DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli De Gea ma być na ławkę to normalnie nie uwierzę. Ter Stegen za taką cenę. To jest jakaś promocja oby to była prawda...
0
Ulżyło mi jednak to był tylko siniak. Spokojnie zagra z Koreą.
0
Oby udało się ściągnąć stopera z Ameryki. Tata ma głowę na karku.
0
Zúñiga to dobry chłopak jednak chciałbym aby Dani został. Jeżeli chciałby odejść to Kolumbijczyk jest jak znalazł..
0
Typowa wypowiedź w wykonaniu Don Andresa. Podoba mi się ten optymizm i to, że wierzą w filozofie Martino. To świadczy tylko i wyłącznie o tym, że zna się na rzeczy..
0
Po prostu nie wierzę. Biedny Jordi. Obecnie trzeba będzie chuchać i dmuchać na Adriano, który musi być przygotowany na GD. Zagrał już wiele spotkań i mam nadzieję, że Martino jest świadomy obecnej sytuacji i da zagrać z Osasuną Montoyi na lewej flance..
0
Ależ pech. Oby chłopak się wykurował na spotkanie z Realem..
0
Chłopaku nie wiem co chciałeś osiągnąć, ale najwyraźniej Ci nie wyszło. Alex zostaje i naucz się z tym żyć..
0
Ważne jest także to, żeby zawodnicy powołani obecnie do reprezentacji wrócili zdrowi..
0
Wystarczająco dużo zrobił dla Barcy, że obecnie to już to ostatni dzwonek aby posmakować innego otoczenia..
0
Ten młody chłopak naprawdę ma talent. Kolejny młody Belg, którego obserwuję i wprawił mnie w zachwyt jednak nie łudziłbym się, że trafi do Barcy. Prędzej przedłuży umowę z Man Und..
0
Podoba mi się stanowisko Sandro. Mimo iż V.V chcę odejść to chłop będzie naciskał. Być może stanie się cud i chłopak zostanie...
0
Zastanawia mnie po co nam Reina. Oczywiście pozycja na ławkę jest dobra jednak być może Pinto by został jeszcze sezon. Również jest Oier albo obiecujący Masip, którego wiele klubów chętnie widziałoby u siebie i nie chciałbym żeby Barcelona to przegapiła.. Ten chłopak naprawdę ma umiejętności.
0
Szczerze chciałbym aby Sanchez utrzymał taki poziom. Kto wie może będzie grał w Barcelonie do trzydziestki. Chłopak daje z siebie wszystko.Widać bardzo lubi zwierzęta kto by pomyślał..
0
Prawdziwy wojownik. Nie mogę się doczekać powrotu Carlesa na murawę.
0
Ciekawe jak chłopak się spisze. Niewątpliwie to powołanie da mu więcej wiary w siebie.. Liczę na niego.
0
Jak na razie Bartra spisuje się znakomicie. Zobaczymy jak będzie z rywalem z wyższej półki. Oby Masche wcześniej nie wrócił:)
0
Świetna druga połowa. Sanchez niczym z spotkań w Udine. Neymar coraz bardziej sobie poczyna i podanie Xaviego miazga. Takie podsumowanie wczorajszego spotkania zapiera dech w piersiach. Pomyśleć, że Leo jeszcze wróci...
0
Przy drugiej sytuacji to było oczywiste. Nie wiem co by jeszcze musieli zrobić Neymarowi żeby sędzia to zauważył..
0
Grzeje ławę, bo Sakho jest świetny. Grzechem było by jakby Rodgers go posadził na ławce. Daniel musi się starać jeżeli chcę więcej grać. Wydaję się, że Skrtel pójdzie do Napoli, więc się zwolni miejsce. Natomiast wątpię żeby Agger zagrał w Barcelonie. Chłopak jest sercem Liverpoolu.
0
Jeżeli chodzi o skład to wolałbym żeby Fabs zagrał na swojej naturalnej pozycji. W linii pomocy najlepiej się czuje i może dać Barcelonie wiele dobrego..
0
Tonny to młody chłopak, ale już ustabilizował formę i trzeba powiedzieć, że wysoko postawił poprzeczkę. Naprawdę ma predyspozycje. Nie dziwię się na następne powołania. Oglądałem wspomniane spotkanie Paragwaju z Niemcami i wypadł przyzwoicie...
0
Czuję, że Chilijczyk wreszcie wybuchnie. Być może będzie miał wreszcie swoje pięć minut.
0
Wreszcie Song ma szansę na występ i być może Fabs zagra w pomocy..
0
Myślałem, że będzie gorzej. Messi powinien już wrócić na starcie z Milanem. Chłopak będzie się starał jak najszybciej wrócić do gry..
0
Widać, że media mają wyobraźnie. Tata zaczął nie stawiać na Roberto. Od razu rzekomo Man Und się nim interesuje..
0
Tata dobrze prawi. Bartra był dzisiaj niczym profesor. Bardzo dobre zawody. Mało brakowało aby jeszcze bramkę wpakował.
0
Trzeba przyznać, że Atletico zagrało bardzo dobre spotkanie. Koke miał piłkę meczową, ale szczęścia zabrakło i mogło by być po meczu. Real bardzo słabo..
0
Nic dziwnego, bo jest to jedną z najlepszych koszulek wyjazdowych jaką nosiłem. Po prostu jest piękna w barwach senery..
0
Czuję, że Leo dzisiaj coś ukuje. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.