0

Wiadome jest, że wiele klubów będzie walczyło o podpis Lewego w już w styczniu. Mimo tego jednak powiedzmy sobie szczerze, czy chłopak będzie chciał odchodzić w styczniu żeby nie mógł grać w LM. Nie sądzę.. Borussia jest tego świadoma, więc specjalnie promocyjna cena żeby podbić ją do przyjścia konkretnej ustalonej przez władze oferty. Z racji zainteresowania Man City, Arsenalu, Napoli czy Chelsea.. Raczej Barca za wszelką cenę nie będzie chciała Roberta mając taką konkurencję. W ogóle się nie łudziłem, że dojdzie do negocjacji. Są inne opcje do wyciągnięcia za mniejsze kwoty lub nawet za darmo.. Choćby Diego Milito.

0

Powiem tak naprawdę warto. Szczególnie za taką cenę. Reina w Napoli się poprawił. Jeżeli ściągniemy jeszcze młodego Ter Stegena to mamy świetną obsadę bramki na kilka lat. Z racji pozycji Reiny jako drugiego bramkarza..

0

Nic dziwnego, że Fabs ma Arsenal w sercu. W tak młodym wieku pod okiem Wengera stał się jednym z najlepszych. Jego marzeniem natomiast był powrót do domu i to się spełniło. Miejmy nadzieję, że Cesc zakończy karierę w Barcelonie. Jeżeli będzie chciał wrócić na wyspy do Arsenalu to może nie koniecznie jako piłkarz...

0

Być może coś w tym jest jednak nie sądzę aby to było spowodowane sytuacją Messiego. Wydaję się, że po prostu Leo się oszczędza. Boi się kolejnego urazu i jeszcze fizycznie nie doszedł do siebie. Neymar wszystko robi dla drużyny i jest świadomy, że Argentyńczyk jest numerem 1..
Świetny pomysł z tym spotkaniem. Na pewno to da mu więcej odwagi i pewności siebie. Mes que un club!

0

Oczywiście, że to jest dobry prognostyk, ale nie od dzisiaj wiemy, że Milanowi nie wiedzie się w lidze. W spotkaniu z Violą nie istnieli jednak w spotkaniu z Barceloną mogą być zdeterminowani...
Natomiast Barca postara się wygrać żeby uspokoić sytuację w grupie. Liczę na świetny spektakl..

0

Brawo dla Ferrera za wygraną z Nadalem w Paryżu!

0

Fabs dał bardzo dobrą zmianę na tle Don Andresa a tym bardziej Generała. Szkoda tylko, że nie zaliczył asysty przy golu Pedro, gdzie popisał się kapitalnym zagraniem..

0

Ribery i Messi oraz Cr lub... Neymar/Ibra taka trójka być może się znajdzie..

0

Wiedziałem, że to mija właśnie dzisiaj, ależ Thiago ma już roczek. Messi wreszcie się wypowiedział jednak niech się nie przejmuje forma przyjdzie. W spokoju może świętować urodziny syna.

0

Być może wreszcie coś ruszy w tej sprawie. Mimo ostatnich spotkań chciałbym aby Dani został..

0

Szczerze Pardew świetnie ustawił zespół na spotkanie z Chelsea.. Brawo Czarne koty!

0

Chłopcze, V.V najwcześniej odejdzie w lato. W czerwcu wygasa jego umowa i raczej Ter Stegen do tego czasu się namyśli...

0

Tata powinien dzisiaj wystawić najmocniejszą jedenastkę. Messi dzisiaj się przełamie zobaczycie..

0

Moreno jest, więc zdołał wyleczyć uraz. Podziwiam tego młodego chłopaka jest prawdziwą ostoją całej defensywy Espanyolu. W kadrze też nieźle sobie radzi.

0

Wiadomo, że lepiej nie ryzykować. Ciekaw jestem jak Martin sobie poradzi na lewej flance..

0

Wreszcie cała sprawa się wyjaśniła. Messi teraz może się skupić na footballu. Wiedziałem, że osoba w całą sprawę zamieszana pochodzi z wewnątrz..

0

Już dużo wcześniej o tym myślałem. Sam zainteresowany także rozważa taką opcję. Wracając do tematu Dorsey może wiele dać ekipie Pascuala. Tym bardziej, że odszedł wiadomo z problemów zdrowotnych taki motywator i duch walki na hali jak Pete:)

0

Dobrze by było gdyby Pinto zdołał pograć jeszcze przynajmniej rok. Tak czy siak będzie mi chłopa brakowało. Ciekawe, czy udało by się Reinę wyciągnąć..

0

Wydaje się, że Lewy to dobra opcja, ale Martino owszem szuka klasycznej ''9'' jednak to nie jest to. Robert by się marnował na ławce. Chodzi raczej o taki typ Larssona.. Stawiałbym bardziej na Cardozo czy Diego Milito. Gabi mógłby wiele mu pomóc..

0

Wiadomo było od samego początku, że coś tutaj jest nie tak i teraz wszystko wyszło na światło dzienne.. Mam nadzieję, że wreszcie chłopak będzie miał spokój od niepotrzebnych sensacji i kontrowersji..

0

Mimo tego, że Martin może zagrać na lewej flance to jednak całej sytuacji trochę się obawiam. Espanyol do spotkań z Barceloną podchodzi podwójnie zmotywowany...

0

Zubi przynajmniej potwierdził, że był w Monchengladbach..

0

Wydaję się, że coś jest na rzeczy tylko po prostu Pan Eberl zaprzeczył żeby nie robić sensacji. Zobaczymy, czy dzisiaj Zubi będzie na meczu w Vigo:)

0

Gdybyś dokładnie obserwował to byś wiedział, że taki artykuł już widniał na stronie..
Wracając do tematu to jestem ciekaw jak dzisiaj zagra Rafinha, czy wyjdzie w pierwszym składzie Celty. Mam taką nadzieję, że przykuje uwagę Martino..

0

Jeżeli Don Andres zagra w Vigo tak jak z Realem to o wynik nie sposób się martwić. Zdecydowanie nadchodzi stary dobry Iniesta.

0

Wiadomo, że finałową trójkę będą tworzyć Messi, Ribery i Cr. Chociaż reszty bym jeszcze nie skreślał..

0

Mam nadzieję, że jest w tym chociaż odrobina prawdy..

0

Już 40 lat ładna okrągła liczba. Ciekawe czy Johan pojawi się jutro w Vigo, bo wiadomo dlaczego ogólnie nie przychodzi na spotkania z udziałem Barcelony..

0

Bardzo dobrze, że Pique odpocznie. Chłop na Espanyol musi być w pełni sił. Na pewno łatwo nie będzie wydrzeć Celcie trzech punktów. Na Balaidos zawsze się trudno grało. Ciekaw jestem jak się spisze Rafinha przeciwko Barcelonie, bo jak na razie to on jest numerem jeden w napędzaniu ataków tej ekipy. To jak najbardziej cieszy. Chociaż ogólnie Luis za bardzo wiele nie wprowadził ewenementu w siłę Celty stąd miejsce w tabeli.

0

Dani jak zwykle szczery aż nad wyraz, ale to w pewien sposób dobrze. Cieszy mnie świetna postawa Iniesty. Odnowienie kontraktu to tylko formalność...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?