięki temu zarząd mógłby się skupić na sprowadzeniu młodziaka z Romy albo Luiza z Chelsea..

0

Lubię czytać takie felietony. Wszystko na temat. Jeżeli chodzi o samego Tito to właśnie nadchodzący sezon będzie dla niego testem czy nadaje się na trenera Barcelony. Myślę, że kluczową rolę może odegrać Rubi podczas podróży do NY, bo Roura już pokazał ile sam może zdziałać.

0

Ile to już razy MU chciało Cesca.. Po prostu nie mają szans na ten transfer..

0

Idź trollować gdzie indziej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?