0

Tony zadziwił mnie swoimi warunkami. Kawał z niego chłopa. Podoba mi się myślenie Martino. Nie potrzeba transferu typowej ''9'' można uwierzyć w swoich graczy..

0

Niewątpliwie zimowe okienko dla Barcelony szykuje się całkiem ciekawie..

0

Bardzo skromnie Cruyff podszedł do sprawy. Jego zachowanie mnie wręcz irytuje. Ta cała wojna z Sandro będzie pewnie trwała do końca jego kadencji..

0

Bardzo dobrze, że GD nie odbędzie się w południe. Jestem zdania, że powinno być normalnie o wieczornej porze. Wtedy jest odpowiednia atmosfera i emocje..

0

Mimo wszystko nie jestem przychylny do takiej decyzji, ale nie spodziewałem się raczej innego obrotu sprawy. Zubi jednak musi się poprawić, bo obecnie już tak dobrze nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Czas pokaże, czy przedłużenie umowy było rozsądne..

0

Praktycznie jest szansa dla Martina jednak Alves to już trzeci gracz, który łapie kontuzje w tak krótkim czasie. To zbyt dobrze nie wróży..

0

Tak, wiele to tłumaczy jednak nie ma w tym żadnej przeszkody aby zagrali w Barcelonie. Szczególnie Oliver. Chłopak ma papiery na granie..

0

Podobał mi się epizod JDS. Oby chłopak dostawał jeszcze szanse od Martino a na pewno to wykorzysta..

0

Być może nie ubrał bym tego w takie słowa jednak masz w zupełności rację..

0

Chłopak daje z siebie wszystko. Pomyśleć, że to będzie prawdopodobnie ostatni sezon V.V w barwach Barcelony..

0

Spokojnie. Osobiście nie mam nic do Sandro lecz byłem ciekawy jak wytłumaczy właśnie te wyjazdy do Brazylii. Całkowicie zaspokoił moją ciekawość. Transfery nie zależą wyłącznie od niego..

0

Oczywiście, że Alex stanie na wysokości zadania. Oby tylko spokojnie Sergio mógł się wyleczyć i żeby nie pojechał na zgrupowanie kadry..

0

Skład dobry jednak wszystko tak jak się spodziewałem. Bez większego zaskoczenia. Cieszy, że JDS oraz Roberto są na ławce czyli na pewno jeden może liczyć na dzisiejszy występ..

0

Świetne spotkanie. Brawa dla podopiecznych Eusebio. Szkoda, że Denis jednak nie wszedł, ale pewnie w następnym meczu zadebiutuje..

0

Wreszcie Generał odpocznie i Fabs zagra na swojej naturalnej pozycji. Być może także Roberto dostanie kilka minut od Martino.

0

Ponawiam pytanie chciałbym zobaczyć zdjęcie z artykułu w wysokiej rozdzielczości. Dziwne, że wszyscy pozują do zdjęcia a Messi spuszczony wzrok...

0

Na Mestalla zawsze się trudno grywa. To dla Barcy będzie na pewno nie pierwszyzna. Jak zwykle szykuje się ciekawy spektakl.

0

Świetna wiadomość. Tello to chłopak na przyszłość. Wreszcie klauzura odstępnego jest wyższa...

0

Spokojnie. Messi mówił, że będzie pracował i uważał żeby uraz nie powrócił.

0

Widać, że V.V daje z siebie wszystko jednak szkoda, że to już ostatni sezon. Ciekawe właśnie co z Ter Stegenem. Powiem szczerze liczę na tego chłopaka jednak pozostaje jeszcze obsadzenie ławki..

0

Alexis trzyma tempo. Widać było jak pracował w meczu o Superpuchar.

0

Świetne info. Wreszcie chłopak ma szansę się pokazać.

0

Tata wreszcie wystawił świetną jedenastkę nie mogę się napatrzeć. Cesc wreszcie na swojej naturalnej pozycji...

0

Chłopak jest tutaj szczęśliwy. Nawet nie przeszło mi przez myśl, że mógłby odejść. Fabs jest stworzony aby niedługo pełnić pierwsze skrzypce w Barcelonie. Szczerze przy obecnej formie Cesca, Xavi może spokojnie grać mniej w tym sezonie.

0

Być może Busi zakończy karierę w Barcelonie jak Puyol. Niewątpliwie by było ciekawie gdyby rozegrał tyle meczów w barwach Barcy co nasz Generał. Widać jakie on ma przywiązanie do klubu..

0

To się Legioniści nie popisali... już 0-2.

0

Nie ma takiej opcji. Martin musi zostać. Zresztą sam powiedział, że jest szczęśliwy w Barcelonie.

0

Dziękujemy za wszystko! Nigdy nie zapomnę kapitalnych podań do Roniego. Świetny grajek, którego do dziś podziwiam z teamu Franka..

0

Jeśli Messi będzie w pełni przygotowany to zobaczymy go w spotkaniu o Superpuchar. Wtedy stoperzy Atletico będą mieli pełne ręce roboty jak nigdy...

0

Jeżeli to prawda to na pewno się nie zawiedli na występie Mangali z Maritimo. Chłopak ma świetne warunki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?